Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Colegiul National Ana Aslan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bunea Geanina SimonaI A100Bacanu Mariana
Manca Riana ElenaI A100Bacanu Mariana
Mocanu Natalia AndreeaI A100Bacanu Mariana
Olarasu MariaI A100Bacanu Mariana
Toma Darius StefanI A100Bacanu Mariana
Badea Amalia MariaI A95Bacanu Mariana
Istrate AndreiI A95Bacanu Mariana
Olteanu Darius AndreiI A95Bacanu Mariana
Lungu Felix GabrielI A90Bacanu Mariana
Marincea Alina AndreeaI A90Bacanu Mariana
Popescu Rares GabrielI A87Bacanu Mariana
Feraru Tudor StefanI A85Bacanu Mariana
Gologan David AndreiI A80Bacanu Mariana
David IrisI A75Bacanu Mariana
Raducanu Alin NicolaI A75Bacanu Mariana
Cotet Denisa ionelaI A67Bacanu Mariana
Antonescu David AndreiI AParticipantBacanu Mariana
Dumitriu David AndreiI AParticipantBacanu Mariana
Radu Andra CatalinaI AParticipantBacanu Mariana
Hazaparu Andrei PaulI AParticipantBacanu Mariana
Musteata Lucas AndreiII B100Codrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII B100Codrescu Mariana
Cotet Rianna GabrielaII B92Codrescu Mariana
Lentu Luca StefanII B90Codrescu Mariana
Spinu Eliza FlorentinaII B86Codrescu Mariana
Anghel Denis StefanII B85Codrescu Mariana
Negru Daria NicoletaII B85Codrescu Mariana
Ion Amalia AndreeaII B75Codrescu Mariana
Pacuraru Larisa ElenaII B68Codrescu Mariana
Braguta Razvan StefanII B60Codrescu Mariana
Bujor Matei FlorentinII B60Codrescu Mariana
Gurau Alexia MariaII BParticipantCodrescu Mariana
Stoica DariusII BParticipantCodrescu Mariana
Toader Andrei ValentinII BParticipantCodrescu Mariana
Sarbu Bogdan IonutII BParticipantCodrescu Mariana
Filip Dana GabrielaII BParticipantCodrescu Mariana
Avram Paul GabrielII BParticipantCodrescu Mariana
Pirosca Maria CristinaII BParticipantCodrescu Mariana
Andrei Iulian LucianII BParticipantCodrescu Mariana
Bunea Teodora Luiza StefaniaII BParticipantCodrescu Mariana
Danciu Eduard GabrielII BParticipantCodrescu Mariana
Porumbescu Stefan FlorinII BParticipantCodrescu Mariana
Botez DavidIII A100Gheorghe Luminita
Palanga LorenaIII A100Gheorghe Luminita
Titei ClaudiaIII A98Gheorghe Luminita
Mocanu CristinaIII A95Gheorghe Luminita
Morogan AlexiaIII A92Gheorghe Luminita
Nedelcu MirunaIII A92Gheorghe Luminita
CARAGEA BOGDAN AURELIANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
FLOREA ANDREI ALEXANDRUPregatitoare B100Codreanu Magdalena
MATETOVICI ANDREIPregatitoare B100Codreanu Magdalena
MUNTEANU MARIA ALESSIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
NICOLAE LUCA IOANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
RACOVITA DENNIS GABRIELPregatitoare B100Codreanu Magdalena
SIDER DAVID CHRISTIANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
TIGANUS MARIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
MUNTEANU ROBERT CRISTIANPregatitoare B96Codreanu Magdalena
ANTON ARIANA NICOLEPregatitoare B95Codreanu Magdalena
ION DARIUS IONUTPregatitoare B95Codreanu Magdalena
POPA ADELINA MARIAPregatitoare B95Codreanu Magdalena
TOADER BOGDAN FLORINPregatitoare B92Codreanu Magdalena
BORBELY DUMITRU BOGDANPregatitoare B90Codreanu Magdalena
BUDUR DIANA MARIAPregatitoare B90Codreanu Magdalena
CRISTU MAYA ANDREAPregatitoare B90Codreanu Magdalena
JALBA ALEXANDRU IOANPregatitoare B90Codreanu Magdalena
BADIN OANA MARIAPregatitoare B89Codreanu Magdalena
STOICA MELISAPregatitoare B88Codreanu Magdalena
DOBRE COSMINA GEORGIANAPregatitoare B87Codreanu Magdalena
ARIGUN TANERPregatitoare B86Codreanu Magdalena
CONSTANTIN DRAGOS MIHAIPregatitoare B86Codreanu Magdalena
STANCIU ANA LAVINIAPregatitoare B86Codreanu Magdalena
CIOCLU ANDREEA IRINAPregatitoare B71Codreanu Magdalena

Inapoi la centrele de concurs