Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Dragasani
Scoala:SC. GIM. Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDREI VERONICAI A100POROSANU MARIANA
DUMITRASCU ANASTASIAI A100POROSANU MARIANA
GUSE RAZVANI A100POROSANU MARIANA
LUPSA EDUARDI A100POROSANU MARIANA
NITU SARARU ALEXANDRUI A100POROSANU MARIANA
CRACIUN FRANCESCOI A95POROSANU MARIANA
NEAGOIE SELENAI A85POROSANU MARIANA
IORDANESCU CRISTIANI A75POROSANU MARIANA
STIRBU SIMINAI A70POROSANU MARIANA
TUTU ALINI A70POROSANU MARIANA
VOICESCU BEATRICEI A65POROSANU MARIANA
MILITARU CLAUDIAI A60POROSANU MARIANA
ARGESANU ERICI B100BARBU MARIA
COSTEA RARESI B100BARBU MARIA
MANEA CLARAI B100BARBU MARIA
ROSCA VLADI B100BARBU MARIA
SIMIOANA IZABELAI B100BARBU MARIA
MADAN ANAI B95BARBU MARIA
MIU REBECAI B95BARBU MARIA
ISPASOIU ANDREII B90BARBU MARIA
NEACSU ELISAI B90BARBU MARIA
POAJGA IANISI B90BARBU MARIA
DUMITRU LIVIAI B85BARBU MARIA
POAJGA BRIANNAI B80BARBU MARIA
STUPARU ALESSIAI B75BARBU MARIA
TUTU ANASTASIAI B75BARBU MARIA
NEATA ALESIAI B70BARBU MARIA
TOLESCU STEFANIAI B70BARBU MARIA
VATASOIU GABRIELI B70BARBU MARIA
VLADESCU ELISAI B70BARBU MARIA
CIOBANU DARIUSI B62BARBU MARIA
CAPATARU ALEXANDRUI BParticipantBARBU MARIA
SFRANCIOG ANTONIAI BParticipantBARBU MARIA
POPESCU GABRIELI BParticipantBARBU MARIA
IANA ELIZAI BParticipantBARBU MARIA
BELDIMAN SEBASTIANI BParticipantBARBU MARIA
MIERLITA RIANAI BParticipantBARBU MARIA
VOICESCU DENISI BParticipantBARBU MARIA
CALINESCU MARIAI C100SANDU EMILIA
DUMBRAVA ADRIANI C100SANDU EMILIA
FLOROIU DRAGOSI C100SANDU EMILIA
GHEORGHE RAZVANI C100SANDU EMILIA
TOADER BOGDANI C100SANDU EMILIA
DUMITRA CRISTIANI C95SANDU EMILIA
GIGIU VLADI C85SANDU EMILIA
NEDELCU ANDREEAI C85SANDU EMILIA
TREPADUS RAZVANI C85SANDU EMILIA
CORENDEA ANDREEAI C80SANDU EMILIA
DAVIDESCU CARMENI C80SANDU EMILIA
MITRACHE IRINAI C80SANDU EMILIA
PATRU ALINI C75SANDU EMILIA
TRUSCA MELISAI C75SANDU EMILIA
SANDU CRISTINAI C70SANDU EMILIA
TUDOR DENNISI C70SANDU EMILIA
TURICA BIANCAI C63SANDU EMILIA
SARSAN ANA MARIAI C60SANDU EMILIA
CUCU ANDREII CParticipantSANDU EMILIA
DUICULETE MAYAI CParticipantSANDU EMILIA
LIXANDROIU NICOLASI CParticipantSANDU EMILIA
MITRACHE ALEXANDRUI CParticipantSANDU EMILIA
MORARU MIHAII CParticipantSANDU EMILIA
POPOIU STEFANIAI CParticipantSANDU EMILIA
VLADU DARIUSI CParticipantSANDU EMILIA
CHIRITA COSMINII A100DOBRINESCU FELICIA
DIACONESCU TEODORAII A100DOBRINESCU FELICIA
GEANA IOANAII A100DOBRINESCU FELICIA
GHEORGHE GABRIELAII A100DOBRINESCU FELICIA
MANOIU ALBERTII A100DOBRINESCU FELICIA
NEACSU LUCIAII A100DOBRINESCU FELICIA
IOSUPESCU BOGDANII A93DOBRINESCU FELICIA
TOSU DARIAII A92DOBRINESCU FELICIA
CIOBANU GIULIAII A90DOBRINESCU FELICIA
ERCIULESCU KEVINII A90DOBRINESCU FELICIA
BARBESCU MIHAIII A87DOBRINESCU FELICIA
TUDOROIU STEFANII A85DOBRINESCU FELICIA
STOIAN ANAII A80DOBRINESCU FELICIA
BALASOIU DARIUSII A76DOBRINESCU FELICIA
COSTEA ANASTASIAII A75DOBRINESCU FELICIA
KAVEGE DAVIDII A65DOBRINESCU FELICIA
DINCA VLADII B100MIRESCU EMILIA
FIRICA MADALINAII B100MIRESCU EMILIA
LUCA CRISTIANII B100MIRESCU EMILIA
LUNGU TEODORAII B100MIRESCU EMILIA
MITRACHE LUCIAII B100MIRESCU EMILIA
MIU DAVIDII B100MIRESCU EMILIA
PREDUTOAIA LORENAII B100MIRESCU EMILIA
ROSU EMILIAII B100MIRESCU EMILIA
ZAMFIR GEORGEII B100MIRESCU EMILIA
DRAGUSIN MARIAII B95MIRESCU EMILIA
POPESCU STEFANII B95MIRESCU EMILIA
ZAMFIRACHE DAVIDII B95MIRESCU EMILIA
GIRLESCU OFELIAII B78MIRESCU EMILIA
DIACONEASA GEORGEII B75MIRESCU EMILIA
DINCA COSMINIV A100NITULESCU NATALIA
DIRLECI GABRIELIV A100NITULESCU NATALIA
RATEA RUCSIIV A100NITULESCU NATALIA
STATIOIU DAVIDEIV A100NITULESCU NATALIA
STROE RAZVANIV A100NITULESCU NATALIA
NUTOIU STEFANIAIV A80NITULESCU NATALIA
BADIRCEA LUCA MIHAILPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
DIACONU ILIE DANIELPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
FLOREA MARIA ANDRADAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
IORDANESCU DARIUSPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
LUPSA ANTONIAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
NITU LUCA ANDREIPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
POPA TEODORA Pregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
POPESCU ALESIAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
SITOIANU GABRIELAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
STANCA ANTONIAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
STEFANA ANDRA GABRIELAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
VLADUT ALEXANDRAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
ZAT EVA MARIAPregatitoare A100NEDELCU CAMELIA
GHITA ROBERTOPregatitoare A95NEDELCU CAMELIA
IOANA CRISTIANA STEFANIAPregatitoare A95NEDELCU CAMELIA
PISTOL VLADUTPregatitoare A95NEDELCU CAMELIA
DIN DORIN MARINPregatitoare A90NEDELCU CAMELIA
DIN IONUT DAVIDPregatitoare A90NEDELCU CAMELIA
FLOROIU ELENA LETISIAPregatitoare A90NEDELCU CAMELIA
NITU IONEL ALEXANDRUPregatitoare A90NEDELCU CAMELIA
BUICA GABRIEL CRISTIANPregatitoare A80NEDELCU CAMELIA
SERBANA ALEXANDRUPregatitoare B100SIMIOANA MIHAELA
UTA MARIOPregatitoare B100SIMIOANA MIHAELA
ROTEA EDUARDPregatitoare B97SIMIOANA MIHAELA
BELDIMAN ALEXANDRUPregatitoare B90SIMIOANA MIHAELA
CARCADIA ELIZAPregatitoare B90SIMIOANA MIHAELA
MALAESCU AMIRAPregatitoare B90SIMIOANA MIHAELA
UTA NATALIAPregatitoare B87SIMIOANA MIHAELA
Duicu SaraPregatitoare C100Adela Lutu- Niculaie Claudia
Fusulea CosminaPregatitoare C100Adela Lutu- Niculaie Claudia
Ivan FabianPregatitoare C100Adela Lutu- Niculaie Claudia
Munteanu StefaniaPregatitoare C100Adela Lutu- Niculaie Claudia
Brezoi RucsandraPregatitoare C95Adela Lutu- Niculaie Claudia
Floroiu Rucsandra Pregatitoare C95Adela Lutu- Niculaie Claudia
Raris IulianPregatitoare C95Adela Lutu- Niculaie Claudia
Turbureanu AntonioPregatitoare C90Adela Lutu- Niculaie Claudia

Inapoi la centrele de concurs