Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:BORCEA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BORCEA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciotura C Gabriela DoinitaI A100Dumitru Maria
Iorga I Alin AndreiI A100Dumitru Maria
Iorga S RobertI A100Dumitru Maria
Petre GE EStera ElenaI A100Dumitru Maria
Soldan V Ana Maria StefaniaI A100Dumitru Maria
Vasile M Denisa MihaelaI A100Dumitru Maria
Necula T Violeta DenisaI A95Dumitru Maria
Catrinescu I Denisa MihaelaI A85Dumitru Maria
Petre M Teodora CristinaI A80Dumitru Maria
Condei IG Rares GeorgianI A77Dumitru Maria
Floreanu LI Laura GabrielaI A77Dumitru Maria
Condei IG Miruna AndreeaI AParticipantDumitru Maria
Florea M Mihail AntonioI AParticipantDumitru Maria
Craciun D Bogdan StefanI AParticipantDumitru Maria
Negrea Theodor AndreiII 95Puscasu Elena
Melinte Andreea IoanaII A100Puscasu Elena
Vasilache Denis AndreiII A100Puscasu Elena
Negrea Theodor AndreiII A95Puscasu Elena
Serban AlexandraII A95Puscasu Elena
Vasile Ionela ValentinaII A95Puscasu Elena
Papureanu Maria CristinaII A90Puscasu Elena
Gheorghe Ionela AndreeaII A85Puscasu Elena
Cornea Bianca ElenaII A80Puscasu Elena
Saucaliuc Giulia MariaII A75Puscasu Elena
Dima Stefania LiviaII a70Puscasu Elena
Stoian Nicolae SebastianII A70Puscasu Elena
Stefan LaurentiuII A65Puscasu Elena
Ene Maria IsabelaII AParticipantPuscasu Elena
Manole FlorentinaII AParticipantPuscasu Elena
Micleus Denisa GabrielaII AParticipantPuscasu Elena
Vasile Aurora GabrielaII AParticipantPuscasu Elena
Frangu AndreiIII A98Panait Oita
Iordache Rares AndreiIII A95Panait Oita
Iordan Iustin MarioIII A95Panait Oita
Serban CristianaIII A95Panait Oita
Cocarlea Andrei NicusorIII A83Panait Oita
Mitea Maria AlexandraIII A80Panait Oita
Popa Darius MarianIII A80Panait Oita
Ursu Cristina BiancaIII A80Panait Oita
Leustean MaricaIII A75Panait Oita
Necula Marian AndreiIII A70Panait Oita
Radu Ioana CristinaIII A70Panait Oita
Strelitov Matei RaresIII A70Panait Oita
Enache StefanIII A65Panait Oita
Stan GeorgicaIII A60Panait Oita
Paraschiv IlariaIII AParticipantPanait Oita
Andrei CristinaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Cristea RazvanPregatitoare A100Iordache Mihaela
Dumitru NicolasPregatitoare A100Iordache Mihaela
Nae RazvanPregatitoare A100Iordache Mihaela
Necula OanaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Niculae RalucaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Panait DragosPregatitoare A100Iordache Mihaela
Pascaru EvelynePregatitoare A100Iordache Mihaela
Stefan DariaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Stroe AylinPregatitoare A100Iordache Mihaela
Vesa DianaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Mitea StefaniaPregatitoare A97Iordache Mihaela
Manole AlexandruPregatitoare A87Iordache Mihaela
Costache AidaPregatitoare A85Iordache Mihaela

Inapoi la centrele de concurs