Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 178
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GORGAN ALEXIAPregatitoare A86SOLOMON MANUELA
OGREZEANU DIANAPregatitoare A81SOLOMON MANUELA
BORTEA ADRIANPregatitoare A77SOLOMON MANUELA
GHEORMA ANISIAPregatitoare A77SOLOMON MANUELA
BURCIU LUCAPregatitoare A76SOLOMON MANUELA
NITA MARIAPregatitoare A73SOLOMON MANUELA
LAZAR ALEXANDRUPregatitoare A72SOLOMON MANUELA
SEIFEDDINE IOSIFPregatitoare A72SOLOMON MANUELA
MOSTEANU ANAPregatitoare A71SOLOMON MANUELA
PREDA DUMITRUPregatitoare A70SOLOMON MANUELA
TUFARU MATEIPregatitoare A69SOLOMON MANUELA
PANAITESCU RAISAPregatitoare A64SOLOMON MANUELA
GHEORGHE SABINAPregatitoare A63SOLOMON MANUELA
TIRIFON ALEXANDRUPregatitoare A63SOLOMON MANUELA
TUDOROIU ANDRAPregatitoare A63SOLOMON MANUELA
IONCICA TUDORPregatitoare A62SOLOMON MANUELA
MITRANA STEFANPregatitoare A62SOLOMON MANUELA
RAFILA PETRUPregatitoare A60SOLOMON MANUELA
JOITA SOFIAPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
SAVA ROBERTPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
COJOCARESCU ANASTASIAPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
BUNGHEZ ANA MARIAPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
CRETU LUCAPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
ANGHELOVICI OCTAVIANPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
ELEKES MARIE LOUISEPregatitoare AParticipantSOLOMON MANUELA
JIMENEZ AIMEEPregatitoare B100BADEA LORENA
BARBURE CRISTIANPregatitoare B96BADEA LORENA
ANDRONE RARESPregatitoare B92BADEA LORENA
BUZATU DANIELPregatitoare B91BADEA LORENA
STAN ILINCAPregatitoare B81BADEA LORENA
CONSTANTIN ELENAPregatitoare B77BADEA LORENA
MARINESCU ILINCAPregatitoare B77BADEA LORENA
CACIULAN STEFANPregatitoare B76BADEA LORENA
HORJEA DARIUSPregatitoare B72BADEA LORENA
STAN DAVIDPregatitoare B72BADEA LORENA
PROCA MARIAPregatitoare B62BADEA LORENA
SANDU CLAUDIA STEFANIAPregatitoare B62BADEA LORENA
SERBAN ALEXPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
LEONTE DIMITRIEPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
CRISTEA MAIAPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
NISTOR MARIAPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
STOICEA EDIPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
IONITA ELISAPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
JOITA ANASTASIAPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
MARIN STEFANIAPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
SAMFIRA VICTORPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
STATE VLADPregatitoare BParticipantBADEA LORENA
SCARLAT MIHAIPregatitoare C90GHITA ALINA
MATACHE DENISPregatitoare C85GHITA ALINA
MUHULET ALEXANDRAPregatitoare C85GHITA ALINA
BARASCU ANIAPregatitoare C82GHITA ALINA
BRUTARU ANAPregatitoare C72GHITA ALINA
BALUTA LAVINIAPregatitoare C71GHITA ALINA
IOAN BIANCAPregatitoare C71GHITA ALINA
TUDOR ANDREIPregatitoare C68GHITA ALINA
PETRESCU MIRUNAPregatitoare C67GHITA ALINA
STAN TEODORPregatitoare C66GHITA ALINA
BALAN STEFANPregatitoare C63GHITA ALINA
SOARE ANAPregatitoare C63GHITA ALINA
STANOI MARYPregatitoare C63GHITA ALINA
CUTUI ECATERINAPregatitoare C62GHITA ALINA
GOGEA ANDREEAPregatitoare C62GHITA ALINA
ANGHELESCU EDUARDPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
ENACHE CAROLPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
ROSU CATALINPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
TANASE LUCAPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
CRETU ANTONIOPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
ENACHE MAYAPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
SOINEANU DARIUSPregatitoare CParticipantGHITA ALINA
BADIU COSMINPregatitoare CParticipantGHITA ALINA

Inapoi la centrele de concurs