Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Abdulachim ErenI B90Alexe Virginia
Diaconu Toma AndreiI B85Alexe Virginia
Opinca AlexandruI B85Alexe Virginia
Bucur David AndreiI B80Alexe Virginia
Mandras Alexia I B80Alexe Virginia
Radu BiancaI B80Alexe Virginia
Gheta Karina MariaI B75Alexe Virginia
Davidescu AlexandruI B70Alexe Virginia
Galatanu Alexandru StefanI B70Alexe Virginia
Lupan LuizaI B70Alexe Virginia
Calciu Sara Andreea I B65Alexe Virginia
Dragan Cosmin AndreiI B65Alexe Virginia
Nastase OliviaI B65Alexe Virginia
Petrescu DavidI B60Alexe Virginia
Udrea DavidI BParticipantAlexe Virginia
Maria AnaI BParticipantAlexe Virginia
Adascalitei SaraI BParticipantAlexe Virginia
CIURLAU LUCA ANDREIII B100Staicu Geanina
GHEORGHE MIHNEA BOGDANII B100Staicu Geanina
Toma Teodora MariaII B100Staicu Geanina
VILCAN ROBERT ALEXANDRUII B100Staicu Geanina
ZAMFIR LUCAII B100Staicu Geanina
BOTOS MEDEEAII B95Staicu Geanina
BUDULAC RARES ANDREIII B95Staicu Geanina
COSTEA MATEI VLADII B95Staicu Geanina
VOICU NATALIA IOANAII B95Staicu Geanina
Denitoiu Radu CristianII B90Staicu Geanina
DINU RARES ANDREIII B90Staicu Geanina
ENACHE ERICA MARIAII B90Staicu Geanina
PARASCHIVESCU EVA MARIAII B85Staicu Geanina
BRATU ERICII B80Staicu Geanina
CONSTANTINESCU LUCAII B80Staicu Geanina
Ghintuiala Daria AlexandraII B80Staicu Geanina
SANDU RAISSAII B70Staicu Geanina
TUDOSE ANAII B70Staicu Geanina
COSTEA ALEXANDRA ISABELAII B65Staicu Geanina
DRAGHIA ALEXANDRUII B60Staicu Geanina
GHERGHITA GRASU CHRISTIAN ALEXANDRUII B60Staicu Geanina
CROITORU CRISTIAN NICOLAEII BParticipantStaicu Geanina
GOLU SANDU TUDOR GABRIELII BParticipantStaicu Geanina
BARSAN RALUCAII BParticipantStaicu Geanina
GEORGESCU ANDRA IOANA CRISTINAII BParticipantStaicu Geanina
IONITA IULIAII BParticipantStaicu Geanina
NITA MARIA TEODORAII BParticipantStaicu Geanina
TOADER ALEXANDRA ELENAII BParticipantStaicu Geanina
STAICU DENISAII BParticipantStaicu Geanina
Avram DariaIII B87Micloi Emilia
Lupu AlexandraIII B87Micloi Emilia
Dumitru Darius III B85Micloi Emilia
Lupu MateiIII B82Micloi Emilia
Udroiu DariaIII B81Micloi Emilia
Stochitoiu BiancaIII B78Micloi Emilia
Vasilescu DariusIII B75Micloi Emilia
Baicu ClaraIII B72Micloi Emilia
Tanasescu IrinaIII B72Micloi Emilia
Vasile StefanIII B72Micloi Emilia
Demetrescu RaduIII B71Micloi Emilia
Moloiu AlexandruIII B71Micloi Emilia
Mihai MateiIII B63Micloi Emilia
Udroiu MariaIII B63Micloi Emilia
Nitu LaurentiuIII BParticipantMicloi Emilia
Radu GabrielIII BParticipantMicloi Emilia
Duta DianaIII BParticipantMicloi Emilia
Musat SaraIII BParticipantMicloi Emilia
Vilcan DragosIV B95Andrei Maria
Badea AlexiaIV B93Andrei Maria
Carstea LuizaIV B68Andrei Maria
Stanciu BrianaIV B68Andrei Maria
Crisan LaraIV B64Andrei Maria
Dinu MihaiIV B63Andrei Maria
Matei AntoniaIV B61Andrei Maria
Voicu AmeliaIV B61Andrei Maria
Budulac AndraIV B60Andrei Maria
Chih Mei-Li IoanaIV B60Andrei Maria
Zaboloteanu BiancaIV B60Andrei Maria
BADEA ROBERT ALEXANDRUPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
CARAVETEANU MIHAITA MATEIPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
CIOLANEL DIANAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
DANAILA RARES ANDREIPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
ENE DIANA MARIAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
ENE MATEI ANDREIPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
GHITA INGRID MARIAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
IFTIME MARA IOANAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
MOGA MARA ALESSIAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
MUSCALU ANA LETITIAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
PARASCHIVESCU MIHAIPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
POPESCU ALESSIA MARIAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
SABIE PETRU MIRCEAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
URSACHE TUDOR IONUTPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
VODA CLARA IOANAPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
ZAHARIA SEBASTIAN CONSTANTINPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
ZAMFIR STEFAN FLORINPregatitoare B100Udrea Viviana Georgiana
BERESCU ANDREEAPregatitoare B95Udrea Viviana Georgiana
GHEORGHE MATEIPregatitoare B92Udrea Viviana Georgiana
STEFANUTI DAVID STEFANPregatitoare B92Udrea Viviana Georgiana
ANGHEL BIANCA ANDREEAPregatitoare B90Udrea Viviana Georgiana
DINU GABRIEL ALEXANDRU LUCAPregatitoare B90Udrea Viviana Georgiana
ENE AMALIA MARIAPregatitoare B88Udrea Viviana Georgiana
CURCIUC AYANNAPregatitoare B87Udrea Viviana Georgiana
BANDULEA MARIAPregatitoare B85Udrea Viviana Georgiana

Inapoi la centrele de concurs