Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala primara Junior
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Apostol SabinaI AESuceveanu Alina
Arcan AlbertI AESuceveanu Alina
Ionescu AlexeiI AESuceveanu Alina
ISTRATE ANDREII AESuceveanu Alina
PUSCASU LUCAI AESuceveanu Alina
Vicol TheodorI AESuceveanu Alina
Anghel Maria CorneliaII AEPenu Iuliana
GIOSAN TEODORAII AEPenu Iuliana
Leon Antonia FlorentinaII AEPenu Iuliana
POPESCU SOFIAII AEPenu Iuliana
Vasilache Darius LeonardII AEPenu Iuliana
Atudorei MariaIII AEMinea Liliana
Chersan Iosif IOanIII AEMinea Liliana
Istrate IlincaIII AEMinea Liliana
PENU ANA MARIAIII AEPenu Iuliana
Tiron StefanIII AEMinea Liliana
Balasescu Tudor MihaiIV -EMocanu Mioara
Danila MateiIV -EMocanu Mioara
Istrate Robert StefanIV -EMocanu Mioara
Mihai Luiza TeodoraIV -EMocanu Mioara
Nestian Alexandru PetruIV -EMocanu Mioara
Puscasu Ilinca MariaIV -EMocanu Mioara
Surugiu RazvanIV -EMocanu Mioara
BOTEZ KARINAPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
CHEPTENE-MICU THEODORPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
DAMIAN IOSIFPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
DANILA ANASTASIAPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
LEON MARIAPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
MIHALACHE SONIAPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
NECHIFOR MATHIASPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
SOPONARU ALEXANDRUPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
STOICA ANASTASIAPregatitoare AEPopistasu Ecaterina
Dumitru KarinPregatitoare AISuceveanu Alina
Negura AlexieIII AIIMinea Liliana
Secara Stefan VladIII AIIMinea Liliana
Stoleriu StefanIII AIIMinea Liliana
Aungurencei Mircea IoanIV -IIMocanu Mioara
Costea HoriaI AIISuceveanu Alina
POPESCU LUCAII AIIPenu Iuliana
BURLACU ILARIA REBECAPregatitoare AIIPopistasu Ecaterina
FERARIU MIRUNAPregatitoare AIIPopistasu Ecaterina
MARINCA ANDREIII AIIIPenu Iuliana
Sandu MateiIII AIIIMinea Liliana
Ursache SofiaIII AIIIMinea Liliana
Hulub Alexia MariaII AMPenu Iuliana
Raschip AdrianIII AMMinea Liliana
Suceveanu AlinIII AMMinea Liliana
Artenie Calin AndreiIV -MMocanu Mioara
Prelipcean AlexandraIV -MMocanu Mioara
MANOLACHE DAVIDPregatitoare AMPopistasu Ecaterina
PREDA VICTORPregatitoare AMPopistasu Ecaterina

Inapoi la centrele de concurs