Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barbu Andreea I AEIonescu Aliana
Dunose DenisaI AEIonescu Aliana
Oprea ElenaI AEIonescu Aliana
Selin StefanI AEIonescu Aliana
Stanciu LucaI AEIonescu Aliana
Copae CristianI BECotet Daniela
Costin Denis IonutII BEApostol Stela
Ivan MihaelaIII AEPopa Anicuta
Nedelcu CosminIII AEPopa Anicuta
Oprea AndreeaIII AEPopa Anicuta
Ancuta EduardIII BEBeiliciu Gabriela
Baluta EduardIII BEBeiliciu Gabriela
Bandarica GeaninaIII BEBeiliciu Gabriela
Merticaru IoanaIII BEBeiliciu Gabriela
Samoila RoxanaIII BEBeiliciu Gabriela
Soalca CatalinIII BEBeiliciu Gabriela
Tandara StefanIII BEBeiliciu Gabriela
Bertescu Daria IV AEDragan Elena
Bordei DenisaIV AEDragan Elena
Ioan RaresIV AEDragan Elena
Ionescu VladIV AEDragan Elena
Bobocea Mihai IoanPregatitoare AEBobocea Daniela
Cazan DariaPregatitoare AEBobocea Daniela
Chirita Lorena Pregatitoare AEBobocea Daniela
Cojocareanu AndreeaPregatitoare AEBobocea Daniela
Dumbrava RalucaPregatitoare AEBobocea Daniela
Gheorghita EduardPregatitoare AEBobocea Daniela
Mustata ArielaPregatitoare AEBobocea Daniela
Mutei AlbertPregatitoare AEBobocea Daniela
Tanu AlexiaPregatitoare AEBobocea Daniela
Vranceanu Ana MariaPregatitoare AEBobocea Daniela
Lefter Maria I BICotet Daniela
Bunea Andreea I BIICotet Daniela
Marcu AndreiIII AIIPopa Anicuta
Tudoroiu SaraI AIIIonescu Aliana
Pavel Ioana BiancaII BIIApostol Stela
Burcus Valentin III BIIBeiliciu Gabriela
Frunza BogdanIII BIIBeiliciu Gabriela
Vulcan Alexandru III BIIBeiliciu Gabriela
Dudulea Ana MariaIV AIIDragan Elena
Turcu DenisaIV AIIDragan Elena
Ciupitu RebecaPregatitoare AIIBobocea Daniela
Done AlinPregatitoare AIIBobocea Daniela
Mitu DragosPregatitoare AIIBobocea Daniela
Paiu MaiaPregatitoare AIIBobocea Daniela
Psharopol TheodoraI BIIICotet Daniela
Rusu Daria I BIIICotet Daniela
Stan DavidIII AIIIPopa Anicuta
Pasculescu ClaudiuI AMIonescu Aliana
Taralunga Andrei I AMIonescu Aliana
Balan DavidII BMApostol Stela
Dragomir Denisa RalucaII BMApostol Stela
Iorga MihneaII BMApostol Stela
Munteanu Andreea IoanaII BMApostol Stela
Poasca MateiII BMApostol Stela
Bajan MariaIII BMBeiliciu Gabriela
Dragan MarinelIII BMBeiliciu Gabriela
Butoi StefanIV AMDragan Elena
Irimia NicoletaIV AMDragan Elena
Voicu DianaIV AMDragan Elena
Cabat Adelina Pregatitoare AMBobocea Daniela
Mosescu GeorgePregatitoare AMBobocea Daniela
Petrea AndreiPregatitoare AMBobocea Daniela
Rusu LarisaPregatitoare AMBobocea Daniela
Sloata MihaiPregatitoare AMBobocea Daniela
Tandara IonutPregatitoare AMBobocea Daniela

Inapoi la centrele de concurs