Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Rovinari
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1 Rovinari
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ivascu Ciocan AlexandraI A100Argintaru Adriana
Nanuti Antonio GabrielI A100Argintaru Adriana
Stoian Crina ElenaI A100Argintaru Adriana
Tanase Ianis IulianI A90Argintaru Adriana
Negroiu RaduI A85Argintaru Adriana
Brabete Mark DenisI A80Argintaru Adriana
Tatu Isabela ElenaI A80Argintaru Adriana
Ias Diana AlexandraI A70Argintaru Adriana
Nicola Dragos IulianI A70Argintaru Adriana
Florescu RobertI B100Pecingina Dorina
Murgulet Jasmina NicolaI B100Pecingina Dorina
Gheorghe LiviuI B95Pecingina Dorina
Gornoava GabrielI B95Pecingina Dorina
Olaru RazvanI B95Pecingina Dorina
Pupazan AlexandraI B93Pecingina Dorina
Casapu AntoniaI B90Pecingina Dorina
Corcodel Ionela IzabelaI B90Pecingina Dorina
Corcodel Ionela IzabelaI B90Pecingina Dorina
Danila LaviniaI B90Pecingina Dorina
Sorescu StefanI B90Pecingina Dorina
Strinu Maria AnastasiaI B90Pecingina Dorina
Gridan MihaiI B85Pecingina Dorina
Preda EduardI B76Pecingina Dorina
Vezure StefaniaI B73Pecingina Dorina
Dondera ArianI B60Pecingina Dorina
Uruiocea CarinaI B60Pecingina Dorina
Balan LauraII A100Radu Dorina
Nastase Andreea MariaII A100Radu Dorina
Popescu Bogdan ConstantinII A100Radu Dorina
Girbaci CarinaII A95Radu Dorina
Pasarin Alexandra StefaniaII A90Radu Dorina
Duma Carla MonicaII A85Radu Dorina
Margineanu CatalinII A85Radu Dorina
Serbulescu AlexandruII A85Radu Dorina
Coroboianu MariusII A75Radu Dorina
Tipluica NicoletaII A70Radu Dorina
Toader Ianis ConstantinII A70Radu Dorina
Barbu KarinaII B100Daescu Jana
Constantinescu Bianca MariaII B100Daescu Jana
Oprisor Patricia ElenaII B100Daescu Jana
Gaman NataliaII B95Daescu Jana
Margan Alison ElenaII B95Daescu Jana
Carlogea EduardII B85Daescu Jana
Dragulin DariusII B85Daescu Jana
Butnaru AlexandruII B80Daescu Jana
Danescu LucaIII A95Pecingina Carmen
Pricolici DenisaIII A92Pecingina Carmen
Bolborea DariaIII A90Pecingina Carmen
Croicu RazvanIII A88Pecingina Carmen
Cocheci DenisaIII A82Pecingina Carmen
Gherlan CristinaIII A72Pecingina Carmen
Baloi Stefan AlejandroIII B99Ducan Dorinela
Blendea Mario VasileIII B83Ducan Dorinela
Ungureanu Stefania ElenaIII C94Pricolici Larisa
Bacitea Eduard ConstantinIII C92Pricolici Larisa
Iako Ana MariaIII C85Pricolici Larisa
Mihalache Cosmina AndreeaIII C78Pricolici Larisa
Balta Bianca LaviniaIV A95Sorlea Elena Ramona
Nita IonutIV A90Sorlea Elena Ramona
Caruceriu AndreeaIV A84Sorlea Elena Ramona
Limbosu CatalinIV C88Armaselu Delia
Calin EmanuelIV C80Armaselu Delia
Preda Maria NicoletaIV C80Armaselu Delia
Tipluica CarolinaIV C78Armaselu Delia
Mitut DanielaIV C70Armaselu Delia
Raceanu ViorelIV C60Armaselu Delia
Calin Cristina MariaPregatitoare B100Marinoiu Lavinia
Craciunoiu Andra-MariaPregatitoare B100Marinoiu Lavinia
Niculita Daria Ana-MariaPregatitoare B100Marinoiu Lavinia
Vilceanu Raisa NicoletaPregatitoare B100Marinoiu Lavinia
Jimblaru Alexia CatalinaPregatitoare B96Marinoiu Lavinia
Jimblaru Leonard IonutPregatitoare B88Marinoiu Lavinia
Borcos Mario AntonioPregatitoare B85Marinoiu Lavinia

Inapoi la centrele de concurs