Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Fernea AndreiI A100Tirpe Maria - Eva
Trifa SerbanI A100Tirpe Maria - Eva
Farcut AlesiaI A98Tirpe Maria - Eva
Pepelea IoanaI A98Tirpe Maria - Eva
Malita - Pop CosminI A95Tirpe Maria - Eva
Cuc AlessiaI A93Tirpe Maria - Eva
Gordan IanisI A93Tirpe Maria - Eva
Heciu PatricI A90Tirpe Maria - Eva
Opris CezarI A90Tirpe Maria - Eva
Buzori NicolaeI A85Tirpe Maria - Eva
Vladut BogdanI A80Tirpe Maria - Eva
Duca AlexandruI A65Tirpe Maria - Eva
Dita LucaII A100Brege Elena Viorica
Gaidos FilipII A100Brege Elena Viorica
Oros AndreiII A100Brege Elena Viorica
Heredeu VladII A95Brege Elena Viorica
Ilas MariaII A95Brege Elena Viorica
Magdas DavidII A95Brege Elena Viorica
Furtos DarisII A90Brege Elena Viorica
Plaian RaniaII A90Brege Elena Viorica
Solomie BogdanII A85Brege Elena Viorica
Urdea CalinII A85Brege Elena Viorica
Precup LucaII A80Brege Elena Viorica
Mangra IlincaII A75Brege Elena Viorica
Suciu DavidII A75Brege Elena Viorica
Ardelean AlexII A70Brege Elena Viorica
Micas RaniaII A70Brege Elena Viorica
Tirlea DragosII A70Brege Elena Viorica
Bondor GratianII A65Brege Elena Viorica
Curta SofiaII A65Brege Elena Viorica
Baciu DariusIII A100Muscas Ana
Moldovan AlexiaIII A100Muscas Ana
Rus DenisIII A98Muscas Ana
Puris MateiIII A89Muscas Ana
Sandor Ana-MariaIII A82Muscas Ana
Blaj Sara MariaPregatitoare CP 100Chisiu Ioana Teodora
Borz MaiaPregatitoare CP 100Chisiu Ioana Teodora
Demian AlexandruPregatitoare CP 100Erdeli Ramona
Fernea DianaPregatitoare CP 100Chisiu Ioana Teodora
Fodor EvelinPregatitoare CP 100Erdeli Ramona
Georza IanisPregatitoare CP 100Chisiu Ioana Teodora
Groza BogdanPregatitoare CP 100Erdeli Ramona
Restea Baicu IasminaPregatitoare CP 100Erdeli Ramona
Suciu MihaiPregatitoare CP 100Chisiu Ioana Teodora
Todor FilipPregatitoare CP 100Erdeli Ramona
Filip VladPregatitoare CP 98Chisiu Ioana Teodora
Cadar EdmondPregatitoare CP 95Chisiu Ioana Teodora
Iovan DenisPregatitoare CP 95Erdeli Ramona
Malita - Pop Darian IonutPregatitoare CP 95Chisiu Ioana Teodora
Mos LucaPregatitoare CP 95Erdeli Ramona
Pop AlexandruPregatitoare CP 95Erdeli Ramona
Pop SilviaPregatitoare CP 95Chisiu Ioana Teodora
Vasiu ParaschevaPregatitoare CP 95Erdeli Ramona
Nistor Calina MariaPregatitoare CP 94Chisiu Ioana Teodora
Deac LarisaPregatitoare CP 93Chisiu Ioana Teodora
Dombi Maia RalucaPregatitoare CP 93Chisiu Ioana Teodora
Mihele David AlexandruPregatitoare CP 90Chisiu Ioana Teodora
Morna Alesia MariaPregatitoare CP 90Chisiu Ioana Teodora
Golpoian Iris BiancaPregatitoare CP 89Chisiu Ioana Teodora
Costea Alexandru StefanPregatitoare CP 87Chisiu Ioana Teodora
Medve RaulPregatitoare CP 87Erdeli Ramona
Capitanu Kevin MariusPregatitoare CP 85Chisiu Ioana Teodora
Florea Anelis ArianaPregatitoare CP 85Chisiu Ioana Teodora
Furtos EduardPregatitoare CP 85Erdeli Ramona
Manciu DenisaPregatitoare CP 85Erdeli Ramona
Cziko Eric CristianPregatitoare CP 83Chisiu Ioana Teodora
Sabau Raul SebastianPregatitoare CP 83Chisiu Ioana Teodora
Tolcsvay AndreeaPregatitoare CP 82Erdeli Ramona
Boldea David AndreiPregatitoare CP 79Chisiu Ioana Teodora
Podina Luca AlexandruPregatitoare CP 79Chisiu Ioana Teodora
Jurcau IanisPregatitoare CP 77Erdeli Ramona
Selejean PatriciaPregatitoare CP 75Erdeli Ramona

Inapoi la centrele de concurs