Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teologic Penticostal Betel
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CATARAGA NICHITAI AECOTRO LAVINIA
IACOB BOGDANI AECOTRO LAVINIA
CREANGA GIULIAII AEFLONTA LIDIA
BITIS MARCUSII BEOROS DANIELA
BULEA ELIZAII BEOROS DANIELA
CIUCIUI TIMOTEIII BEOROS DANIELA
MARIAN ALESIAII BEOROS DANIELA
PETRUS LORINII BEOROS DANIELA
PURDA LAVINIAII BEOROS DANIELA
ANDRONIC DAVIDIII BEVASILESCU DANIELA
TATAR DARIAIII CENEGRUT IOANA
NEGRUT ANDREIIV CEFAZECAS DEBORA
BICA LORENAPregatitoare AEJOLDES SALOMIA
DUMEA DARIAPregatitoare AEJOLDES SALOMIA
LUCACI MIRIAMPregatitoare AEJOLDES SALOMIA
PALI ILANPregatitoare AEJOLDES SALOMIA
RADU DALIAPregatitoare AEJOLDES SALOMIA
BALA ALEXANDRAPregatitoare BEMOZA EMANUELA
CORB NATALIAPregatitoare BEMOZA EMANUELA
DRIMBE SOFIAPregatitoare BEMOZA EMANUELA
MIHALCEA ANISIAPregatitoare BEMOZA EMANUELA
OROS ANAPregatitoare BEMOZA EMANUELA
ARDELEAN ALEXANDRUPregatitoare CEDURNE MARIA
DUMEA ANDREEAPregatitoare CEDURNE MARIA
FERCHE FLAVIAPregatitoare CEDURNE MARIA
HENTES MAIAPregatitoare CEDURNE MARIA
HEREDEA REBECAPregatitoare CEDURNE MARIA
ILASCU ANDREEAPregatitoare CEDURNE MARIA
MADUTA MARIAPregatitoare CEDURNE MARIA
MILODIN RARESPregatitoare CEDURNE MARIA
NICA SEBASTIANPregatitoare CEDURNE MARIA
PAUL ANAPregatitoare CEDURNE MARIA
POPOVICI ABELPregatitoare CEDURNE MARIA
SALAJAN ALEXANDRAPregatitoare CEDURNE MARIA
TRIFA ELIASPregatitoare CEDURNE MARIA
KOZMA FLAVIAPregatitoare CIDURNE MARIA
COROIU DAVIDPregatitoare BIMOZA EMANUELA
MARIAN FINEASPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
USVAT RAFAELPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
MILIAN DALIAPregatitoare CIIDURNE MARIA
SERBAN ELISAPregatitoare CIIDURNE MARIA
CUC LORENAI AIICOTRO LAVINIA
DUMEA IUNIAII BIIOROS DANIELA
MIHES EDUARDII BIIOROS DANIELA
PASCA MAYAII BIIOROS DANIELA
BUDA MIHAIPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
BUZLEA CARLA Pregatitoare BIIMOZA EMANUELA
SARB MIRIAMPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
TENT ALESIAPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
TENT NAOMIPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
TUSE PATRICPregatitoare BIIMOZA EMANUELA
COPIL ADANIAPregatitoare CIIDURNE MARIA
HIRIT IANISIV CIIIFAZECAS DEBORA
NEGRUT GIULIAPregatitoare BIIIMOZA EMANUELA
SPIELMANN ANASTASIAPregatitoare BIIIMOZA EMANUELA
SANDRO MARIOIV CIIIFAZECAS DEBORA
BREJE STEFANIAI AMCOTRO LAVINIA
HERDEAN EMANUELAI AMCOTRO LAVINIA
ORZA MATEO IANISI AMCOTRO LAVINIA
PANAITE DARIUSI AMCOTRO LAVINIA
DUMEA TIMOTEIII AMFLONTA LIDIA
JURCA ANIAII AMFLONTA LIDIA
SARB LUCAII AMFLONTA LIDIA
HODUT DANIEL II BMOROS DANIELA
UNGUR MIRUNAIV CMFAZECAS DEBORA
POPOVICI ANTONIOPregatitoare BMMOZA EMANUELA
RAICAN AIANPregatitoare BMMOZA EMANUELA

Inapoi la centrele de concurs