Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare
Nume elevClasaCadru didactic
LUPU ALEXANDRAI AMihai Stefania Monica
POPESCU LAURAI AMihai Stefania Monica
BAU STEFAN I BDan Natalia
FERASTRAU ANYA I BDan Natalia
GIDEA BIANCAI BDan Natalia
GHEORGHINETE ALISIA MARIAI ERosu Carmen Diana
MILITARU PAVEL MATEII ERosu Carmen Diana
PETCU SARAI ERosu Carmen Diana
PISICA SEBASTIAN STEFANI ERosu Carmen Diana
CHIRIAC DENISII AMatei Florinela
CROITORU OTILIAII AMatei Florinela
DRAGHICI RADUII AMatei Florinela
GROSEANU DARIAII AMatei Florinela
GRUIA KARINAII AMatei Florinela
HAITA ANDREIII AMatei Florinela
MUTU MIRUNAII AMatei Florinela
OLOGEANU ANDREIII AMatei Florinela
TALPEANU ANAII AMatei Florinela
TEPUS ANDRAII AMatei Florinela
TOADER SOFIAII AMatei Florinela
Cornea AlexiaII BBurtan Marina
Filipescu RobertII BBurtan Marina
Isar AlexandruII BBurtan Marina
Licu Maria IsabelII BBurtan Marina
Pasa CarinaII BBurtan Marina
Vladescu TeodorII BBurtan Marina
Andronache MateiII CCiaus Mariana
Ionescu MateiII CCiaus Mariana
Mitrea ElisaII CCiaus Mariana
Ralciu AlexandraII CCiaus Mariana
Ratcu ChrisII CCiaus Mariana
Visan AndreiII CCiaus Mariana
Visan NicoletaII CCiaus Mariana
ANDREI MIRCEAII DAchim Paula
BABUREA ANDREIIII BGaina Palaguta
Dobrin Sara Elena IlincaIII CCatruna Gheorghe Mandizu
MANOLE ROBERTA ALEXIAIII DNedelus Aurelia
Marinescu Vlad StefanIV CCATRUNA LILIANA
ANGHEL MIHAELAIV DFlorea Marinela
Vasilescu DariusIV DFlorea Marinela
ANCUTA MIHAI BOGDANPregatitoare BIonescu Magdalena
BOJA DAVID GABRIELPregatitoare BIonescu Magdalena
BRATU MIHAILPregatitoare BIonescu Magdalena
BRATU RUXANDRA MARIAPregatitoare BIonescu Magdalena
BRATU RUXANDRA MARIAPregatitoare BIonescu Magdalena
BURCEA EMA MARIAPregatitoare BIonescu Magdalena
BURCEA LUCA ANDREIPregatitoare BIonescu Magdalena
CACIULITA PETRU NICOLAI ALEXANDRUPregatitoare BIonescu Magdalena
DANCIU MARINAPregatitoare BIonescu Magdalena
GHENU EVAPregatitoare BIonescu Magdalena
ISPAS TOMAPregatitoare BIonescu Magdalena
MITU MADALIN PETRUPregatitoare BIonescu Magdalena
NEGRILA OMERINA ANDREEAPregatitoare BIonescu Magdalena
NICOLAE ABIEL ANDREAS Pregatitoare BIonescu Magdalena
PAUN ALEXANDRU IOANPregatitoare BIonescu Magdalena
PETCU LIVIA NICOLAPregatitoare BIonescu Magdalena
PIRVAN ANA MARIAPregatitoare BIonescu Magdalena
RATCU MILENNA VALERIAPregatitoare BIonescu Magdalena
SIMTINICA EDUARDPregatitoare BIonescu Magdalena
STANCU VLADUT NICOLAEPregatitoare BIonescu Magdalena
STEFAN DENIS PATRICK ALEXANDRUPregatitoare BIonescu Magdalena
VASILE ANDA GABRIELAPregatitoare BIonescu Magdalena
Achim StefanPregatitoare CRanacu Jeni
Calota RazvanPregatitoare CRanacu Jeni
Chirita RobertPregatitoare CRanacu Jeni
Coman AlexiaPregatitoare CRanacu Jeni
Dima AndreiPregatitoare CRanacu Jeni
Dima DenisPregatitoare CRanacu Jeni
Dragomir MihneaPregatitoare CRanacu Jeni
Ionescu BeatricePregatitoare CRanacu Jeni
Musat AlecsiaPregatitoare CRanacu Jeni
Neagu DavidPregatitoare CRanacu Jeni
Prodileanu MariaPregatitoare CRanacu Jeni
Trandafir ArianaPregatitoare CRanacu Jeni
Bucur Gabriel CostinelPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Chirita Grigore Daria AlexandraPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Craita Vlad MihaiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Gheorghe Ionut ToniPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Mario LuigiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Roxana CrinaPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Iordachioaia Eric Daniel IonutPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Lazar Andra IuliaPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Militaru AndreiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Radu Eduard MihaiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Savulescu Gabriel SebastianPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana

Inapoi la centrele de concurs