Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Scoala Gimnaziala George Cosbuc
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BOCOCI RADAI AETOMOIAGA ANCA
NAGHI MAIAI AETOMOIAGA ANCA
CRETU LUCASII AESERBAN MARGARETA
SFRIJAN MATEIII AESERBAN MARGARETA
DAVID LARISAII BELazarciuc Marta
POP MATEI RAFAELII BELazarciuc Marta
Ulici Cristian DavidII BELazarciuc Marta
BORA BOGDANII CEMIH CECILIA
CALENA ALESIAII CEMIH CECILIA
CRISAN RARESII CEMIH CECILIA
GODJA IRINAII CEMIH CECILIA
KANTOR PATRIKII CEMIH CECILIA
MIHALI RAISAII CEMIH CECILIA
SIMON RAULII CEMIH CECILIA
PASCA CRISTIANII DENEMES ILEANA
POP BOGDANII DENEMES ILEANA
Codrea RalucaIV EEPisuc Loredana
Tincu OanaIV EEPisuc Loredana
Turza AndreiIV EEPisuc Loredana
BOSCA RARESPregatitoare CEPOP MIHAELA
TELEPTEAN ANGELAPregatitoare CEPOP MIHAELA
ILIES IONUTII CIMIH CECILIA
Curmei StefanIV EIPisuc Loredana
POP ANDREEA I AIITOMOIAGA ANCA
Schreiner MayaIV EIIPisuc Loredana
BIZAU ALESIAI AIITOMOIAGA ANCA
MIHNEA SOFIAI AIITOMOIAGA ANCA
CSISZAR NOEMIII AIISERBAN MARGARETA
DANCUS ANDREIII AIISERBAN MARGARETA
MOIS CARLAII AIISERBAN MARGARETA
POP DARIUSII AIISERBAN MARGARETA
POP LUCAII AIISERBAN MARGARETA
PRODAN DARIAII AIISERBAN MARGARETA
VANCIA SAIYMAII AIISERBAN MARGARETA
BRENER CRISTIAN MIHAIII BIILazarciuc Marta
BALASZ ANTONIAII CIIMIH CECILIA
MIHNEA DENISAII CIIMIH CECILIA
NAVRATIL ANAII CIIMIH CECILIA
BOROICA RADUII DIINEMES ILEANA
TURZA IUNIA MARGARETAII DIINEMES ILEANA
Covrig RaulIII AIIStan Lucia Magdalena
CHINDRIS DAVIDPregatitoare CIIPOP MIHAELA
CORA RUTH DAMARISPregatitoare CIIPOP MIHAELA
COVACI ALEXANDRUPregatitoare CIIPOP MIHAELA
HARABULA TUDORPregatitoare CIIPOP MIHAELA
POP MONICAPregatitoare CIIPOP MIHAELA
ZELENCIUC ALESIAPregatitoare CIIPOP MIHAELA
Petran AlexandruIV EIIIPisuc Loredana
Duna AlexandruIII AIIIStan Lucia Magdalena
Zbolyai DariaIII AIIIStan Lucia Magdalena
ZELENCIUC ALINPregatitoare CIIIPOP MIHAELA
Oros IzaIII AIIIStan Lucia Magdalena
Tomoiaga RaresIII AIIIStan Lucia Magdalena
Bobosan TudorIII AIIIStan Lucia Magdalena
Moldovan LarisaIII AIIIStan Lucia Magdalena
BODNAR ANISIAI AMTOMOIAGA ANCA
BOROICA MATEII AMTOMOIAGA ANCA
RICHARD VLADII BMLazarciuc Marta
IENCI BOGDANII CMMIH CECILIA
MAIER PRODAN RAZVANII CMMIH CECILIA
PETROVAI IRINAII CMMIH CECILIA
MULLER ALEXANDRUII DMNEMES ILEANA
PINTEA RARESII DMNEMES ILEANA
PIPAS IONUTII DMNEMES ILEANA
Ciurdas CameliaIII AMStan Lucia Magdalena
Deac DragosIII AMStan Lucia Magdalena
Miculescu TeodoraIII AMStan Lucia Magdalena
Moldovan RaulIII AMStan Lucia Magdalena
Sas CristinaIII AMStan Lucia Magdalena
Andreicovici RaduIV EMPisuc Loredana
Blaga DorinIV EMPisuc Loredana
Dunca Ionut IV EMPisuc Loredana
maris adrianaIV EMPisuc Loredana
Mihali DanutIV EMPisuc Loredana
Rednic CatalinIV EMPisuc Loredana
CRACIUN ELISAPregatitoare CMPOP MIHAELA
IVANCIUC FLORINAPregatitoare CMPOP MIHAELA
NEMES RALUCAPregatitoare CMPOP MIHAELA
ULICI AMMONAPregatitoare CMPOP MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs