Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra soimului
Scoala:Scoala Gimnaziala Piatra Soiumului
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bocancea CozminaI undefinedEDogariu Simona
Ciobanu MatteoI undefinedEDogariu Simona
Ianau MirunaI undefinedEDogariu Simona
Lungu AuroraI undefinedEDogariu Simona
Mihaila IrinaI undefinedEDogariu Simona
Vinca AndreiI undefinedEDogariu Simona
Bucur MarioIII undefinedESandulin Florina
Dogariu EmilianIII undefinedESandulin Florina
Mihaila AlessioIII undefinedESandulin Florina
Albet EmiliaPregatitoare AEDarie Lacramioara
Albet leonardoPregatitoare AEDarie Lacramioara
Axinte CristianPregatitoare AEDarie Lacramioara
Bejan CristianPregatitoare AEDarie Lacramioara
Covrig AndreeaPregatitoare AEDarie Lacramioara
Pintilie GabrielPregatitoare AEDarie Lacramioara
Alexandru Maria MirabelaPregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Barna MartaPregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Istrate Maria MirunaPregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Popa Petra TeodoraPregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Tupu Alexandru VasilePregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Zbranca Anne IzabellePregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Maftita SofiaI undefinedIIDogariu Simona
Timofte LucaI undefinedIIDogariu Simona
Fiu AlexandraPregatitoare AIIDarie Lacramioara
Bulai IrinaI undefinedIIDogariu Simona
Maicoci LaurentiuI undefinedIIDogariu Simona
Archip Maria-EmiliaII undefinedIIAndrei Elena
Cojocariu Gesica-GabrielaII undefinedIIAndrei Elena
Leat Maria BeatrizII undefinedIIAndrei Elena
Puica AlexandruII undefinedIIAndrei Elena
Dunare AndreeaIII undefinedIISandulin Florina
Mihaila FlorinIII undefinedIISandulin Florina
Tutuianu MatteoIII undefinedIISandulin Florina
Turnea RebecaPregatitoare AIIDarie Lacramioara
Muraru Petru ConstantinPregatitoare BIIGruia Roxana-Elena
Paisa Mihaila GabrielaPregatitoare BIIGruia Roxana-Elena
Socea SaraPregatitoare BIIIGruia Roxana-Elena
Pintilie LarisaI undefinedIIIDogariu Simona
Pintilie NadiaI undefinedIIIDogariu Simona
Teleuca RaffaelaI undefinedIIIDogariu Simona
Afrasinei DamianIII undefinedIIISandulin Florina
Radu DamianoPregatitoare AIIIDarie Lacramioara
Dragusanu Iuliana ElenaPregatitoare BIIIGruia Roxana-Elena
Hodor EdoardoI undefinedMDogariu Simona
Stanica StefanI undefinedMDogariu Simona
Butura MatiasIII undefinedMSandulin Florina
Gherasim BiancaIII undefinedMSandulin Florina
Tupu GabrielIII undefinedMSandulin Florina
Otel AlesiaPregatitoare AMDarie Lacramioara

Inapoi la centrele de concurs