Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Saveni
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAVENI
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DIANA RUSUI A100ZVINCA OANA
PURICE MARCOI A98ZVINCA OANA
CIORNEA MIRUNAI A95ZVINCA OANA
TURCANU NARCISAI A93ZVINCA OANA
BUCU ALISIAI A90ZVINCA OANA
GRADINARIU DIANAI A90ZVINCA OANA
MANDACHE ALEXI A80ZVINCA OANA
COJOCARIU STEFANIAI A70ZVINCA OANA
CURELIUC BIANCAI B100RIPICEANU NICOLETA
FASOLA IASMINA FLORENTINAI B98RIPICEANU NICOLETA
PALALAIE ILIEI B98RIPICEANU NICOLETA
ILIE IANIS ANDREII B95RIPICEANU NICOLETA
PINTILEI GEORGIANA ANDREEAI B91RIPICEANU NICOLETA
PLESCA RAULI B90RIPICEANU NICOLETA
BRANZA MARASCU TEODORI C100BARABAS MIHAIELA
COJOCARIU MATEI CRISTIANI C100BARABAS MIHAIELA
FETCU PAUL ANDREII C100BARABAS MIHAIELA
FOCIAC ALESIAI C100BARABAS MIHAIELA
ZAMFIR AIDA TEODORAI C100BARABAS MIHAIELA
AIFTINCAI RADU CIPRIANI C98BARABAS MIHAIELA
CRICLEVIT VALMIA TEODORAI C96BARABAS MIHAIELA
VASILIU IULIA ADRIANAI C95BARABAS MIHAIELA
CIOPATA DAVID IONUTI C94BARABAS MIHAIELA
BOBUTANU ANDREII C91BARABAS MIHAIELA
DUCUZEANU COSMIN IONUTI C90BARABAS MIHAIELA
ZAMFIR MARIA ANTOANELAI C90BARABAS MIHAIELA
APOSTOL ROBERT ANDREII C87BARABAS MIHAIELA
BURAC ROBERTA MARIAI C86BARABAS MIHAIELA
DUMITRU LUCA TEOFANI C85BARABAS MIHAIELA
ISAR CRISTINA GABRIELAI C85BARABAS MIHAIELA
RAILEANU ALINA IASMINAI C75BARABAS MIHAIELA
APREUTESEI ANDREEA DALIAII A100HUDESCU LENUTA
BANARIU PATRICEII A100HUDESCU LENUTA
BROSCAUTANU IOANII A100HUDESCU LENUTA
MIRONIUC ALEXII A100HUDESCU LENUTA
CIUCALAU GEORGIANAII A98HUDESCU LENUTA
ZAVALACHE ROBERTII A95HUDESCU LENUTA
NICULCEA CEZARAII A92HUDESCU LENUTA
FIERBINTEANU MATEIII A90HUDESCU LENUTA
CIUBOTARIU ROXANAII A80HUDESCU LENUTA
PALALAIE NARCISII A75HUDESCU LENUTA
BEJENARIU MIHAIELAII A60HUDESCU LENUTA
OTO MARIANII A60HUDESCU LENUTA
SURU DAVIDII A60HUDESCU LENUTA
ISAR LUCIANA ORIANAII AParticipantHUDESCU LENUTA
PANZARU ALEXANDRAII AParticipantHUDESCU LENUTA
BOICU MATEIII B100LEONTE CARMINA
ISAC MARCU ALEXANDRUII B100LEONTE CARMINA
MERTICARIU ANDREEA IONELAII B99LEONTE CARMINA
FECIORU CRISTINA ANDREEAII B98LEONTE CARMINA
HERGHELEGIU MATEI EDUARDII B96LEONTE CARMINA
ROMANCIUC NARCIS RAZVANII B96LEONTE CARMINA
TURCANU IANIS DAVIDII B93LEONTE CARMINA
DOBOSERIU ADINA IUSTINAII B92LEONTE CARMINA
POPLAUSCHI IOANA MARIAII B92LEONTE CARMINA
BUDACA DARIA ALEXANDRAII B90LEONTE CARMINA
BURLACU MAGDALENAII B90LEONTE CARMINA
MURARASU GEORGIANA LILIANAII B90LEONTE CARMINA
AIOANEI MARIAII B75LEONTE CARMINA
PINZARIU GEORGIANAII B75LEONTE CARMINA
TURCANU MARIAII B75LEONTE CARMINA
AIRINEI RARESII B70LEONTE CARMINA
BALAN TEODORAII B65LEONTE CARMINA
APOSTOL IOANAII B60LEONTE CARMINA
PINTEA ANDRAII B60LEONTE CARMINA
AIFTINCAI ANASTASIAII BParticipantLEONTE CARMINA
COBUZ IULIANAII BParticipantLEONTE CARMINA
DUTCA RAULII BParticipantLEONTE CARMINA
MARCU ALEXANDRUII BParticipantLEONTE CARMINA
CIOBANU DENISA DANIELAII C100LOGHIN IRINA MIHAIELA
BERESTEANU IULIANA ALINAII C96LOGHIN IRINA MIHAIELA
BRINZEI DENISA FLORENTINAII C96LOGHIN IRINA MIHAIELA
BONGEANU COSMIN ROBERTII C90LOGHIN IRINA MIHAIELA
BILANZUOLI MATTIASIII A100HULUB ANISOARA
NASTACIUC REBECAIII A99HULUB ANISOARA
UNGUREANU STEFANIII A99HULUB ANISOARA
GHEORGHITA ANDREEAIII A96HULUB ANISOARA
MAXINESCU ALEXANDRAIII A96HULUB ANISOARA
COTIC ANA ELENA III A93HULUB ANISOARA
PALALAIE DIANAIII A92HULUB ANISOARA
CHIUC ILINCAIII A91HULUB ANISOARA
ANICHITOAIE MARIAIII A90HULUB ANISOARA
BRUMA GEORGIANAIII A90HULUB ANISOARA
MARCU AGATAIII A90HULUB ANISOARA
MANOLESCU PAULAIII B100ALUPEI DANIELA
STEFANACHE RARESIII B100ALUPEI DANIELA
TURCANU SEBASTIANIII B99ALUPEI DANIELA
ILIE BIANCAIII B96ALUPEI DANIELA
MAFTEI ALEXANDRA III B93ALUPEI DANIELA
GRADINARIU DENISIII B90ALUPEI DANIELA
NECHITA IUSTINAIII B90ALUPEI DANIELA
PRODAN RAULIII C100MARCU SIMONA
HERGHELEGIU ALEXANDRUIII C98MARCU SIMONA
QUALKILI HADIJAIII C96MARCU SIMONA
QUALKILI MIRIAMIII C96MARCU SIMONA
TOFAN OTNIELIII C92MARCU SIMONA
PADURARIU ADRIANIII C90MARCU SIMONA
ACALFOAIE DELIA STELIANAIV A100ROMAN DOINA
BOICU EMILIANIV A100ROMAN DOINA
GRIGORINCU LUCA EDUARDIV A100ROMAN DOINA
COROLEA VLADIV A98ROMAN DOINA
ONOFREI BIANCA ELENAIV A98ROMAN DOINA
PRIPAS GEORGE SERBANIV A98ROMAN DOINA
BRAI CIOPATA LUCAIV A95ROMAN DOINA
BRADU GEORGIANA SMARANDITAIV A92ROMAN DOINA
COSTACHESCU ALESIA MARIAIV A92ROMAN DOINA
RADUCANU RUCSANDRA MARIAIV A92ROMAN DOINA
ACRISOR ALEXANDRA MARIAIV A90ROMAN DOINA
APOSTOL PAUL SEBASTIANIV A90ROMAN DOINA
COROLEA ANDREEAIV A90ROMAN DOINA
DUMITRU MARIA ECATERINAIV A90ROMAN DOINA
CIUCLEA CATALINA FLORENTINAIV A70ROMAN DOINA
APETROAE MARIUCAIV A68ROMAN DOINA
NAPIRCA ELENAIV A65ROMAN DOINA
FARFULEA VLADUTIV A60ROMAN DOINA
FOCA MARIO COSMINIV A60ROMAN DOINA
RACU LORENA IV A60ROMAN DOINA
RAILEANU ADELINAIV A60ROMAN DOINA
SOLOGON ANA MARIAIV A60ROMAN DOINA
TUPA BOGDAN STEFANIV B100CRUT PARASCHIVA
COSMINCA SEBASTIAN CONSTANTINIV B99CRUT PARASCHIVA
COBELSCHI SABINAIV B95CRUT PARASCHIVA
SCUTARU GEORGIANAIV B95CRUT PARASCHIVA
CIORNEA ANA MARIAIV B93CRUT PARASCHIVA
BRINZEI FLORINIV B90CRUT PARASCHIVA
ISAC PETRUIV B80CRUT PARASCHIVA
PINTILEI LAVINIAIV B80CRUT PARASCHIVA
CIORNEA DENISAIV B75CRUT PARASCHIVA
RUDEANU MEDEEAIV B70CRUT PARASCHIVA
ANASTASIA NECHITAPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
AZANFIRE DARIUSPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
BIGHIU IASMINAPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
MACOVEI ILARIAPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
PISLARU SOFIAPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
ROTARIU DENISPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
TURCANU MATEIPregatitoare A100PASCAL LUMINITA
CAZACU ADELINAPregatitoare A99PASCAL LUMINITA
COJOCARIU MATEIPregatitoare A98PASCAL LUMINITA
BADALITA TUDORPregatitoare A96PASCAL LUMINITA
PRIPAS ANASTASIAPregatitoare A96PASCAL LUMINITA
TIMOFTE MARIAPregatitoare A96PASCAL LUMINITA
ALUPOAE STEFANIAPregatitoare A93PASCAL LUMINITA
ROBERT IONESCUPregatitoare A90PASCAL LUMINITA
BUDACA MATEI DAVIDPregatitoare B100ZADOBRINSCHI VIORICA
MARDAR TEODORAPregatitoare B100ZADOBRINSCHI VIORICA
MERTICARIU ELENA DELIAPregatitoare B100ZADOBRINSCHI VIORICA
BOSTAN EMILIA Pregatitoare B99ZADOBRINSCHI VIORICA
HUTANU STEFANIAPregatitoare B99ZADOBRINSCHI VIORICA
ROMANIUC CARINA Pregatitoare B98ZADOBRINSCHI VIORICA

Inapoi la centrele de concurs