Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Giurgiu
Localitate:Floresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciobanu BiancaII A100Botea Ionica
Neagu LaurentiuII A100Botea Ionica
Cobarlie IustinII A98Botea Ionica
Cojocaru AndraII A98Botea Ionica
Marin PatrickII A98Botea Ionica
Paun BriannaII A98Botea Ionica
Dima CristianII A95Botea Ionica
Dinca RobertII A95Botea Ionica
Mihalache ValentinII A90Botea Ionica
Catrina GeorgianaII A85Botea Ionica
Croitoru DenisaII A85Botea Ionica
Ilie MagdaII A85Botea Ionica
Toma EmiliaII A85Botea Ionica
Ghenea RaduIII A100Ciocirlan Maria
Popescu MihneaIII A94Ciocirlan Maria
Carstea GeorgeIII A90Ciocirlan Maria
Matache CristianIII A90Ciocirlan Maria
Serban VictorIII A86Ciocirlan Maria
Niculae DariaIII A83Ciocirlan Maria
Serban GabrielIII A83Ciocirlan Maria
David AntoniaIII A76Ciocirlan Maria
Dinca BogdaIII A70Ciocirlan Maria
Nitescu CorinaIII A70Ciocirlan Maria
Panait BiancaIII A70Ciocirlan Maria
Mocanu VictorIV A100Drugea Vasilica
Ivan AlinIV A88Drugea Vasilica
Manolache AndreeaIV A85Drugea Vasilica
Cobarlie NectarieIV A82Drugea Vasilica
Mihai AdinaIV A81Drugea Vasilica
Oneata AnaIV A80Drugea Vasilica
Stancu DianaIV A73Drugea Vasilica
Dinica CatalinIV A69Drugea Vasilica
Mihai ClaudiuIV A67Drugea Vasilica
Ghenea RazvanIV A61Drugea Vasilica
Tudor AlexIV B85Barbu Ion
Raducu MariusIV B65Barbu Ion
Vasile ClaudiaIV B65Barbu Ion
Dragomir GeorgianaIV B60Barbu Ion
Neagu MirunaIV B60Barbu Ion
Tanase IulianPregatitoare A96Radu Anisoara
Tudorache MihaiPregatitoare A96Radu Anisoara
Panait StefaniaPregatitoare A90Radu Anisoara
Croitoru AndreiPregatitoare A82Radu Anisoara
Dumitrache AlinPregatitoare A80Radu Anisoara
Mehedintu PetricaPregatitoare A80Radu Anisoara
Zinca FlorinPregatitoare A80Radu Anisoara
Bancuta RaresPregatitoare A72Mihai Geta
Radulescu EmanuelPregatitoare A72Radu Anisoara
Badea AmaliaPregatitoare B100Mihai Geta
Cobarlie MariaPregatitoare B96Mihai Geta
Alincutei LarisaPregatitoare B91Mihai Geta
Tudose AmaliaPregatitoare B91Mihai Geta
Dumitrescu SorinPregatitoare B90Mihai Geta
Pantazi CostelPregatitoare B86Mihai Geta
Dinca NicoletaPregatitoare B82Mihai Geta

Inapoi la centrele de concurs