Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:VATRA DORNEI
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Voloseniuc MateiI A100Jucan Liuta
Niculita VladI A97Jucan Liuta
Varga Alexia FlaviaI A80Jucan Liuta
Hrituc Daniela PetronelaI A77Jucan Liuta
Danea FabianI A73Jucan Liuta
Holobica AndreiI A61Jucan Liuta
Cocinschi DariusII A100Afloarei Viorica
Macovei CristianaII A100Afloarei Viorica
Morosan SaraII A100Afloarei Viorica
Niculita EduardII A100Afloarei Viorica
Ripan LucasII A96Afloarei Viorica
Cojocaru AndreiII A95Afloarei Viorica
Vasilut VladII A95Afloarei Viorica
Vasilut AlexandraII A92Afloarei Viorica
Dumitras RaresII A90Afloarei Viorica
Ortoanu RalucaII A90Afloarei Viorica
Tabrea RazvanII A90Afloarei Viorica
Florea AmaliaII A85Afloarei Viorica
Gavrilut StefanII A83Afloarei Viorica
Candrea Stefan AlexandruIV A100Morosan Doina
Manea MateiIV A96Morosan Doina
Timu TeodoraIV A88Morosan Doina
Sofron Miruna GabrielaIV A71Morosan Doina
Ripan LucasPregatitoare A100Manea Manuela
Sincari LucaPregatitoare A100Manea Manuela
Borgovan DavidPregatitoare A97Manea Manuela
Mazare ElenaPregatitoare A97Manea Manuela
Lupu MirunaPregatitoare A95Manea Manuela
Mustea TudorPregatitoare A92Manea Manuela
Bulexa IoanPregatitoare A90Manea Manuela
Cheia RebecaPregatitoare A90Manea Manuela
Cojoc FilipPregatitoare A90Manea Manuela
Mazga Flavia MariaPregatitoare A90Manea Manuela
Scripcariu IustinPregatitoare A90Manea Manuela
Stanca CodrinPregatitoare A90Manea Manuela
Stefanel DavidPregatitoare A90Manea Manuela
Ungureanu SofiaPregatitoare A90Manea Manuela
Dranca-Psenicka AlexandruPregatitoare B100Timu Carmen
Oprea Alexia Ioana Pregatitoare B97Timu Carmen
Cimbru Daria ElenaPregatitoare B95Timu Carmen
Creciunescu Bogdan CosminPregatitoare B95Timu Carmen
Iordache Razvan IonutPregatitoare B95Timu Carmen
Popescu ClaudiaPregatitoare B95Timu Carmen
Salvan Alessia ElenaPregatitoare B95Timu Carmen
Tucaliuc DavidPregatitoare B95Timu Carmen
Craciun Andreea MariaPregatitoare B92Timu Carmen
Asaftei AntonioPregatitoare B90Timu Carmen
Solomon DavidePregatitoare B90Timu Carmen
Pisdeli Raul-DumitruPregatitoare B87Timu Carmen
Irimia AmaliaPregatitoare B80Timu Carmen
Cimbru MariaPregatitoare B72Timu Carmen
Florescu ValentinaPregatitoare B70Timu Carmen
Mateiu VladutPregatitoare B70Timu Carmen
Marlicaru AngheloPregatitoare BParticipantTimu Carmen

Inapoi la centrele de concurs