Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.55
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Mihai Maria BeatriceI CEBabasanda Cristina Elena
Iancu AlinII AECAZACU DIANA
Udrea CarmenIV BEVelici Mantescu Carmen
Babeanu VladPregatitoare AERadulescu Anca
Bostan ElenaPregatitoare AERadulescu Anca
Dimcea AndreiPregatitoare AERadulescu Anca
Ditu NataliaPregatitoare AERadulescu Anca
Dragoescu LucasPregatitoare AERadulescu Anca
Dragut PetruPregatitoare AERadulescu Anca
Durbac PatrikPregatitoare AERadulescu Anca
Fulgeanu MaraPregatitoare AERadulescu Anca
Ionita AndreiPregatitoare AERadulescu Anca
Manea AlinaPregatitoare AERadulescu Anca
Nadolu KarinaPregatitoare AERadulescu Anca
Oprea DariaPregatitoare AERadulescu Anca
Pantelimon RobertoPregatitoare AERadulescu Anca
Paraschiv AuraPregatitoare AERadulescu Anca
Pirlogeanu CarinaPregatitoare AERadulescu Anca
Pop AlexandruPregatitoare AERadulescu Anca
Rusu AndreiPregatitoare AERadulescu Anca
Savin AndreeaPregatitoare AERadulescu Anca
Stoica SebastianPregatitoare AERadulescu Anca
Trifu RamonaPregatitoare AERadulescu Anca
Tudor DariusPregatitoare AERadulescu Anca
ANTON MIHAELAPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
CRISTEA BIANCAPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
GHEORGHITA ADRIANPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
GHERASIM LARISAPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
GUTA DAVID ANDREIPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
MANEA ROBERTAPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
MARKOCSAN SEBASTIANPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
NEFTA REBECAPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
UGUR ERSANPregatitoare CEGOSPODIN SORINA IULIA
MOCANU ELENA MIHAELAPregatitoare CIIGOSPODIN SORINA IULIA
Aiacoboaie ClaudiaPregatitoare AIIRadulescu Anca
Boeru RaduPregatitoare AIIRadulescu Anca
Calin StefanPregatitoare AIIRadulescu Anca
Draghici LarisaPregatitoare AIIRadulescu Anca
Marin RoxanaPregatitoare AIIRadulescu Anca
RECEAN RALUCAPregatitoare CIIGOSPODIN SORINA IULIA
Mercan Maria DariaI CIIIBabasanda Cristina Elena
Cazacu LaviniaIV AIIITolan Florentina
Costache AndreeaIV AIIITolan Florentina
Silveanu MateiIV AIIITolan Florentina
Voinea TheodorIV AIIITolan Florentina
Ababei IanisIV BIIIVelici Mantescu Carmen
Manciu CristinaIV BIIIVelici Mantescu Carmen
Radu ValentinIV BIIIVelici Mantescu Carmen
DINU GEORGIANAPregatitoare CIIIGOSPODIN SORINA IULIA
Costache Iris TheodoraI CMBabasanda Cristina Elena
Dumitru RobertI CMBabasanda Cristina Elena
AMANCI DENISAPregatitoare CMGOSPODIN SORINA IULIA
DUNA DAVIDPregatitoare CMGOSPODIN SORINA IULIA
PIRVU SIMONAPregatitoare CMGOSPODIN SORINA IULIA

Inapoi la centrele de concurs