Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:BRAHASESTI
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BAICULESCU VASILEI B100IGNAT VIORELIA
CAPITANU ADRIANI B100IGNAT VIORELIA
CLISU MARIO DANI B100IGNAT VIORELIA
DURANCEA VASILE TIMOTEII B100IGNAT VIORELIA
IONITA DIANAI B100IGNAT VIORELIA
LUPASCU MIRUNAI B100IGNAT VIORELIA
SIRBU ANDREEAI B100IGNAT VIORELIA
BAICULESCU MARIUSI B95IGNAT VIORELIA
CHELARU ANA-MARIAII A100CHETRONE DIANA
IVASC DIANAII A100CHETRONE DIANA
MARDARE ALESIAII A100CHETRONE DIANA
MARDARE ANA-MARIAII A100CHETRONE DIANA
MARDARE IOANAII A100CHETRONE DIANA
MIHAILA ROBERTII A100CHETRONE DIANA
TOMOZEI STEFANIAII A100CHETRONE DIANA
CHIRVASUTA CRISTIANAII A95CHETRONE DIANA
MIHAILA ALESSIAII A90CHETRONE DIANA
MIHAILA GABRIELAII A90CHETRONE DIANA
ANDREI IONUTII A85CHETRONE DIANA
LUPU DANIELII A80CHETRONE DIANA
COMANICI MONALISAIII A100MUNTEANU OANA
CRUCEAN LARISAIII A100MUNTEANU OANA
DINCA DAVIDIII A100MUNTEANU OANA
LUPU ALEXIAIII A100MUNTEANU OANA
LABUS RARESIII A98MUNTEANU OANA
CHIRVASUTA ANDREIIII A95MUNTEANU OANA
Beldie DariusIV A100Ignat Vetuta
Chelaru stefanIV A100Ignat Vetuta
Chiscaru LorenaIV A100Ignat Vetuta
Marcu RobertIV A100Ignat Vetuta
Sandu VladutIV A100Ignat Vetuta
Silion SebastianIV A100Ignat Vetuta
Topriceanu LarisaIV A100Ignat Vetuta
Bacalu AndraIV A95Ignat Vetuta
Stanciu ElisaIV A95Ignat Vetuta
Prisecaru AlexiaIV A90Ignat Vetuta
ALION DENISAIV B100BUTE ALINA
CHELARU ANDREI DANUTIV B100BUTE ALINA
IORDAN DANIEL IOSIFIV B100BUTE ALINA
NITU DRAGOS STEFANIV B100BUTE ALINA
LUPU VASILE ALEXANDRUIV B95BUTE ALINA
ANDREI HILDEBRAND EDUARDPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
BOLMADIR ANA PRISCILAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
DUMAN MARIANA ADELINAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
DURANCEA SEFORAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
DURANCEA TABITAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
MARDARE COSMIN CRISTIANPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
MIHAI ANDREEA ALEXANDRAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
MOROZAN CORINA MARIAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
PATRASC PAUL ANDREIPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
PINTILIE COSMIN IONUTPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
PLESCAN MARIUS DANIELPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
STOICA ANDREEAPregatitoare A100CADU COCA MARICELA
ENACHE MADALINAPregatitoare B100sturzu gabriela
ISTRATE IONELAPregatitoare B100sturzu gabriela
MIHAILA ANGELAPregatitoare B100sturzu gabriela
MOLDOVEANU ANAPregatitoare B100sturzu gabriela
STANCU LARISAPregatitoare B100sturzu gabriela
STROIU MATEIPregatitoare B100sturzu gabriela

Inapoi la centrele de concurs