Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Slobozia
Scoala:Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Stroe SiminaI AEIvan Elena
Dumitru MirunaI BEStoicescu Elisabeta
Tomescu KarinaI BEStoicescu Elisabeta
Calin TudorII DEGeorgescu Norelia
Cojocaru TeodoraIII AEMihai Emil
Constantin MarioIII AEMihai Emil
Dorcu AndradaIII AEMihai Emil
Dumitru VeronicaIII AEMihai Emil
Tapu AnnaIII AEMihai Emil
Vlase Andreea III AEMihai Emil
Vlase RebecaIII AEMihai Emil
Andreescu AlexandruIII BEMirica Maria
Antonescu MariaIII BEMirica Maria
Botea AdrianaIII BEMirica Maria
Buzoianu MihaiIII BEMirica Maria
Mecu BiancaIII BEMirica Maria
Moisescu SebastianIII BEMirica Maria
Nita CarmenIII BEMirica Maria
Raileanu AndreeaIII BEMirica Maria
Rosca MarioIII BEMirica Maria
Paun Vizireanu BiancaIII CENicula Mariana
Radu LaurentiuIII CENicula Mariana
Ezeanu MariaIII DEAlexe Viorica
Neagu AlexiaIII DEAlexe Viorica
Nitulescu AlexiaIII DEAlexe Viorica
Papacioc RaresIV AENae Florica
Sturzoiu MariaIV AENae Florica
NicolaeStefaniaIV BETapu Daniela
Dumitru AlexandruPregatitoare AEArghiroiu Steluta
Surugiu DenisaPregatitoare BEManea Georgeta
Costea FlaviaPregatitoare DENeculae Ion
Stan AndreiI BIStoicescu Elisabeta
Dumbrava MihaiI CILungu Gheorghita
Sanda AmaliaI CILungu Gheorghita
Rusu CostinIV AINae Florica
Mecu AlexandruIV CIRadulet Stefania
Eneschi LarisaI BIStoicescu Elisabeta
Stanciu CristianI BIStoicescu Elisabeta
Dobre AndreiI CILungu Gheorghita
Bilbie OctavianII BICristea Elaria
Ionescu MateiIV AINae Florica
Cruceru CristinaIV BITapu Daniela
Spatareanu DianaI CIILungu Gheorghita
Bratu MihaiIV BIITapu Daniela
Constantin AndreeaI CIILungu Gheorghita
Negrila ElenaI CIILungu Gheorghita
Mihaescu OctavianII BIICristea Elaria
Pirga AncaII BIICristea Elaria
Tomoiaga SebastianIII AIIMihai Emil
Bunea CatalinaIII BIIMirica Maria
Costache MariaIII BIIMirica Maria
Iova AndreiIII BIIMirica Maria
Zaharia AlexandruIII BIIMirica Maria
Taerel MalinaIV BIITapu Daniela
Vornicu DragosIV BIITapu Daniela
Calin IrinaPregatitoare BIIManea Georgeta
Postovic AndreiPregatitoare BIIManea Georgeta
Soceanu AlexandruPregatitoare BIIManea Georgeta
Constantin CatincaI AIIIvan Elena
Bujoreanu AlessiaI BIIStoicescu Elisabeta
Constantin TimeeaI BIIStoicescu Elisabeta
Popescu AndreeaI BIIStoicescu Elisabeta
Constantin SiminaII DIIGeorgescu Norelia
Stancu DeliaIII BIIMirica Maria
Ivan DariaPregatitoare AIIArghiroiu Steluta
Stoica AdrielaPregatitoare AIIArghiroiu Steluta
Costianu OctavianPregatitoare CIINeculae Fanela
Neagu VladutPregatitoare CIINeculae Fanela
Popica AlexandruPregatitoare DIINeculae Ion
Lazar MihneaI BIIIStoicescu Elisabeta
Moise SaraI BIIIStoicescu Elisabeta
Tudor IoanaI BIIIStoicescu Elisabeta
Luca AndaIII CIIINicula Mariana
Dobrea RobertI BIIIStoicescu Elisabeta
Dumitru BiancaI CIIILungu Gheorghita
Costea NicoleIII BIIIMirica Maria
Lungu MaraI BIIIStoicescu Elisabeta
Popa RafaelaPregatitoare BIIIManea Georgeta
Costache MirunaI BIIIStoicescu Elisabeta
Hristescu IoanaI BIIIStoicescu Elisabeta
Petre AlexIII AIIIMihai Emil
Nica AndreiIV AIIINae Florica
Nitu TeodoraPregatitoare AIIIArghiroiu Steluta
Dumitrache IngridPregatitoare BIIIManea Georgeta
Gaidaenco DariusPregatitoare DIIINeculae Ion
Voicu IustinaI BMStoicescu Elisabeta
Forsea ElizaII BMCristea Elaria
Vasile ElenaII BMCristea Elaria
Dinu ElinaII DMGeorgescu Norelia
Dumitru SarahII DMGeorgescu Norelia
Popa DragosII DMGeorgescu Norelia
Radu CristinaIII BMMirica Maria
Petrescu AndreiIII CMNicula Mariana
Males RebecaIV AMNae Florica
Vilcu LuanaIV BMTapu Daniela
Brinzaru SebastianPregatitoare AMArghiroiu Steluta
Filipache SophiaPregatitoare DMNeculae Ion
Ion LucaPregatitoare DMNeculae Ion
Petre MariaPregatitoare DMNeculae Ion
Raicu IulianPregatitoare DMNeculae Ion

Inapoi la centrele de concurs