Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Resita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 2 Resita
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ROIESCU TEODORA IOANAII AEDRAGILA OZANA COANITA
COSTIS ALEXANDRU ADRIANIII AEJURCA EUFEMIA
DERIUS ALEXIA STEFANIAIII AEJURCA EUFEMIA
STINGU ALINIII AEJURCA EUFEMIA
KNAPP ADINA CRISTINAIII BEPOPESCU MARIOARA
POPIAC ALEXANDRA MARIAIII BEPOPESCU MARIOARA
TECLIS ANCA MARIAIII BEPOPESCU MARIOARA
UZONI GELLERT PATRIK ALVINIII BEPOPESCU MARIOARA
MIHAILESCU MAIA GEORGIANAIV AECODILA MONICA
CONSTANTIN BOGDANIV BEOPREA ROBERTHA MARTA
MAGULESCU STOIA ANDREIPregatitoare AEBREBENARIU MARIANA
MUNTEAN BIANCA Pregatitoare AEBREBENARIU MARIANA
NASTUREL MARKPregatitoare AEBREBENARIU MARIANA
DINU ADNANA MIHAELAPregatitoare BECIONTU MARIA
LUPU SOLOMON VALENTINPregatitoare BECIONTU MARIA
ROIESCU BOGDANPregatitoare BECIONTU MARIA
ROSU ANDREEAPregatitoare BECIONTU MARIA
TERFALOAGA TEODORA MARIAPregatitoare BECIONTU MARIA
TIBREA MIHAI ALEXANDRUPregatitoare BECIONTU MARIA
RACZ VIRAG EDUARD ANTONIOIII BIPOPESCU MARIOARA
PASERE ANAIII AIJURCA EUFEMIA
FLISC ANDRA MAGDALENAIII BIPOPESCU MARIOARA
NEAGOE DARIA COSMINAIII BIPOPESCU MARIOARA
TARLA ALEXIV AICODILA MONICA
VEGHES VLAD IOANIV AICODILA MONICA
PAUSAN AMELIA SONIA MARIAIII BIIPOPESCU MARIOARA
JUBERIANU ALEXANDRU STEFANI AIIMREGEA MIHAELA
BADESCU DANIEL ANDREIIII AIIJURCA EUFEMIA
DRAGOI DARIO CRISTIANIII AIIJURCA EUFEMIA
NITA BIANCA GEORGIANAIII AIIJURCA EUFEMIA
COMAN ANA-MARIA DENISAIII BIIPOPESCU MARIOARA
TINCU ANASTASIAIV AIICODILA MONICA
DIACONESCU PATRICKPregatitoare AIIBREBENARIU MARIANA
NECSANU BRIANAPregatitoare AIIBREBENARIU MARIANA
STAN DAVID Pregatitoare AIIBREBENARIU MARIANA
ACONSTANTINESEI ALESSIA ARIANAPregatitoare BIICIONTU MARIA
MINCAN DAVID CRISTIANPregatitoare BIICIONTU MARIA
MOICA DRAGOS CRISTIANPregatitoare BIICIONTU MARIA
PANAIT ALESSIA ANTONIAPregatitoare BIICIONTU MARIA
POP ALMAPregatitoare BIICIONTU MARIA
IUCU DORIANA DENISAIII AIIIJURCA EUFEMIA
LUPINCA DANIELIII AIIIJURCA EUFEMIA
DRAGHIN-RUS CALINII AMDRAGILA OZANA COANITA
RADOI MIHAIII AMDRAGILA OZANA COANITA
DRAGOMIR EDUARD ANDREIPregatitoare BMCIONTU MARIA
KLEMENS DARIUS MIHAIPregatitoare BMCIONTU MARIA

Inapoi la centrele de concurs