Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Mihail Kogalniceanu
Scoala:Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Jiga AndreiI A100Boghean Georgeta
Molnar DariaI A100Boghean Georgeta
Mamut AianI A98Boghean Georgeta
Galbeaza IoanaI A97Boghean Georgeta
Scupra GabrielI A90Boghean Georgeta
Girtu CosminI A83Boghean Georgeta
Grigore DanielaI A83Boghean Georgeta
Caliga SofiaI A80Boghean Georgeta
Popa catalinaI A80Boghean Georgeta
Dascalu StefanI A77Boghean Georgeta
Gheorghe NicolasI A75Boghean Georgeta
Ungureanu AndreiI A73Boghean Georgeta
Marin SofiaI A71Boghean Georgeta
Rudac GabrielaI B99Hritac Florentina
Zugravu DariaI B99Hritac Florentina
Dinescu DavidI B91Hritac Florentina
Buzau AlinI B85Hritac Florentina
Anane DariaI B83Hritac Florentina
Cherciu RobertI B83Hritac Florentina
Cojocaru StefanII C100Giuglea Adina
Dobroiu StefaniaII C100Giuglea Adina
Leat AlesiaII C100Giuglea Adina
Crisbasanu AndreeaII C95Giuglea Adina
Sufaru BogdanII C93Giuglea Adina
Catarama CristinaIII A100Paraschiv Vasilica
Guriuc CristinaIII A100Paraschiv Vasilica
Olteanu OanaIII A100Paraschiv Vasilica
Prisacaru IoanaIII A99Paraschiv Vasilica
Balamace BogdanIII A98Paraschiv Vasilica
Boteanu CatalinaIII A98Paraschiv Vasilica
Toader MirceaIII A98Paraschiv Vasilica
Sandu AndreeaIII A96Paraschiv Vasilica
Chiselef CrinaIII A93Paraschiv Vasilica
Cojocaru IuliaIII A90Paraschiv Vasilica
Petrisor CristianIII A90Paraschiv Vasilica
Mitrofan CristianIII A86Paraschiv Vasilica
Andronache DariaIII A83Paraschiv Vasilica
Marculescu AdinaIII A80Paraschiv Vasilica
Macovei IoanaIII A70Paraschiv Vasilica
Stefan MariaIII A65Paraschiv Vasilica
Ionescu AlessiaIII C98Radu Nicoleta
Petre MelissaIII C98Radu Nicoleta
Sescioreanu StefaniaIII C98Radu Nicoleta
Soare SebastianIII C90Radu Nicoleta
Cristescu EduardIII C85Radu Nicoleta
Stefan SebastianIV B100Paunescu Ecaterina
Grigore MonalisaIV B98Paunescu Ecaterina
Patlagica MariusIV B98Paunescu Ecaterina
Gartu AndreiIV B96Paunescu Ecaterina
Mitrus StefanPregatitoare A100Caiali Vildan
Nicula IngridPregatitoare A100Caiali Vildan
Nistoroiu DariaPregatitoare A96Caiali Vildan
Zaharia SergiuPregatitoare A95Caiali Vildan
Ivan EduardPregatitoare A92Caiali Vildan
Enache VeronicaPregatitoare A85Caiali Vildan
Ionita SaraPregatitoare A70Caiali Vildan
Iuciuc RaresPregatitoare A70Caiali Vildan
Dobroiu DianaPregatitoare B95Zugravu Alina
Ianca MariaPregatitoare B95Zugravu Alina
Mihai MarioPregatitoare B92Zugravu Alina
Raptis AlexandruPregatitoare B92Zugravu Alina
Alexe AndraPregatitoare B90Zugravu Alina
Tabla StefanPregatitoare B90Zugravu Alina
Dinu BrianaPregatitoare B87Zugravu Alina
Epuran AdrianPregatitoare B87Zugravu Alina
Marcus EduardPregatitoare B87Zugravu Alina
Cusa CristianPregatitoare B86Zugravu Alina
Demidov MariaPregatitoare B86Zugravu Alina
Mehedin MihaiPregatitoare B86Zugravu Alina
Zaharia DianaPregatitoare B78Zugravu Alina
Boldea Maria TeodoraPregatitoare B77Zugravu Alina
Burenescu BiancaPregatitoare B74Zugravu Alina
Boldea GiuliaPregatitoare B71Zugravu Alina
Bircu LauraPregatitoare B70Zugravu Alina
Duta AlexiaPregatitoare B65Zugravu Alina
Bocea CristianPregatitoare B62Zugravu Alina
Zugravu DumitruPregatitoare B60Zugravu Alina
Belu ElenaPregatitoare BParticipantZugravu Alina
Ciobanu MarioPregatitoare BParticipantZugravu Alina
Indrei SebastianPregatitoare BParticipantZugravu Alina

Inapoi la centrele de concurs