Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Oltenita
Scoala:Scoala gimnaziala Spiru Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Andronea David MacarieIII AEDaniela Constantinescu
Bira MaresIII AEDaniela Constantinescu
Chirtu AndreeaIII AEDaniela Constantinescu
Dumitrescu AnastasiaIII AEDaniela Constantinescu
Grigorescu MelaniaIII AEDaniela Constantinescu
Odaiasu Mara AlexiaIII AEDaniela Constantinescu
Schwarz Ionut III AEDaniela Constantinescu
Taflaru LuisaIII AEDaniela Constantinescu
Zavalas TudorIII AEDaniela Constantinescu
Zorzor IrinaIII AEDaniela Constantinescu
Borac AlexandraIV AEFarcasanu Mihaela
Gheorghita Mihai AlinIV AEFarcasanu Mihaela
Ionescu ClaudiaIV AEFarcasanu Mihaela
Ivascu TeodorIV AEFarcasanu Mihaela
Moga BiancaIV AEFarcasanu Mihaela
Nenciu AndreiIV AEFarcasanu Mihaela
Barbu AlexandraIV BEDragan Julieta
Cristea AlexandraIV BEDragan Julieta
Dociu Andra AndreeaIV BEDragan Julieta
Mircea Andra MariaIV BEDragan Julieta
Preda Briana IoanaIV BEDragan Julieta
Tugui Maria ValentinaIV BEDragan Julieta
CIOBANU ANDREIPregatitoare CESTOICAN DORINA
MIHAILA BOGDANPregatitoare CESTOICAN DORINA
PETRE IZABELAPregatitoare CESTOICAN DORINA
VISAN ANDREEAPregatitoare CESTOICAN DORINA
Achim DariaIII AIDaniela Constantinescu
Assoum NancyIII AIDaniela Constantinescu
Luca CorinaIII AIDaniela Constantinescu
Negru RaduIII AIDaniela Constantinescu
Sandu TeodorIII AIDaniela Constantinescu
Dragoman Ana MariaIV BIDragan Julieta
Postelnicu BiancaIV BIDragan Julieta
Zois AlexandraIV BIDragan Julieta
Neacsu DavidIII AIIDaniela Constantinescu
Iordan TheodoraIII AIIDaniela Constantinescu
Podocea MalinaIV AIIFarcasanu Mihaela
MARE DARIAPregatitoare CIISTOICAN DORINA
NASTASE MARIAPregatitoare CIISTOICAN DORINA
DANAILA DENISA RALUCAI CIIIZAMFIR LILIANA
STURZU MIHAI DARIUSI CIIIZAMFIR LILIANA
TABAC MARIA SOFIAI CIIIZAMFIR LILIANA
Dumitrache Denis MihaiIV BIIIDragan Julieta
Gama Surdu Izabela GabrielaIV BIIIDragan Julieta
Uleia Ionut AlexandruIV BIIIDragan Julieta
Ursu MadalinaIV BIIIDragan Julieta
Zamfir Theodor AndreiIV BIIIDragan Julieta
Demirtas LeilaIV AMFarcasanu Mihaela
Marin ElenaIV AMFarcasanu Mihaela
CHIRITA MATHIASPregatitoare CMSTOICAN DORINA
DRAGOMIR DAVIDPregatitoare CMSTOICAN DORINA
IVAN DANIELPregatitoare CMSTOICAN DORINA
NICULAE ALEXANDRAPregatitoare CMSTOICAN DORINA

Inapoi la centrele de concurs