Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA SF CONSTANTIN SI ELENA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BERCULESCU ANTONIA STEFANIAI BEGABRIELA PETRE
BUICA VERA MARIAI BEGABRIELA PETRE
DRAGAN PETRU MARIOI BEGABRIELA PETRE
FASIE RADU PETRUI BEGABRIELA PETRE
JIPA ANAI BEGABRIELA PETRE
PAUNESCU-CERKEZ IRINAI BEGABRIELA PETRE
DIMIAN ANTONIAII AETEODORESCU VIOLETA
TUFA ALEXANDRAII AETEODORESCU VIOLETA
HANCIANU LUCAII BEGHIOCEL NICOLETA
NEAGU IOANAII BEGHIOCEL NICOLETA
PETRE MATEI RARESII BEGHIOCEL NICOLETA
BENGA ANA ALEXANDRAII CEION STEFANIA-LOREDANA
BURLACU IOANA ANDREEAII CEION STEFANIA-LOREDANA
GRIGORE DIANA ELENAII CEION STEFANIA-LOREDANA
NEGOIANU ILINCAII CEION STEFANIA-LOREDANA
OANCEA MAYAII CEION STEFANIA-LOREDANA
GEORGESCU PAULIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
IONESCU MATEI III AELAMBRU ALINA LOREDANA
LUGANOVICI RARESIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
LUGANOVICI RARESIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
BUTOI MIHNEAIII CEPANICAN IULIANA
CALOIAN RARESIII CEPANICAN IULIANA
DOROBANTU SEBASTIANIII CEPANICAN IULIANA
IGNAT MIHAIIII CEPANICAN IULIANA
SIRGHI SANTOS RODRIGOIII CEPANICAN IULIANA
STANCA ECATERINAIII CEPANICAN IULIANA
USCATU IULIAIII CEPANICAN IULIANA
EREMIA ALEXANDRU ANDREIIV AEJERLOIANU LILIANA
EREMIA BIANCA ANDREEAIV AEJERLOIANU LILIANA
LAZAR STEFANIV AEJERLOIANU LILIANA
CEL MARE DIANA MARIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
CIOCAN RADU STEFANPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
DINU RUXANDRA MARIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
GOGOASA MIHAIPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
PRODAN AMALIA IOANAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
VLASCEANU LUIZA MARIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
POTELEANU IUSTINIII AILAMBRU ALINA LOREDANA
DINU GABRIELAII AIITEODORESCU VIOLETA
DINU GABRIELAII AIITEODORESCU VIOLETA
MIRLA BIANCAII AIITEODORESCU VIOLETA
RUSU TEODORAII AIITEODORESCU VIOLETA
SULTANOIU ANCAI BIIGABRIELA PETRE
CIOCAN TUDORIII AIILAMBRU ALINA LOREDANA
TURCIN DAVIDIII AIILAMBRU ALINA LOREDANA
POPESCU DAVID CRISTIANIV AIIJERLOIANU LILIANA
GOMBOS MAIA SAMIRAI BIIGABRIELA PETRE
CARUNTU MARIANII BIIGHIOCEL NICOLETA
VASILICA DENISII BIIGHIOCEL NICOLETA
BIRLOGEANU ALEXANDRUII CIIION STEFANIA-LOREDANA
DUMITRESCU DANII CIIION STEFANIA-LOREDANA
IDRIS RARESII CIIION STEFANIA-LOREDANA
MATEI IOANAII CIIION STEFANIA-LOREDANA
VOCHIN BOGDAN CRISTIANII CIIION STEFANIA-LOREDANA
GHEORGHISOR RADUPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
GHINEA FABIANA GABRIELAPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
IONESCU SARAPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
MARIUTA DARIUSPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
PANESCU LUNGU VALERIAPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
SANDRU NADIAPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
DANILA GABRIELA MIHAELAPregatitoare BIIIPUZDREA CLAUDIA
SATORI ROBERTIII AIIILAMBRU ALINA LOREDANA
CHIRIAC SARA IOANAIV AIIIJERLOIANU LILIANA
UNGUREANU GIULIA MARIAIV AIIIJERLOIANU LILIANA
DULHAZ IRIS IOANAI BMGABRIELA PETRE
ROBU DAVID GABRIELI BMGABRIELA PETRE
BUNE STEFANII BMGHIOCEL NICOLETA
CATOI DANIELAII BMGHIOCEL NICOLETA
GHERGHEVICI SARA MARIAII CMION STEFANIA-LOREDANA
LICIOIU CAROLII CMION STEFANIA-LOREDANA
STAN NICOLEIII AMLAMBRU ALINA LOREDANA
BRATULESCU DARIAIII CMPANICAN IULIANA
MARIN DENISA MIRUNA GABRIELAIV AMJERLOIANU LILIANA
NEGOITA LAVINIAIV AMJERLOIANU LILIANA
CHIVOIU CLARA ELENAPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA
MIHALACHE ROXANA GABRIELAPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA
PANCRAT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA
RUSU GABRIELPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA
TUDORANCEA SIBEL ANAPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs