Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 178
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PREDA DUMITRUI AESOLOMON MANUELA
ANDRONE RARESI BEBADEA LORENA
MATACHE DENISI CEGHITA ALINA
CALDARARU NECTARIAII AEPATULEA CRISTINA
CRACANA VLADII AEPATULEA CRISTINA
DRAGHICI BIANCAII AEPATULEA CRISTINA
ILIE MARIAII AEPATULEA CRISTINA
MIHALACHE SONIAII AEPATULEA CRISTINA
OANCEA LUCAII AEPATULEA CRISTINA
PAICA ANA MARIAII AEPATULEA CRISTINA
SACALUS ANA MARIAII AEPATULEA CRISTINA
VOICHIN NATALIAII AEPATULEA CRISTINA
BALUTA DIANAIII AEGRIZ GEORGETA
MARIN CARINAIII AEGRIZ GEORGETA
MARINESCU BIANCAIII AEGRIZ GEORGETA
MITEA ANDREEAIII AEGRIZ GEORGETA
TOMA TOMESCUIII AEGRIZ GEORGETA
TUDORACHE SAMUELIII AEGRIZ GEORGETA
ANDREI DINA LUCAIII BEPERTA CIPRIANA
CIUCA ALEXANDRAIII BEPERTA CIPRIANA
PREDESCU ANA MARIAIII BEPERTA CIPRIANA
CHISAR ALEXANDRU MIHAIIII CEPOPESCU NICOLETA
ILIESCU MATEI STEFANIII CEPOPESCU NICOLETA
NENCIU AVRAM LIVIUIII CEPOPESCU NICOLETA
VISAN MIHAI ALEXANDRUIII CEPOPESCU NICOLETA
AILIOAEI TEODORPregatitoare AECROITORU MARIA
CRISTESCU ALISIAPregatitoare AECROITORU MARIA
NICULESCU LAURAPregatitoare AECROITORU MARIA
POPA EMMAPregatitoare AECROITORU MARIA
CHIRILA BOGDANPregatitoare BECOSTEA LAURENTIA
IGNATESCU ILINCAPregatitoare BECOSTEA LAURENTIA
MIHAILA TEODORPregatitoare BECOSTEA LAURENTIA
PANDREA CLARAPregatitoare BECOSTEA LAURENTIA
PERTA PATRICKPregatitoare BECOSTEA LAURENTIA
BADOIU DRAGOS STEFANPregatitoare CELAZAR ELENA
CORNEI EMMA GABRIELAPregatitoare CELAZAR ELENA
DEACONU MIHAELAPregatitoare CELAZAR ELENA
GHERGHINESCU LUIZAPregatitoare CELAZAR ELENA
GRIZ MARA TEODORAPregatitoare CELAZAR ELENA
SIMION CRISTINA ELENAPregatitoare CELAZAR ELENA
ANDRONE BIANCAIII AIGRIZ GEORGETA
CONSTANTIN DARIAIII AIGRIZ GEORGETA
SERBAN ALICEIII AIGRIZ GEORGETA
BANICA GEORGEPregatitoare BICOSTEA LAURENTIA
LOVIN TUDORPregatitoare BICOSTEA LAURENTIA
GHEORMA MARIA ANISIAI AIISOLOMON MANUELA
CAPATINA DAVIDII AIIPATULEA CRISTINA
STEMATE BIANCAII AIIPATULEA CRISTINA
VOICILA MIRIAMII AIIPATULEA CRISTINA
CHIVU STEFANIII AIIGRIZ GEORGETA
IUSCA ANDREIPregatitoare AIICROITORU MARIA
TANASOIU MATEIPregatitoare AIICROITORU MARIA
DINU LUCAPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
HARAGA CAROLINAPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
NASTASIA CRISTINAPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
RADULESCU RARESPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
RUSE IOANA FLORINAPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
SIMA MARA ILINCAPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
VASILESCU DARIUSPregatitoare BIICOSTEA LAURENTIA
COLOTELO TOMAPregatitoare CIILAZAR ELENA
HINGU STEFANPregatitoare CIILAZAR ELENA
MANOLACHE ALBERTPregatitoare CIILAZAR ELENA
ZAINESCU ALEXANDRU CONSTANTINPregatitoare CIILAZAR ELENA
RADULESCU STEFANII AIIIPATULEA CRISTINA
NICA GABRIELIII AIIIGRIZ GEORGETA
MATEI ALBERT CRISTIANPregatitoare AIIICROITORU MARIA
STAN NICHOLASPregatitoare BIIICOSTEA LAURENTIA
ZALDOIU ALEXPregatitoare BIIICOSTEA LAURENTIA
CALITA ADNANAI BIIIPERTA CIPRIANA
CALITA ADNANAI BIIIPERTA CIPRIANA
CALITA ADNANAIII BIIIPERTA CIPRIANA
NASTASIA ANDREIIII BIIIPERTA CIPRIANA
PERCHIATA ALESSIAIII BIIIPERTA CIPRIANA
ONORIU ANASTASIAIII AIIIGRIZ GEORGETA
GHEORGHE SABINAI AMSOLOMON MANUELA
JIMENEZ PULIDO AIMEEI BMBADEA LORENA
MARINESCU ILINCAI BMBADEA LORENA
HUIDICI ALEXANDRAII AMPATULEA CRISTINA
PALU STEFANII AMPATULEA CRISTINA
IONESCU ANDREIIII AMGRIZ GEORGETA
SERBAN THEODORIII AMGRIZ GEORGETA
PALE VLADPregatitoare AMCROITORU MARIA
PODOABA ANA MARIAPregatitoare AMCROITORU MARIA
VASILE DAVIDPregatitoare BMCOSTEA LAURENTIA
DINICA ALEXANDRUPregatitoare CMLAZAR ELENA
RAICESCU EMILIANPregatitoare CMLAZAR ELENA

Inapoi la centrele de concurs