Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Colegiul National Pedagogic Constantin Bratescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Danciuc EcaterinaII A100Husac Melexina
Stefanescu Timoasca Luca MihailII A100Husac Melexina
Floca IrinaII A98Husac Melexina
Munteanu SofiaII A98Husac Melexina
Murariu SofianII A98Husac Melexina
Gheorghiu SarahII A97Husac Melexina
Cherametli AlexandruII A96Husac Melexina
Cirstea AndreiII A94Husac Melexina
Ismail SelinII A94Husac Melexina
Ciubotaru RebeccaII A92Husac Melexina
Voitinovici SofiaII A92Husac Melexina
Panchici SaraII A91Husac Melexina
Panchici AmaliaII A90Husac Melexina
Vecerdea ArianaII A88Husac Melexina
Vicol AlessiaII A72Husac Melexina
Mihale StefaniaII A62Husac Melexina
Nistor DragosII AParticipantHusac Melexina
Baluta SoniaIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Manole Stefan AlexandruIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Niculita MirunaIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Stoica Alexia MariaIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Sumila Crina CatalinaIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Totolan Maria SofiaIII A100Georgescu Carmen-Gabriela
Calut MaraIII A95Georgescu Carmen-Gabriela
Vlad AnaIII A95Georgescu Carmen-Gabriela
Caraivan SaraIII A90Georgescu Carmen-Gabriela
Merdinian DavidIII A85Georgescu Carmen-Gabriela
Constantin Stefan AlexandruIII A80Georgescu Carmen-Gabriela
Gana AntonioIII A80Georgescu Carmen-Gabriela
Stavian AndreeaIII A80Georgescu Carmen-Gabriela
Bratianu Raul III A75Georgescu Carmen-Gabriela
Neacsu DarioIII A75Georgescu Carmen-Gabriela
Popa Gigi JuniorIII A60Georgescu Carmen-Gabriela
Cojocaru Bianca GabrielaIII B100Geauzar Aila
Danaila Andrei MarianIII B100Geauzar Aila
Datcu Daria TheodoraIII B100Geauzar Aila
Mihalteanu SebastianIII B100Geauzar Aila
Pascu Adrian GabrielIII B100Geauzar Aila
Busuioc Maria CameliaIII B95Geauzar Aila
Ilie Darius ConstantinIII B95Geauzar Aila
Zamfir AlexaIII B90Geauzar Aila
Botea IzabelaIII B80Geauzar Aila
Barbu Raluca IoanaIII B70Geauzar Aila
Pilici TeodoraIII B70Geauzar Aila
GEORGESCU IARINAIV A100TEMNEANU ELENA
SIMEDREA ALEXANDRUIV A100TEMNEANU ELENA
EL-SALIM SAMAYAIV A98TEMNEANU ELENA
YILDIRIM ALIIV A98TEMNEANU ELENA
JURUBITA MARIAIV A80TEMNEANU ELENA
SOFRONIE ALMAIV A64TEMNEANU ELENA
SERBAN ANAIV A60TEMNEANU ELENA
DRAGULESCU ANDREI SEBASTIANIV B100MATE VERONICA MARIA
MINDEA STEFAN CHRISTIANIV B100MATE VERONICA MARIA
PAP MATE ANDREIIV B100MATE VERONICA MARIA
TEJU ANASTASIA CATIIV B82MATE VERONICA MARIA

Inapoi la centrele de concurs