Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Rujescu RobertI C100Jurca Geanina
Moga Diana I C98Jurca Geanina
Hajdo Darius I C96Jurca Geanina
Opritoiu Evelina I C96Jurca Geanina
Cuclea Karina I C88.5Jurca Geanina
Crisanov DenisI C84Jurca Geanina
Ardelean Darian I C83Jurca Geanina
Selesan Maria I C80.5Jurca Geanina
Streanga IasminaI C79.5Jurca Geanina
Petri Alexandra I C79Jurca Geanina
Cislaru David I C78.5Jurca Geanina
Micicoi FilipI C74.5Jurca Geanina
Mihu Isabela I C73.5Jurca Geanina
Barbu IovanaI C73Jurca Geanina
Perianu MariaI C73Jurca Geanina
Turculescu AbelI C72.5Jurca Geanina
Createan Daria BrianaI C64Jurca Geanina
Doroiu Raul III B91Crista Adriana
Braila MariusIII B85Crista Adriana
Cristescu PatriciaPregatitoare A95Pentea Oana
Marculescu AndradaPregatitoare A95Pentea Oana
Marinescu IrinaPregatitoare A95Pentea Oana
Mosnegutu OanaPregatitoare A95Pentea Oana
Horvath DariusPregatitoare A90Pentea Oana
Popescu FabianaPregatitoare A85Pentea Oana
Ghila VladPregatitoare A83Pentea Oana
Baban AndreiPregatitoare A82Pentea Oana
Bistrian RenataPregatitoare A82Pentea Oana
Gosa IrisPregatitoare A80Pentea Oana
Lelea DianaPregatitoare A76Pentea Oana
Blidariu SashaPregatitoare A75Pentea Oana
Jura Ana Pregatitoare A71Pentea Oana
Stoleru CarinaPregatitoare A71Pentea Oana
Pocovnicu DanielPregatitoare A70Pentea Oana
Parvu NikolasPregatitoare A68Pentea Oana
Florian DavidPregatitoare A66Pentea Oana
Giurita NataliaPregatitoare A66Pentea Oana
Brasovean AlexandruPregatitoare A62Pentea Oana
Pasca IrisPregatitoare A61Pentea Oana
Giurgi RobertPregatitoare B88Oprican Ermina
Sandru DenisaPregatitoare B88Oprican Ermina
Jurca LucaPregatitoare B85Oprican Ermina
Mirciov DariaPregatitoare B85Oprican Ermina
Moza MariaPregatitoare B85Oprican Ermina
Laza BiancaPregatitoare B84Oprican Ermina
Bundas AdrianPregatitoare B83Oprican Ermina
Bulig aDragosPregatitoare B78Oprican Ermina
Codeanu-Furtos AyanaPregatitoare B78Oprican Ermina
Riza StefaniaPregatitoare B78Oprican Ermina
Vatris DarianPregatitoare B78Oprican Ermina
Duduta MarcoPregatitoare B76Oprican Ermina
Bugariu AndreeaPregatitoare B74Oprican Ermina
Milin RobertPregatitoare B74Oprican Ermina
Stamorean AndreasPregatitoare B70Oprican Ermina
Stanescu ArianaPregatitoare B70Oprican Ermina
SURLEA ANDREI Pregatitoare C100Giurita Simona
CIOABA ANCA Pregatitoare C85Giurita Simona
TOPALA NICOLAS Pregatitoare C81Giurita Simona
TUDUCE SERAFIM Pregatitoare C80Giurita Simona
FEIDI-CRETU EDUARD Pregatitoare C77Giurita Simona
POPESCU CRISTIANPregatitoare C77Giurita Simona
BIRIIAC FILIPPregatitoare C73Giurita Simona
VOLINTIRU MARIO Pregatitoare C72Giurita Simona
COPCEAC DAVIDPregatitoare C69Giurita Simona
IACOBESCU ROBERTOPregatitoare C68Giurita Simona
ARDELEAN ADELINA Pregatitoare C67Giurita Simona
STAVAR ADRIANPregatitoare C65Giurita Simona
JURCHITA DAVID Pregatitoare C64Giurita Simona
HORVATH RAISA Pregatitoare C61Giurita Simona
Motoca Alexandra GabrielaPregatitoare D95Bistrian Nicoleta
Terbancea Sergiu AndreiPregatitoare D95Bistrian Nicoleta
Baicu Stefania AlexandraPregatitoare D88Bistrian Nicoleta
Nan Oana Nicoleta Pregatitoare D88Bistrian Nicoleta
Balasoiu Sara MariaPregatitoare D85Bistrian Nicoleta
Cojocari Laura IoanaPregatitoare D85Bistrian Nicoleta
Luts KristinaPregatitoare D85Bistrian Nicoleta
Onofrei IasminaPregatitoare D85Bistrian Nicoleta
Stancea Ioan Octavian Pregatitoare D83Bistrian Nicoleta
Rafaila Beniamin Florin Pregatitoare D80Bistrian Nicoleta
Ungur Razvan IonutPregatitoare D75Bistrian Nicoleta
Domjan Daisa Elena Pregatitoare D70Bistrian Nicoleta
Javaher Rashidi AnahitaPregatitoare D68Bistrian Nicoleta
Farda Antonio IonutPregatitoare D67Bistrian Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs