Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Anina
Scoala:Liceul Mathias Hammer
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Boboescu TimeeaI A85Romanu Daniela
Corches StefanI A76Romanu Daniela
Gropsian CristinaI A75Romanu Daniela
Simin AntonioI A71Romanu Daniela
Rachis RominaI A70Romanu Daniela
Vasile ClaudiuI A60Romanu Daniela
Pruteanu LaviniaI AParticipantRomanu Daniela
Buzdug Andrei - AlexandruII A97Pusca Gabriela
Murgu EmiliaII A95Pusca Gabriela
Lucasciuc Naomi - VanessaII A90Pusca Gabriela
Ardelean Bianca - MariaII A80Pusca Gabriela
Izvernari Ana - DamarisII A80Pusca Gabriela
Vlad Flavia - DariaII A80Pusca Gabriela
Flutar Sambrina-Ioana-MariaII A75Pusca Gabriela
Calnicean Adrian - IonutII A60Pusca Gabriela
Strain Claudiu - ConstantinIII A98Imbrea Floarea
Copocean Ioana - AlesiaIII A96Imbrea Floarea
Tuculia Bogdan - StefanIII A96Imbrea Floarea
Moldovan Apolo - CezarIII A82Imbrea Floarea
Vijiian AnamariaIII A65Imbrea Floarea
Copocean Denis - IonutIII A62Imbrea Floarea
Munteanu Antonio - DiegoIII AParticipantImbrea Floarea
Bana Tincuta - MarcelaIII AParticipantImbrea Floarea
Berci GeorgianaIII B100Costea Rodica
Dunarintu ElisaIII B98Costea Rodica
Linca DariusIII B76Costea Rodica
Cioaca Ana - MariaIII BParticipantCostea Rodica
Parnica AndreiIII BParticipantCostea Rodica
Iacob Debora AnisiaIV A73Focht Felicia - Ramona
Mihai Cosmin - ValentinIV A72Focht Felicia - Ramona
Ruva Maria GabrielaIV AParticipantFocht Felicia - Ramona
Strain DenisIV AParticipantFocht Felicia - Ramona
Motoia CristinaIV AParticipantFocht Felicia - Ramona
Satmar AngeloIV AParticipantFocht Felicia - Ramona
Andronescu Mihai - DariusPregatitoare A95Plestici Gabriela
Iurea Alessia AnamariaPregatitoare A91Plestici Gabriela
Felic Nicoleta IuliaPregatitoare A90Plestici Gabriela
Tismanariu Rares IoanPregatitoare A87Plestici Gabriela
Dragomir Paul - AndreiPregatitoare A86Plestici Gabriela
Iordache Stefan - IonutPregatitoare A86Plestici Gabriela
Smerea TaniaPregatitoare A86Plestici Gabriela
Bana Constantin AntonioPregatitoare A73Plestici Gabriela
Mocan TheodorPregatitoare A73Plestici Gabriela
Moldovan MateoPregatitoare A73Plestici Gabriela

Inapoi la centrele de concurs