Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Tulcea
Localitate:Macin
Scoala:Scoala Gimnaziala Gh. Banea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Banea Valentin AdrianII A100Tulica Constanta
Catruna EduardII A100Tulica Constanta
Elbasan Laura AylinII A100Tulica Constanta
Orbeanu Valeria AndreeaII A100Tulica Constanta
Popa Constantin RemusII A100Tulica Constanta
Radoi Andrei CatalinII A100Tulica Constanta
Staicu Maria BiancaII A100Tulica Constanta
Stoian MariusII A100Tulica Constanta
Tepelus SorinII A100Tulica Constanta
Toma ChristianaII A100Tulica Constanta
Bulgaru TeodorII A95Tulica Constanta
Vasile RobertII A95Tulica Constanta
Constantin CatalinII A90Tulica Constanta
Stanciu MariusII A90Tulica Constanta
Tepelus Oana CasianaII A90Tulica Constanta
Vals SebastianII A90Tulica Constanta
Petrica CristianaII A85Tulica Constanta
Radu Andreia DenisaII A85Tulica Constanta
Dima Lucia RobertaII A75Tulica Constanta
Chiracu MelissaII A70Tulica Constanta
Miron MarianII A70Tulica Constanta
Marin Ana IulianaII A65Tulica Constanta
Bulgaru IulianII A60Tulica Constanta
Feodor AndreeaII AParticipantTulica Constanta
Sarbescu StefaniaII AParticipantTulica Constanta
Adochitei CrinaIII B100Radoi Janeta
Anton MedeeaIII B100Radoi Janeta
Colioglu-Matei MarianIII B100Radoi Janeta
Neculake GeorgianaIII B100Radoi Janeta
Bulutu IustinIII B98Radoi Janeta
Mirea KarinaIII B98Radoi Janeta
Sterea ValentinaIII B98Radoi Janeta
Atanase AlexandraIII B95Radoi Janeta
Giubeluta AmaliaIII B95Radoi Janeta
Moglan Andreea FlorinaIII C100Petroias Niculina
Popa Mihai SebastianIII C100Petroias Niculina
Bulgaru Ana MariaIII C90Petroias Niculina
Tausanu DanutIII C72Petroias Niculina
Condrat CristinaIII C70Petroias Niculina
Curleanca Andreea ValentinaIII C67Petroias Niculina
Cirease Alexandru GeorgeIII CParticipantPetroias Niculina
Filip AndreiIII CParticipantPetroias Niculina
Constantin CristianPregatitoare B100Perianu Ramona
Hagighiol MonicaPregatitoare B100Perianu Ramona
Cortel LarisaPregatitoare B98Perianu Ramona
Leonte GabrielPregatitoare B97Perianu Ramona
Dadescu AmaliaPregatitoare B90Perianu Ramona
Cirease DariusPregatitoare B85Perianu Ramona
Obancea CrinaPregatitoare B78Perianu Ramona
Vasile CrinaPregatitoare B78Perianu Ramona
Rosu AlexandruPregatitoare B76Perianu Ramona
Amarazeanu AlessiaPregatitoare B72Perianu Ramona
Cazacu StefanPregatitoare B67Perianu Ramona
Cazacu IustinPregatitoare BParticipantPerianu Ramona
Chiciuc ErikaPregatitoare BParticipantPerianu Ramona
Marin ClaudiuPregatitoare BParticipantPerianu Ramona
Gherasim SofiaPregatitoare BParticipantPerianu Ramona

Inapoi la centrele de concurs