Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Resita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 2 Resita
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
JUBERIANU ALEXANDRU STEFANI A95MREGEA MIHAELA
CHIRILA MARIO VALENTINI A85MREGEA MIHAELA
BORU DIANA MIHAELA I A80MREGEA MIHAELA
BALABAN ROBERT ANDREII A70MREGEA MIHAELA
GHEJU RAZVAN CASIANI A65MREGEA MIHAELA
BALANESCU OANA MARIAI A63MREGEA MIHAELA
VEGHES GABRIELI A63MREGEA MIHAELA
MATUSCHKA CLARAI AParticipantMREGEA MIHAELA
MOCA FLAVIA STEFANIAI AParticipantMREGEA MIHAELA
GEORGESCU ALESSIA CRISTINAI AParticipantMREGEA MIHAELA
BOLOLOI RALUCAI AParticipantMREGEA MIHAELA
TINCU SOFIA IOANAI AParticipantMREGEA MIHAELA
DAMIAN CONSTANTINI AParticipantMREGEA MIHAELA
GRADINARU REBECA FLAVIA ANDREI B80CHIRILA RAMONA
CRESTESCU BEATRICE ANA MARIAI B65CHIRILA RAMONA
BOTH ALEXIA GABRIELAI B60CHIRILA RAMONA
PIRVULESCU ADELINA VALENTINAI B60CHIRILA RAMONA
NICOARA ERIKA ANDRADAI BParticipantCHIRILA RAMONA
GYURE NATANAEL ARPADI BParticipantCHIRILA RAMONA
MUSTATA ANDREAS CRISTIANI BParticipantCHIRILA RAMONA
MICLEA DAIANA CARLAI BParticipantCHIRILA RAMONA
COLOJOARA DARIAI BParticipantCHIRILA RAMONA
KOVLIC ROXANA CLAUDIA I BParticipantCHIRILA RAMONA
ALBICIUC MARKUS CASIANI BParticipantCHIRILA RAMONA
CHEAZNA GHEORGHE DAVIDI BParticipantCHIRILA RAMONA
MELEGHE CRISTIAN PATRIC DANIELI BParticipantCHIRILA RAMONA
LINCAR ALEXANDRA ANAMARIAI BParticipantCHIRILA RAMONA
ROIESCU TEODORA IOANAII A100DRAGILA OZANA COANITA
DRAGHIN-RUS CALINII A90DRAGILA OZANA COANITA
RADOI MIHAIII A90DRAGILA OZANA COANITA
STAMATIN ANDREIII A88DRAGILA OZANA COANITA
ROIESCU DAVID GABRIELII A85DRAGILA OZANA COANITA
SMANIOTTO ELENAII A85DRAGILA OZANA COANITA
STANCIU ADELINAII A85DRAGILA OZANA COANITA
VAIDASIGAN GRATIANII A85DRAGILA OZANA COANITA
BIRSESCU INGRID GABRIELAII A80DRAGILA OZANA COANITA
PAPOE ALEXANDRU NICOLAEII A78DRAGILA OZANA COANITA
MAGHET MAIA STAFANIAII A77DRAGILA OZANA COANITA
SIMESCU IRINAII A73DRAGILA OZANA COANITA
PENA ALESIAII A70DRAGILA OZANA COANITA
GUSATU RAZVANII A65DRAGILA OZANA COANITA
CHISALITA ALESSIAII B88BALANESCU CAMELIA
MACIUCA RARES EDUARDII B87BALANESCU CAMELIA
POPOVICI ALESSANDRAII B85BALANESCU CAMELIA
BRADEA DARIUSII B83BALANESCU CAMELIA
RAUT VANESSA ARIANAII B80BALANESCU CAMELIA
SILAGHI BOGDAN MARIANII B68BALANESCU CAMELIA
BIRTA MARIA SNEJANAII BParticipantBALANESCU CAMELIA
NICULA MAIA ANTONIAII BParticipantBALANESCU CAMELIA
MIHAI ELISEI IOSUAII BParticipantBALANESCU CAMELIA
COSTIS ALEXANDRU ADRIANIII A100JURCA EUFEMIA
DERIUS ALEXIA STEFANIAIII A100JURCA EUFEMIA
STINGU ALINIII A100JURCA EUFEMIA
PASERE ANAIII A98JURCA EUFEMIA
BADESCU DANIEL ANDREIIII A95JURCA EUFEMIA
DRAGOI DARIO CRISTIANIII A95JURCA EUFEMIA
NITA BIANCA GEORGIANAIII A95JURCA EUFEMIA
IUCU DORIANA DENISAIII A94JURCA EUFEMIA
LUPINCA DANIELIII A94JURCA EUFEMIA
SAUER ANAMARIAIII A84JURCA EUFEMIA
DERBAC GIULIAIII A78JURCA EUFEMIA
RUS IONEL ANTONIOIII A69JURCA EUFEMIA
SCURT MARA ALESSIAIII AParticipantJURCA EUFEMIA
NEAMA ELIZA IOANAIII AParticipantJURCA EUFEMIA
KNAPP ADINA CRISTINAIII B100POPESCU MARIOARA
POPIAC ALEXANDRA MARIAIII B100POPESCU MARIOARA
TECLIS ANCA MARIAIII B100POPESCU MARIOARA
UZONI GELLERT PATRIK ALVINIII B100POPESCU MARIOARA
RACZ VIRAG EDUARD ANTONIOIII B99POPESCU MARIOARA
FLISC ANDRA MAGDALENAIII B98POPESCU MARIOARA
NEAGOE DARIA COSMINAIII B98POPESCU MARIOARA
PAUSAN AMELIA SONIA MARIAIII B96POPESCU MARIOARA
COMAN ANA-MARIA DENISAIII B95POPESCU MARIOARA
CIOLAC NAOMI REBECAIII B89POPESCU MARIOARA
SANOVICIAN BOGDANIII B88POPESCU MARIOARA
VIRAG ERIK ROBERTIII B83POPESCU MARIOARA
MIHAILESCU MAIA GEORGIANAIV A100CODILA MONICA
TARLA ALEXIV A98CODILA MONICA
VEGHES VLAD IOANIV A98CODILA MONICA
TINCU ANASTASIAIV A95CODILA MONICA
VOINA RADU VICTOR IV A89CODILA MONICA
CONSTANTIN BOGDANIV B100OPREA ROBERTHA MARTA
GOIA RAZVANIV B84OPREA ROBERTHA MARTA
MOGOSIN ANDREI IV BParticipantOPREA ROBERTHA MARTA
MAGULESCU STOIA ANDREIPregatitoare A100BREBENARIU MARIANA
MUNTEAN BIANCA Pregatitoare A100BREBENARIU MARIANA
NASTUREL MARKPregatitoare A100BREBENARIU MARIANA
DIACONESCU PATRICKPregatitoare A95BREBENARIU MARIANA
NECSANU BRIANAPregatitoare A95BREBENARIU MARIANA
STAN DAVID Pregatitoare A95BREBENARIU MARIANA
BOBOCEL ERICPregatitoare A87BREBENARIU MARIANA
MITIDOI-KISS ALEXANDRUPregatitoare A87BREBENARIU MARIANA
CIOLAC BENIAMINPregatitoare A85BREBENARIU MARIANA
NANAU BOGDAN Pregatitoare A85BREBENARIU MARIANA
DINU ADNANA MIHAELAPregatitoare B100CIONTU MARIA
LUPU SOLOMON VALENTINPregatitoare B100CIONTU MARIA
ROIESCU BOGDANPregatitoare B100CIONTU MARIA
ROSU ANDREEAPregatitoare B100CIONTU MARIA
TERFALOAGA TEODORA MARIAPregatitoare B100CIONTU MARIA
TIBREA MIHAI ALEXANDRUPregatitoare B100CIONTU MARIA
ACONSTANTINESEI ALESSIA ARIANAPregatitoare B95CIONTU MARIA
MINCAN DAVID CRISTIANPregatitoare B95CIONTU MARIA
MOICA DRAGOS CRISTIANPregatitoare B95CIONTU MARIA
PANAIT ALESSIA ANTONIAPregatitoare B95CIONTU MARIA
POP ALMAPregatitoare B95CIONTU MARIA
DRAGOMIR EDUARD ANDREIPregatitoare B90CIONTU MARIA
KLEMENS DARIUS MIHAIPregatitoare B90CIONTU MARIA
IVAN SAR ABIGAILPregatitoare B70CIONTU MARIA
SFERLE RAZVAN MIHAIPregatitoare B60CIONTU MARIA

Inapoi la centrele de concurs