Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Grigore Moisil
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
AFTENI BIANCA IOANAI AEVASILICA MIRELA ELENA
CHIRILA RARES STEFANI AEVASILICA MIRELA ELENA
CIOBANU MARIA MAGDALENAI AEVASILICA MIRELA ELENA
DANILA TEODORAI AEVASILICA MIRELA ELENA
Dima Ioana AlessiaI AEVASILICA MIRELA ELENA
GHERGHESCU NICOLETAI AEVASILICA MIRELA ELENA
Grigorita Raul AlexandruI AEVASILICA MIRELA ELENA
HOLBAN CARLA STEFANIAI AEVASILICA MIRELA ELENA
MANOLACHE ANCA LACRAMIOARAI AEVASILICA MIRELA ELENA
Micu TeodoraI AEVASILICA MIRELA ELENA
Zamonita Ioana VictoriaI AEVASILICA MIRELA ELENA
AFTENI BIANCA IOANAI BEMUSAT ANA RALUCA
CHIRILA RARES STEFANI BEMUSAT ANA RALUCA
CIOBANU MARIA MAGDALENAI BEMUSAT ANA RALUCA
DANILA TEODORAI BEMUSAT ANA RALUCA
GHERGHESCU NICOLETAI BEMUSAT ANA RALUCA
HOLBAN CARLA STEFANIAI BEMUSAT ANA RALUCA
MANOLACHE ANCA LACRAMIOARAI BEMUSAT ANA RALUCA
MOCANU ALMA IOANAI BEMUSAT ANA RALUCA
POPLICA EVELINE GABRIELAI BEMUSAT ANA RALUCA
BULGARU ANDRA ELENAI CEJORA NICOLETA
SOFIANOS ARIFI DIONISI CEJORA NICOLETA
CONSTANTINESCU GABRIELII BESCINTEI MANUELA
MUSAT SOFIA IOANAII BESCINTEI MANUELA
OANCA SOFIA GABRIELAII BESCINTEI MANUELA
PARASCHIV DAVIDII BESCINTEI MANUELA
PASCU MARIA ALEXANDRAII BESCINTEI MANUELA
URSU RAISAII BESCINTEI MANUELA
ANDRIES ALEXANDRAIII CEZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
CHIRACU MARINAIV BEOLARU ANA MARIA
DULGHERU DIANAIV BEOLARU ANA MARIA
LUPU FLORINAIV BEOLARU ANA MARIA
SANDU CARMEN SELENAIV BEOLARU ANA MARIA
Afteni LucaPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
AVRAM LUCA-GABRIELPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
CRISTIAN MIRUNA-GABRIELAPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
IVASCU GEORGIANAPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
LAZAR ANDREIPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
MARIN EDUARD-TEODORPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
OANA MATIA MAXIMILIANPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
PAVEL BIANCA-MARIAPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
RACOVITA-MIC STEFAN-TEODORPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
SAVEANU EDUARD-MIHAIPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
STAN ALESIA-LACRAMIOARAPregatitoare BEChiscoci Loredana Doinita
ARHIRE ANA MARIAIII CIZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
ANDRONACHE NICHOLAS CLAUDIUI AIVASILICA MIRELA ELENA
BEJENARU ROBERT VALENTINI AIVASILICA MIRELA ELENA
Cantoneanu AndreiI AIVASILICA MIRELA ELENA
ANDRONACHE NICHOLAS CLAUDIUI BIMUSAT ANA RALUCA
BEJENARU ROBERT VALENTINI BIMUSAT ANA RALUCA
MITACHE FLORENTINA ALINAI BIMUSAT ANA RALUCA
SOLOMON ADINA ILONAI BIMUSAT ANA RALUCA
STAN ALEXANDRA BIANCAI BIMUSAT ANA RALUCA
ZLATE MARIA LUANAI BIMUSAT ANA RALUCA
BURDUCEA RAZVAN PETRUI AIIVASILICA MIRELA ELENA
BURDUCEA RAZVAN PETRUI BIIMUSAT ANA RALUCA
LIPAT MELISSA ISABELAI AIIVASILICA MIRELA ELENA
LIPAT MELISSA ISABELAI BIIMUSAT ANA RALUCA
MARALOI DARIA MARIAIV CIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
TOROPOC ELIANIV CIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
Constantin Diana AlexandraI AIIVASILICA MIRELA ELENA
Dragan GabrielaI AIIVASILICA MIRELA ELENA
Manea AndreeaI AIIVASILICA MIRELA ELENA
FLUTURU DIANAII BIISCINTEI MANUELA
Aprotosoaie Miruna StefaniaPregatitoare BIIChiscoci Loredana Doinita
Bors Iasmina MonicaI AIIIVASILICA MIRELA ELENA
HORGHIDAN LIVIA MIHAELAI CIIIJORA NICOLETA
LUPU RAUL VIORELIII CIIIZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
CHIRIAC SILVIA LETICIA MADALINAIV CIIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
CARAGEA BIANCAI BMMUSAT ANA RALUCA
TATU MIHAI COSMINI BMMUSAT ANA RALUCA
Iancu Marina LarisaII AMIANCU MARIA
Pavel GabrielaII AMIANCU MARIA
GHEORGHE RAMONA IOANAII BMSCINTEI MANUELA
CIOBANU DORISIV BMOLARU ANA MARIA
LUPU ANDREIIV BMOLARU ANA MARIA
PERIANU ADELINA-STEFANIAPregatitoare BMChiscoci Loredana Doinita
PROCOPE MARIA-IUSTINAPregatitoare BMChiscoci Loredana Doinita

Inapoi la centrele de concurs