Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Medgidia
Scoala:Scoala Ion Luca Caragiale
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Hordencu TeodorI B100Rosu Iuliana-Georgeta
Popa Ana-MariaI B100Rosu Iuliana-Georgeta
Stingaciu David-NicolaeI B100Rosu Iuliana-Georgeta
Teodorescu AndreiI B98Rosu Iuliana-Georgeta
Bratu Maria- CristianaI B95Rosu Iuliana-Georgeta
Istrate Eduard-GabrielI B95Rosu Iuliana-Georgeta
Ivanus Daria- Alexandra- FlorentinaI B86Rosu Iuliana-Georgeta
Mindreanu AndreiI B83Rosu Iuliana-Georgeta
Moldoveanu Raisa-MariaI B75Rosu Iuliana-Georgeta
Musat Rebecca-LarisaI B73Rosu Iuliana-Georgeta
Dragoi Andrei-GeorgeI B71Rosu Iuliana-Georgeta
Scintee Maria AlexandraI B68Rosu Iuliana-Georgeta
Nicolae LucaI B60Rosu Iuliana-Georgeta
Mitrea MarinaI BParticipantRosu Iuliana-Georgeta
Carare Larisa-IonelaI BParticipantRosu Iuliana-Georgeta
Stancu Alexandru-GabrielI BParticipantRosu Iuliana-Georgeta
Pana David-FlorinI BParticipantRosu Iuliana-Georgeta
Craciun Sara-MariaI BParticipantRosu Iuliana-Georgeta
Iancu IzabelaI C75Ionascu Mirela
Avram AlbertI C64Ionascu Mirela
Ion MariaI C62Ionascu Mirela
Istrate AndreiI C61Ionascu Mirela
Calarasu DariusI CParticipantIonascu Mirela
Desliu VladI CParticipantIonascu Mirela
Jinga GabrielaI CParticipantIonascu Mirela
Andrei ValentinaI CParticipantIonascu Mirela
Stoica Ana MariaI CParticipantIonascu Mirela
Tulum LucaI CParticipantIonascu Mirela
Putan AndreeaI CParticipantIonascu Mirela
Fetcu GabrielI CParticipantIonascu Mirela
Visan Irina ElenaII A100Bulai Ana-Maria
Nestea AndreiII A98Bulai Ana-Maria
Minzu Rares AndreiII A95Bulai Ana-Maria
Siapera Diana AndreeaII A90Bulai Ana-Maria
Tega MaraII A90Bulai Ana-Maria
Dan Iustin ParaschivII A80Bulai Ana-Maria
Serbu Maria LiviaII A80Bulai Ana-Maria
Tuca Iulia ElenaII A80Bulai Ana-Maria
Zaharia Miruna StefaniaII A77Bulai Ana-Maria
Mitoi MirunaII A75Bulai Ana-Maria
Nita AlexandruII A73Bulai Ana-Maria
Moldovan Rares AndreiII AParticipantBulai Ana-Maria
Marin Razvan-AndreiII C91Cristian Iuliea
Iordache AlexandraII C83Cristian Iuliea
Odoroaga Karla MariaII C78Cristian Iuliea
Mihailescu AlexandruII C75Cristian Iuliea
Mitu IoanaII C75Cristian Iuliea
Meca AndreiII CParticipantCristian Iuliea
Seifula EdaII CParticipantCristian Iuliea
Anei Tiberiu IonutII CParticipantCristian Iuliea
Moldoveanu MarioII CParticipantCristian Iuliea
Dumitru AndreeaII CParticipantCristian Iuliea
Bocai RobertaII CParticipantCristian Iuliea
Naziru AdelinaIII A98Resit Ghiulnas
Soare Andreea DianaIII A97Resit Ghiulnas
Tautan EduardIII A93Resit Ghiulnas
Munteanu Matei NiculaieIII A89Resit Ghiulnas
Andriescu Antonio CostinIII A88Resit Ghiulnas
Istifan Jacqueline MariaIII A82Resit Ghiulnas
Cornea Eduard CristianIII A79Resit Ghiulnas
Oaie Simona ElizaIII A78Resit Ghiulnas
Eremia Crina ElenaIII A73Resit Ghiulnas
Rosu MaraIII A70Resit Ghiulnas
Spasenie Alexia-IoanaIII C100Carsic Marilena
Iacob IoanaIII C85Carsic Marilena
Enache GabrielaIII C81Carsic Marilena
Coman Elena-GabrielaIII C69Carsic Marilena
Gheorghe Maria-AlexandraIII CParticipantCarsic Marilena
Coman Maria TheodoraIII CParticipantCarsic Marilena
Ionita Razvan-DanutIII CParticipantCarsic Marilena
Ivanescu AndreiIII CParticipantCarsic Marilena
Mares Carmen Alexandra III CParticipantCarsic Marilena

Inapoi la centrele de concurs