Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Scoala Gimnaziala George Cosbuc
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PRODAN DARIAI AESERBAN MARGARETA
KANTOR PATRIKI CEMIH CECILIA
TURZA IUNIA MARGARETAI DENEMES ILEANA
COVRIG RAULII AESTAN LUCIA
MATESAN LAVINIAII AESTAN LUCIA
Danci PetrutaIII AESerdenciuc Lucia Oniga Claudia
Birtoc GiorgianaIII BEKorsinszki Lidia
Cociota ClaudiuIII BEKorsinszki Lidia
Dunca SaraIII BEKorsinszki Lidia
Iancu OctavianIII BEKorsinszki Lidia
Pisuc MaraIII BEKorsinszki Lidia
Rosu AlexiaIII BEKorsinszki Lidia
Zetea GabrielIII BEKorsinszki Lidia
Andreicovici RaduIII EEPisuc Loredana
Blaga DorinIII EEPisuc Loredana
Turza AndreiIII EEPisuc Loredana
Bledea AlexandraIV AEMoraret Alexandra
Fodorut AlexandraIV AEMoraret Alexandra
Sbenghici StefaniaIV AEMoraret Alexandra
Borlean AdrianIV BEArdelean Alina
Molnar Alisia MonicaIV CECodrea Mariuta
Rad LaurencioIV CECodrea Mariuta
NEMES MIHAII AISERBAN MARGARETA
Malearciuc FlorinelIII AISerdenciuc Lucia Oniga Claudia
Cerb ElizaIII EIPisuc Loredana
IENCI BOGDANI CIMIH CECILIA
POP BOGDANI DINEMES ILEANA
Rusneac FlorinIV BIArdelean Alina
SAS MIHAELAI AIISERBAN MARGARETA
JOLOPCIUC DARIUSI CIIMIH CECILIA
Nemes CameliaIV AIIMoraret Alexandra
Opris IasminaIV AIIMoraret Alexandra
BOROICA RADUI DIINEMES ILEANA
Mocian Ardelean Cornel EduardIII AIISerdenciuc Lucia Oniga Claudia
Elekes LucaIII BIIKorsinszki Lidia
Dunca IonutIII EIIPisuc Loredana
Codrea AlexandruIV BIIArdelean Alina
BOTA RAISAI AIISERBAN MARGARETA
PASCA CRISTIANI DIINEMES ILEANA
Bledea AlexandruIV AIIMoraret Alexandra
TIVADAR STEFANPregatitoare AIITOMOIAGA ANCA
DANCUS ANDREII AIIISERBAN MARGARETA
MAIER PRODAN RAZVANI CIIIMIH CECILIA
SFRIJAN MATEII AIIISERBAN MARGARETA
KOSINSZKI SORINAI DIIINEMES ILEANA
Stetiu SebastianIV CIIICodrea Mariuta
Nosa NorbyIII AIIISerdenciuc Lucia Oniga Claudia
Tincu OanaIII EIIIPisuc Loredana
NAGHI MAIAPregatitoare AIIITOMOIAGA ANCA
Berci AlexandruIII AIIISerdenciuc Lucia Oniga Claudia
Belin DariusIII BIIIKorsinszki Lidia
Coman AlinaIII BIIIKorsinszki Lidia
BALEA BIANCAPregatitoare AIIITOMOIAGA ANCA
BOROICA MATEIPregatitoare AIIITOMOIAGA ANCA
COMAN ALEXANDRUPregatitoare AIIITOMOIAGA ANCA
STARK LENARDPregatitoare BIIIVISAN KATALIN
MICHNEA DENISA I CMMIH CECILIA
TINCO RARESII CMPASENCIUC CORINA STETCO TANEA
Rednic CristinaIII AMSerdenciuc Lucia Oniga Claudia
ROGOJAN MIHAI IOAN ALINIII CMMARAN IOAN
Sandor DeliaIII EMPisuc Loredana
Dobra DariaIV BMArdelean Alina
Mihali CristianIV BMArdelean Alina
Oniga IonutIV BMArdelean Alina
MIHNEA SOFIAPregatitoare AMTOMOIAGA ANCA

Inapoi la centrele de concurs