Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala GEORGE CALINESCU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ravac AnastasiaPregatitoare A76Roman Mihaela
Holban VeronicaPregatitoare A74Roman Mihaela
Bulea AlexandruPregatitoare A71Roman Mihaela
Radu IoanPregatitoare A67Roman Mihaela
Stefiuc IulianPregatitoare A67Roman Mihaela
Burdea GabrielPregatitoare A63Roman Mihaela
Calamaz AriadnaPregatitoare A63Roman Mihaela
Bumbes MariaPregatitoare A62Roman Mihaela
Diaconu SebastianPregatitoare A62Roman Mihaela
Raduca DamianPregatitoare A61Roman Mihaela
Moraru StefaniaPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Basanciuc NadiaPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Toma ElenaPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Rascanu DavidPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Curmei MateiPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Iacob AncaPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Hutanu CatalinPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Cobilita StefanPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Lupu MirunaPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Corduneanu StefanPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Tirdea TheodoraPregatitoare AParticipantRoman Mihaela
Bucsa Carina-MariaPregatitoare D78Todireanu Ana-Mirela
Stadler RaresPregatitoare D72Todireanu Ana-Mirela
Andrei George-TeodorPregatitoare D71Todireanu Ana-Mirela
Bobarnat AlexandruPregatitoare D71Todireanu Ana-Mirela
Carausu Andrei-CristianPregatitoare D71Todireanu Ana-Mirela
Sacrieriu Aniria-IoanaPregatitoare D66Todireanu Ana-Mirela
Paval IrinaPregatitoare D65Todireanu Ana-Mirela
Gongeanu Adnana-GeorgianaPregatitoare D62Todireanu Ana-Mirela
Puscasu AlexandraPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Cislariu David-BogdanPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Chitanu Andrei-NicolaePregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Bobarnat MateiPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Chiriac AndreiPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Barboi Albert-ConstantinPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Agache VanessaPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Hodorog Nicoleta-PetronelaPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Plesca Melisa-IoanaPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Tanasa Ianys-Dennis-AndreasPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Elvadeanu Razvan-AndreiPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Mardar Matei-AlexandruPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Mihai DariusPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Rotaru DariusPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Sanduleanu TeodoraPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Arva MarkPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Balosi Andrei-DimitriePregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Harip Eva-MariaPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela
Zbancioc Rares-MihailPregatitoare DParticipantTodireanu Ana-Mirela

Inapoi la centrele de concurs