Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Scoala Gimnaziala George Cosbuc
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PRODAN DARIAI A100SERBAN MARGARETA
NEMES MIHAII A99SERBAN MARGARETA
SAS MIHAELAI A97SERBAN MARGARETA
BOTA RAISAI A95SERBAN MARGARETA
DANCUS ANDREII A94SERBAN MARGARETA
SFRIJAN MATEII A93SERBAN MARGARETA
KANTOR PATRIKI C100MIH CECILIA
IENCI BOGDANI C98MIH CECILIA
JOLOPCIUC DARIUSI C97MIH CECILIA
MAIER PRODAN RAZVANI C94MIH CECILIA
MICHNEA DENISA I C90MIH CECILIA
TURZA IUNIA MARGARETAI D100NEMES ILEANA
POP BOGDANI D98NEMES ILEANA
BOROICA RADUI D96NEMES ILEANA
PASCA CRISTIANI D95NEMES ILEANA
KOSINSZKI SORINAI D93NEMES ILEANA
COVRIG RAULII A100STAN LUCIA
MATESAN LAVINIAII A100STAN LUCIA
MARIS ANDREIII A81STAN LUCIA
POP IONUTII A75STAN LUCIA
DURA ALEXANDRUII A70STAN LUCIA
NICULESCU TEODORAII A70STAN LUCIA
TREISTA ALEXIAII A67STAN LUCIA
MOLDOVAN LARISAII A66STAN LUCIA
VARGA RAULII A65STAN LUCIA
TOMOIAGA RARESII A62STAN LUCIA
CIURDAS CAMELIAII A61STAN LUCIA
DEAC DRAGOSII A60STAN LUCIA
GIURGI MARAII A60STAN LUCIA
OROS IZAII A60STAN LUCIA
REDNIC DRAGOSII A60STAN LUCIA
VANCEA LUCAII A60STAN LUCIA
ZBOLYAN DARIAII A60STAN LUCIA
TINCO RARESII C90PASENCIUC CORINA STETCO TANEA
C MARKII C85PASENCIUC CORINA STETCO TANEA
DARIUSII C65PASENCIUC CORINA STETCO TANEA
MOLDOVAN LIAII C65PASENCIUC CORINA STETCO TANEA
Danci PetrutaIII A100Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Malearciuc FlorinelIII A99Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Mocian Ardelean Cornel EduardIII A96Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Nosa NorbyIII A92Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Berci AlexandruIII A91Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Rednic CristinaIII A90Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Rusznyak PatrickIII A68Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Mircea EduardIII A63Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Dragus AndreiIII A61Serdenciuc Lucia Oniga Claudia
Birtoc GiorgianaIII B100Korsinszki Lidia
Cociota ClaudiuIII B100Korsinszki Lidia
Dunca SaraIII B100Korsinszki Lidia
Iancu OctavianIII B100Korsinszki Lidia
Pisuc MaraIII B100Korsinszki Lidia
Rosu AlexiaIII B100Korsinszki Lidia
Zetea GabrielIII B100Korsinszki Lidia
Elekes LucaIII B96Korsinszki Lidia
Belin DariusIII B91Korsinszki Lidia
Coman AlinaIII B91Korsinszki Lidia
Botis LorenaIII B85Korsinszki Lidia
Coroma CarlosIII B85Korsinszki Lidia
Ulici TudorIII B83Korsinszki Lidia
Spataru KarinaIII B78Korsinszki Lidia
Berszan AndreiIII B76Korsinszki Lidia
Iusco DariaIII B74Korsinszki Lidia
Csurka NoemiIII B72Korsinszki Lidia
Pop TudorIII B72Korsinszki Lidia
ROGOJAN MIHAI IOAN ALINIII C90MARAN IOAN
DERDA ANDREEAIII C83MARAN IOAN
MAFTEI ROXANAIII C81MARAN IOAN
NYIKORA RALUCA IZABELAIII C79MARAN IOAN
OROS CRISTIAN STEFANIII C77MARAN IOAN
ORZA ANTONIOIII C70MARAN IOAN
Andreicovici RaduIII E100Pisuc Loredana
Blaga DorinIII E100Pisuc Loredana
Turza AndreiIII E100Pisuc Loredana
Cerb ElizaIII E99Pisuc Loredana
Dunca IonutIII E96Pisuc Loredana
Tincu OanaIII E92Pisuc Loredana
Sandor DeliaIII E90Pisuc Loredana
Petran AlexandruIII E81Pisuc Loredana
Rednic CatalinIII E81Pisuc Loredana
Gaboran RazvanIII E79Pisuc Loredana
Pricop DarianIII E74Pisuc Loredana
Codrea AdaIII E70Pisuc Loredana
Curmei StefanIII E69Pisuc Loredana
Bodea MihaelaIII E67Pisuc Loredana
Schreiner MayaIII E67Pisuc Loredana
Bledea AlexandraIV A100Moraret Alexandra
Fodorut AlexandraIV A100Moraret Alexandra
Sbenghici StefaniaIV A100Moraret Alexandra
Nemes CameliaIV A97Moraret Alexandra
Opris IasminaIV A97Moraret Alexandra
Bledea AlexandruIV A95Moraret Alexandra
Burdeti IasminaIV A82Moraret Alexandra
Chindris LauraIV A82Moraret Alexandra
Marocico AnamariaIV A80Moraret Alexandra
Nistor RaulIV A71Moraret Alexandra
Buftea PatriciaIV A68Moraret Alexandra
Borlean AdrianIV B100Ardelean Alina
Rusneac FlorinIV B98Ardelean Alina
Codrea AlexandruIV B96Ardelean Alina
Dobra DariaIV B90Ardelean Alina
Mihali CristianIV B90Ardelean Alina
Oniga IonutIV B90Ardelean Alina
Petrovan RaresIV B85Ardelean Alina
Dunca IoanaIV B64Ardelean Alina
Molnar Alisia MonicaIV C100Codrea Mariuta
Rad LaurencioIV C100Codrea Mariuta
Stetiu SebastianIV C93Codrea Mariuta
Stamate RalucaIV C64Codrea Mariuta
TIVADAR STEFANPregatitoare A95TOMOIAGA ANCA
NAGHI MAIAPregatitoare A92TOMOIAGA ANCA
BALEA BIANCAPregatitoare A91TOMOIAGA ANCA
BOROICA MATEIPregatitoare A91TOMOIAGA ANCA
COMAN ALEXANDRUPregatitoare A91TOMOIAGA ANCA
MIHNEA SOFIAPregatitoare A90TOMOIAGA ANCA
STARK LENARDPregatitoare B91VISAN KATALIN

Inapoi la centrele de concurs