Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DUMITRU STEFAN TUDORII B100FURTUNA ANTONETA
POBEREZNICENCO SCACENCO DENISAII B100FURTUNA ANTONETA
CAUS MARIO STEFANII B95FURTUNA ANTONETA
OANCEA ALEXIA MARIAII B90FURTUNA ANTONETA
FLOREA ANDREEA LUCIANAII B85FURTUNA ANTONETA
BALAC AURAII B80FURTUNA ANTONETA
CHINTOIU CRINA MARYSIAII B80FURTUNA ANTONETA
GUGUILA CODRUT ANDREIII B80FURTUNA ANTONETA
OSANU MIHAI RADUII B80FURTUNA ANTONETA
ROMASCANU RAUL SILVIUII B75FURTUNA ANTONETA
PAUN ADRIANII B70FURTUNA ANTONETA
Balan Sebastian TeodorIII A97Bumbaru Mariana Lenuta
Porumb Paula AdrianaIII A96Bumbaru Mariana Lenuta
Fotachi Naomi MariaIII A95Bumbaru Mariana Lenuta
Pavel Ana MariaIII A89Bumbaru Mariana Lenuta
Fratila Dragos CristianIII A86Bumbaru Mariana Lenuta
Dorneanu Stefan MariusIII A75Bumbaru Mariana Lenuta
Tila DanielIII A71.5Bumbaru Mariana Lenuta
Postolache Miruna-DenisaIII B98Badiu Alisa
Lihaceanu ChristianIII B94Badiu Alisa
Calin AlexandraIII B86Badiu Alisa
Ghidan Alin IonutIII B86Badiu Alisa
Refec Mario- SebastianIII B84Badiu Alisa
Tudose MariaIV A93Raileanu Ionica
Munteanu MaraIV A86Raileanu Ionica
Harabagiu RobertIV A85Raileanu Ionica
Teodorascu AntonioIV A83Raileanu Ionica
Bulgaru AlexandruIV AParticipantRaileanu Ionica
Stan RaducuIV AParticipantRaileanu Ionica
Jeverdeanu ClaudiaIV B95Avram Lenuta
Burca BiancaIV B94Avram Lenuta
Andrei AlexiaIV B91Avram Lenuta
Paraschiva DanielaIV B90Avram Lenuta
Galben AlexandraIV B84Avram Lenuta
ANGHEL GEORGEPregatitoare A100PORUMB DANIELA
GALIANOPOL DRAGOSPregatitoare A100PORUMB DANIELA
GHERASE LUCAPregatitoare A100PORUMB DANIELA
TUDOSE DAVIDPregatitoare A100PORUMB DANIELA
MOTE ALEXIAPregatitoare A97PORUMB DANIELA
DUDU MARINAPregatitoare A96PORUMB DANIELA
CATANA BIANCA ROZA MARIAPregatitoare A95PORUMB DANIELA
DANAILA ANDREEAPregatitoare A89PORUMB DANIELA
LUNGU ANGELOPregatitoare A80PORUMB DANIELA
SERBAN MARIAPregatitoare A80PORUMB DANIELA
OBREJA DAVIDPregatitoare A77PORUMB DANIELA
URSU GABRIELAPregatitoare A75PORUMB DANIELA
OANCEA ALBERTPregatitoare AParticipantPORUMB DANIELA

Inapoi la centrele de concurs