Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Slobozia
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf.Andrei
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CIUPERCA MARIAI D100VOITEANU GABRIELA
GHITA MIRUNAI D100VOITEANU GABRIELA
GRIGORE MIHAII D100VOITEANU GABRIELA
HANCU MATEII D100VOITEANU GABRIELA
IORDACHE MARIAI D100VOITEANU GABRIELA
ISTRATE ANDREEAI D100VOITEANU GABRIELA
IVANCEA DARIAI D100VOITEANU GABRIELA
OLTEANU BIANCAI D100VOITEANU GABRIELA
OPREA MARIUSI D100VOITEANU GABRIELA
PANTURU LARISAI D100VOITEANU GABRIELA
SEBE KARINAI D100VOITEANU GABRIELA
STEFAN ARIANAI D100VOITEANU GABRIELA
DINU ALESIAI D95VOITEANU GABRIELA
DRAGOMIR DAVIDI D95VOITEANU GABRIELA
IORGOIU ANDII D95VOITEANU GABRIELA
NASTASE LUIZAI D95VOITEANU GABRIELA
TARABYA AMIRI D95VOITEANU GABRIELA
ANCUTA BOGDANI D90VOITEANU GABRIELA
DIACONU VLADI D90VOITEANU GABRIELA
DUMITRACHE DENISAI D90VOITEANU GABRIELA
PANTAZI-MICU VALENTINI D90VOITEANU GABRIELA
RADU MATEII D90VOITEANU GABRIELA
BERCARU ALBERTI D85VOITEANU GABRIELA
CALIN DARIUSI D85VOITEANU GABRIELA
RAILEANU IULIAI D85VOITEANU GABRIELA
STOENCIU ALESSIAI D85VOITEANU GABRIELA
VASILE CARLAI D85VOITEANU GABRIELA
IONITA MATEII D75VOITEANU GABRIELA
TRANDAFIR MARIOI D65VOITEANU GABRIELA
Berbece RaisaII B100Denca Maria
Bocioaga AnaII B100Denca Maria
Chesaru ElenaII B100Denca Maria
Crunteanu MariaII B100Denca Maria
Draghici MariaII B100Denca Maria
Gaina DariaII B100Denca Maria
Gasca MateiII B100Denca Maria
Gavrila CristianaII B100Denca Maria
Ionita IuliaII B100Denca Maria
Ogrezeanu AlexandraII B100Denca Maria
Pisla TimeeaII B100Denca Maria
Stanciu AndreiII B98Denca Maria
Tudoran GeorgianaII B98Denca Maria
Arpasanu TeodorII B95Denca Maria
Branescu BiancaII B95Denca Maria
Condu DavidII B95Denca Maria
Oloeriu MihaiII B95Denca Maria
Popusoi MateiII B95Denca Maria
Poroghina RaisaII B95Denca Maria
Stanculescu IoanaII B95Denca Maria
Voinescu AnamariaII B95Denca Maria
Bordea LucaII B90Denca Maria
Nicu OrasanuII B90Denca Maria
Stoicescu Sara II B90Denca Maria
Marin RaresII B85Denca Maria
Radu AdelinaII B85Denca Maria
Stanescu IanisII B85Denca Maria
Barbu Oprea StefanII B80Denca Maria
Tudor MauraII B80Denca Maria
Anton BogdanII B75Denca Maria
Panait IuliaII B75Denca Maria
Paun CristianII B65Denca Maria
Vladescu BogdanII B65Denca Maria
NITA COSMIN MIHAIII C95VOINEA MARINA
PLOESTEANU ALESSIA MARIAII C95VOINEA MARINA
PLOESTEANU ALESSIA MARIAII C95VOINEA MARINA
BOBOC SANDRA NICOLEII C90VOINEA MARINA
CHELBEA ALEN CASIANII C90VOINEA MARINA
DIMACHE ANA LUCIAII C90VOINEA MARINA
SMEIANU ANIJA MARIAII C90VOINEA MARINA
VADUVA MIRUNA ADRIANAII C90VOINEA MARINA
VASILE MIHNEA GEORGIANII C90VOINEA MARINA
MELENTE DARIUS IONUTII C86VOINEA MARINA
BORA IONUT BOGDANII C85VOINEA MARINA
FLOREA RARESII C85VOINEA MARINA
PATRASCU MARIAII C85VOINEA MARINA
TANASE SILVIU ANDREIII C85VOINEA MARINA
URSACHESCU MARIA BIANCAII C85VOINEA MARINA
NICOLAE LUCA DARIUSII C83VOINEA MARINA
IANCU MARA ALEXANDRAII C82VOINEA MARINA
DAVIDESCU NICOLASII C80VOINEA MARINA
DAVIDESCU PATRICIA MEDEEAII C80VOINEA MARINA
ISTRATE MARIAII C80VOINEA MARINA
SPATARU MATEIII C73VOINEA MARINA
Nitu AndraIII D100Nita Elisabeta
Andrei AlexiaIII D98Nita Elisabeta
Iancu DianaIII D98Nita Elisabeta
German DianaIII D96Nita Elisabeta
Badea RaresIII D95Nita Elisabeta
Dima OlgaIII D90Nita Elisabeta
Dinu GabrielIII D90Nita Elisabeta
Tanase MariaIII D90Nita Elisabeta
Bratu RaresIII D81Nita Elisabeta
Seizu DariaIII D80Nita Elisabeta
Toma RianaIII D80Nita Elisabeta
Voinea SebastianIII D80Nita Elisabeta
Munteanu EvaIII D77Nita Elisabeta
Damian BiancaIII D76Nita Elisabeta
Martin DanielIII D71Nita Elisabeta
MIRZAC MARAIV B100PARASCHIV ELENA
PANAITESCU SEBASTIAN ANDREIIV B100PARASCHIV ELENA
PETRESCU ALEXANDRUIV B100PARASCHIV ELENA
CHIOJDOIU SONIA ELENAIV B99PARASCHIV ELENA
CHIS IRINA ELENAIV B99PARASCHIV ELENA
FOTA BIANCA IOANAIV B99PARASCHIV ELENA
SCHEAUA MIHAIIV B99PARASCHIV ELENA
BANCIU ELENAIV B95PARASCHIV ELENA
PLETEA MARIA DIANAIV B95PARASCHIV ELENA
TITI MARIA ALEXIAIV B95PARASCHIV ELENA
TASTAMAN RARES STEFANIV B89PARASCHIV ELENA
OPRIS LUCA MIHAILIV B84PARASCHIV ELENA
MOISE ANA MARIAIV B81PARASCHIV ELENA
MUNTEANU ANA MARIAIV B81PARASCHIV ELENA
DIMA ROXANA IOANAIV B80PARASCHIV ELENA
PANAIT MARIA MEDEEAIV B78PARASCHIV ELENA
ENACHE ALEXANDRU IONUTIV B70PARASCHIV ELENA
CHITU BOGDAN IONUTIV B67PARASCHIV ELENA
LUPU ANDRAIV B66PARASCHIV ELENA
STANCIU IOANA MARIAIV B61PARASCHIV ELENA
PETRESCU IONUT ALEXANDRUIV BParticipantPARASCHIV ELENA
TATARUS ALISSIV BParticipantPARASCHIV ELENA
FASIE ALEXANDRA FLORENTINAIV BParticipantPARASCHIV ELENA
NEACSU CLAUDIU GABRIELIV BParticipantPARASCHIV ELENA
TASTAMAN STEFAN ANDREIIV BParticipantPARASCHIV ELENA
Condrea DavidPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Copaceanu ChristianPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Diaconu DavidPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Dobrea DeliaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Dragomir RebecaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Fatu SaraPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Filipoiu DavidPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Ghica AndreiPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Iosif EduardPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Munteanu ToniPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Musat AdinaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Onel LaviniaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Paun MateiPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Pavel LucaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Petrache YannisPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Roata RazvanPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Vasluianu DianaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Vlase AlexandruPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Zaharia RebecaPregatitoare B100Filipoiu Mihaela-Evelina
Capros AlbertPregatitoare B97Filipoiu Mihaela-Evelina
Savu EmiliaPregatitoare B97Filipoiu Mihaela-Evelina
Croitoru MariaPregatitoare B95Filipoiu Mihaela-Evelina
Sibiceanu DragosPregatitoare B95Filipoiu Mihaela-Evelina
Frigioiu AlexiaPregatitoare B82Filipoiu Mihaela-Evelina
Dragan VicentiuPregatitoare B74.5Filipoiu Mihaela-Evelina
Cliseru RazvanPregatitoare B67Filipoiu Mihaela-Evelina
Nicoarea DavidPregatitoare BParticipantFilipoiu Mihaela-Evelina
Mihalache MariaPregatitoare BParticipantFilipoiu Mihaela-Evelina
BALASOIU DENISA-VALENTINAPregatitoare C100Corina Florentina Vasile

Inapoi la centrele de concurs