Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Herastrau
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
NEGUT VLAD MIHAIII AERODICA NICULA
CLIPICI CAMPEANU SOFIA MARIAII BEADRIANA NICOLAE
DOLTU VICTORII BEADRIANA NICOLAE
GULES MARAII BEADRIANA NICOLAE
JERLAIANU CLEOPATRA MARIAII BEADRIANA NICOLAE
NEDELCU ANA MARIAII BEADRIANA NICOLAE
STOICESCU ANDREIII BEADRIANA NICOLAE
UNGUREANU ALEXANDRUII EEADRIANA NICOLAE
UNGUREANU ALEXANDRUII EEGHEORGHITA DOBRESCU
VRABIE GHIDEANU ALEXANDRUII EEGHEORGHITA DOBRESCU
DAVID MANOLEPregatitoare AEIONELA MITROI
DAVID MANOLEPregatitoare AEIONELA MITROI
DAVID MANOLEPregatitoare AEIONELA MITROI
DODU BALABAN IRINAPregatitoare AEIONELA MITROI
DUMITRASCU IRINAPregatitoare AEIONELA MITROI
ILINA DECEBAL ALEXANDRUPregatitoare AEIONELA MITROI
IORGULESCU VICTORPregatitoare AEIONELA MITROI
JIPESCU ROSE MARIEPregatitoare AEIONELA MITROI
LUNGU RARESPregatitoare AEIONELA MITROI
PADINA CLARAPregatitoare AEIONELA MITROI
TANASESCU RAZVANPregatitoare AEIONELA MITROI
CATANA MAIAI EIIEMILIA LICOIU
CRACIUN MIHAII EIIEMILIA LICOIU
IANCOVICI ALONI EIIEMILIA LICOIU
NAGY ALEXANDRA ILINCAI EIIEMILIA LICOIU
IVAN GABRIELII AIIRODICA NICULA
NICULESCU DAVIDII BIIADRIANA NICOLAE
DAMIAN IZABELA GABRIELAII EIIGHEORGHITA DOBRESCU
TRIFU MIHNEAII EIIGHEORGHITA DOBRESCU
LILICEANU NICOLAEPregatitoare AIIIONELA MITROI
MARINESCU ANAPregatitoare AIIIONELA MITROI
SAVESCU DIMITRIEPregatitoare AIIIONELA MITROI
STIRBU ELIZAPregatitoare AIIIONELA MITROI
TANASESCU RAZVANPregatitoare AIIIONELA MITROI
TEPEBAG ROBERTPregatitoare AIIIONELA MITROI
VIERU DAVIDPregatitoare AIIIONELA MITROI
GHICUTA VLADIMIR MATEII EIIIEMILIA LICOIU
RUS DARLOAGA DAVID VLADI EIIIEMILIA LICOIU
SERBAN FILIPI EIIIEMILIA LICOIU
RUS DARLOAGA DAVID VLADI EIIIEMILIA LICOIU
CONDREA ANA MARIAI AMVIORICA FLOREA
JERLAIANU PATRICIAI AMVIORICA FLOREA
CRACIUN SARAII AMRODICA NICULA
GHINEA DAVID CRISTIANII AMRODICA NICULA
MARCU AMALIA MARIAII AMRODICA NICULA
MOLDOVAN DAVIDII AMRODICA NICULA
MUNTEANU MATEIII AMRODICA NICULA
RUSU ANDREI GEORGEII AMRODICA NICULA
TURCANU DAVID CONSTANTINII AMRODICA NICULA
GRECU RADUII BMADRIANA NICOLAE
DAN DARIAPregatitoare AMIONELA MITROI
FRATILA VLADPregatitoare AMIONELA MITROI
IACSA MARIAPregatitoare AMIONELA MITROI
NECHIFOR ALEXANDRUPregatitoare AMIONELA MITROI
POPOACE ANDREIPregatitoare AMIONELA MITROI
TESLOVAN TIMEAPregatitoare AMIONELA MITROI

Inapoi la centrele de concurs