Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA POMPILIU MARCEA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LUNGOCI ANISIAI B100VASILESCU LILIANA
CALISTRATE ANDREII B98VASILESCU LILIANA
RADUCANU DAVIDI B96VASILESCU LILIANA
PERPEGEL VLADI B95VASILESCU LILIANA
RUSET TEODORAI B90VASILESCU LILIANA
CAMIN EDUARDII B100GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
BOLDEA SASHAII B98GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
GUTILA NATASAII B98GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
MARICA IZABELAII B95GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
TOGOE RARESII B95GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
HODOLEAN ALEXANDRAII B90GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
IORDACONIU STEFANIAII B90GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
POPESCU LUCAII B90GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
COVIG VLADUTII B88GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
DEACONU CLARAII B86GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
GHIDIU MARIAII B85GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
SIMIONESCU RAZVANII B85GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
TIMPLARU ANDREIII B85GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
CIOIOMAN DARIUSII B82GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
ELEFTERESCU FABIANAII B80GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
GUTA OCTAVIANII B80GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
MURARETU ROMINAII B80GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
VULPE CODRUTAII B80GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
NEAGU ALEXANDRU II B79GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
SERBAN DARIAII B79GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
BELU ERIKII B78GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
CIOBANU OANAII B75GOGELESCU-BADITA ANA-MARIA
POPOVICI ANDRAIII B100FIRTA CLARA
ALEXEI LAURENTIUIII B96FIRTA CLARA
IOVESCU MARIOIII B94FIRTA CLARA
DUTA IOANAIII B87FIRTA CLARA
BOTU AIDAIII B83FIRTA CLARA
STANCIOI ADRIANAIII BParticipantFIRTA CLARA
GOLUMBEANU RADUIII BParticipantFIRTA CLARA
PAUNESCU MARIOIV A100BANTA NICOLETA
PAUNA DARIAIV A98BANTA NICOLETA
NECHITA ADRIANIV A95BANTA NICOLETA
BILDEA ANDREEAIV A90BANTA NICOLETA
CORICI DARIAIV A87BANTA NICOLETA
CARIGOIU GABRIEL-MARIANIV B100DUTA AURELIANA
SCURTU MARIO-CRISTIANIV B100DUTA AURELIANA
DRAGANESCU VICTOR ALEXANDRUIV B80DUTA AURELIANA
Baiatu NicoletaPregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Bardac GabrielaPregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Barsac GabrielaPregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Butoi NicolasPregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Dobrescu Andreei Pregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Ion RaisaPregatitoare A100POPOVICI CAMELIA
Grivei RamonaPregatitoare A95POPOVICI CAMELIA
Piscupu-Dobrescu Ana Maria MedeeaPregatitoare A95POPOVICI CAMELIA
Stoian Roxana Pregatitoare A95POPOVICI CAMELIA
Birzava AndreiPregatitoare A90POPOVICI CAMELIA
Cretan StefaniaPregatitoare A90POPOVICI CAMELIA
Feraru PriscillaPregatitoare A90POPOVICI CAMELIA
Bondoc DenisaPregatitoare A85POPOVICI CAMELIA
Baldovin Ionut Pregatitoare A80POPOVICI CAMELIA
Carstea DavidPregatitoare A80POPOVICI CAMELIA
Citarea DavidPregatitoare A80POPOVICI CAMELIA
Baldovin Ionut Pregatitoare A75POPOVICI CAMELIA
Bodun AdelinPregatitoare A75POPOVICI CAMELIA
Manta BiancaPregatitoare A70POPOVICI CAMELIA
Bageac AndreeaPregatitoare AParticipantPOPOVICI CAMELIA
Coada AlexandruPregatitoare AParticipantPOPOVICI CAMELIA
Anita MelisaPregatitoare B100CRETAN ANDREEA
CURELEA ALEXANDRAPregatitoare B100CRETAN ANDREEA
Malagiac David RobertPregatitoare B100CRETAN ANDREEA
Novac LucaPregatitoare B100CRETAN ANDREEA
SARBU GUGU MIHAIPregatitoare B100CRETAN ANDREEA
Molnar TaniaPregatitoare B95CRETAN ANDREEA
PAVEL MAYA BEATRICEPregatitoare B95CRETAN ANDREEA
BANARU REBEKAPregatitoare B90CRETAN ANDREEA
BIBANU ROBERTPregatitoare B90CRETAN ANDREEA
Petrescu Vlad GabrielPregatitoare B87CRETAN ANDREEA
COSTESCU CLARAPregatitoare B85CRETAN ANDREEA
DUMITRU LIDIAPregatitoare B85CRETAN ANDREEA
Scradeanu DianaPregatitoare B70CRETAN ANDREEA

Inapoi la centrele de concurs