Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Mihail Kogalniceanu
Scoala:Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Jiga AndreiI AEBoghean Georgeta
Molnar DariaI AEBoghean Georgeta
Cojocaru StefanII CEGiuglea Adina
Dobroiu StefaniaII CEGiuglea Adina
Leat AlesiaII CEGiuglea Adina
Catarama CristinaIII AEParaschiv Vasilica
Guriuc CristinaIII AEParaschiv Vasilica
Olteanu OanaIII AEParaschiv Vasilica
Stefan SebastianIV BEPaunescu Ecaterina
Mitrus StefanPregatitoare AECaiali Vildan
Nicula IngridPregatitoare AECaiali Vildan
Rudac GabrielaI BIHritac Florentina
Zugravu DariaI BIHritac Florentina
Prisacaru IoanaIII AIParaschiv Vasilica
Mamut AianI AIBoghean Georgeta
Balamace BogdanIII AIParaschiv Vasilica
Boteanu CatalinaIII AIParaschiv Vasilica
Toader MirceaIII AIParaschiv Vasilica
Ionescu AlessiaIII CIRadu Nicoleta
Petre MelissaIII CIRadu Nicoleta
Sescioreanu StefaniaIII CIRadu Nicoleta
Grigore MonalisaIV BIPaunescu Ecaterina
Patlagica MariusIV BIPaunescu Ecaterina
Galbeaza IoanaI AIIBoghean Georgeta
Sandu AndreeaIII AIIParaschiv Vasilica
Gartu AndreiIV BIIPaunescu Ecaterina
Nistoroiu DariaPregatitoare AIICaiali Vildan
Crisbasanu AndreeaII CIIGiuglea Adina
Zaharia SergiuPregatitoare AIICaiali Vildan
Dobroiu DianaPregatitoare BIIZugravu Alina
Ianca MariaPregatitoare BIIZugravu Alina
Sufaru BogdanII CIIIGiuglea Adina
Chiselef CrinaIII AIIIParaschiv Vasilica
Ivan EduardPregatitoare AIIICaiali Vildan
Mihai MarioPregatitoare BIIIZugravu Alina
Raptis AlexandruPregatitoare BIIIZugravu Alina
Dinescu DavidI BIIIHritac Florentina
Scupra GabrielI AMBoghean Georgeta
Cojocaru IuliaIII AMParaschiv Vasilica
Petrisor CristianIII AMParaschiv Vasilica
Soare SebastianIII CMRadu Nicoleta
Alexe AndraPregatitoare BMZugravu Alina
Tabla StefanPregatitoare BMZugravu Alina

Inapoi la centrele de concurs