Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Abeni FabiolaI C100Maxim Valentina
Breniuc SaraI C100Maxim Valentina
Chelaru EduardI C100Maxim Valentina
Cucos LarisaI C100Maxim Valentina
Grigoras TabitaI C100Maxim Valentina
Hutan SergiuI C100Maxim Valentina
Ilasi DavidI C100Maxim Valentina
Ipate MateiI C100Maxim Valentina
Neamtu AlexndruI C100Maxim Valentina
Peniuc IoanaI C100Maxim Valentina
Poamaneagra CrinaI C100Maxim Valentina
Smadici IasminaI C100Maxim Valentina
Spatariu IasminaI C100Maxim Valentina
Tun MirunaI C100Maxim Valentina
Ujeniuc AmaliaI C100Maxim Valentina
zoitan MaiaI C100Maxim Valentina
Costiuc TeodoraI C90Maxim Valentina
Curcan AndreiI C90Maxim Valentina
Ostarsuc RaresI C90Maxim Valentina
Smadici IrisI C90Maxim Valentina
Rusca RobertI C85Maxim Valentina
Ignatescu DavidI C75Maxim Valentina
Tamas DamianI C75Maxim Valentina
Tirloi RobertI C75Maxim Valentina
Colominschi SashaII A100Diaconasu Rodica
Iftimovici MateoII A100Diaconasu Rodica
Lavric AlexII A100Diaconasu Rodica
Pujina IosifII A100Diaconasu Rodica
Ciobotar FabianII A80Diaconasu Rodica
Vasiliniuc DenisII A80Diaconasu Rodica
Bodnariuc AmaliaII A70Diaconasu Rodica
Fartais SebiII A70Diaconasu Rodica
Acsinti VictoriaII D100Gherman Raluca
Pintea CalinII D100Gherman Raluca
Ostrovan EricaII D95Gherman Raluca
Mindru NataliaII D90Gherman Raluca
Burlacu Daniel-AndreiIII A100Muntianu Georgeta
Cocieru Tudor-LucaIII A100Muntianu Georgeta
Drobota Ioana-SofiaIII A100Muntianu Georgeta
Niculica Sabina-NicoletaIII A97Muntianu Georgeta
Huianu Eduard-GabrielIII A96Muntianu Georgeta
Morosanu Diana-IonelaIII A90Muntianu Georgeta
Ursu Iuliana-NataliaIII A90Muntianu Georgeta
Cosur Sara-StefaniaIII A89Muntianu Georgeta
Ursachi Denisa-AndreeaIII A88Muntianu Georgeta
Roman MateiIII A87Muntianu Georgeta
Iurea Mara-IoanaIII A86Muntianu Georgeta
Lucanu Sebastian-AndreiIII A85Muntianu Georgeta
Anton Ioan-AlexandruIII B100Hutan Livia
Apetrei AlexandruIII B100Hutan Livia
Cojocaru Madalina-AndreeaIII B100Hutan Livia
Gafencu Miruna-MariaIII B100Hutan Livia
Gafencu Miruna-MariaIII B100Hutan Livia
Tamas MateiIII B97Hutan Livia
Tauciuc Victor-EduardIII B96Hutan Livia
Lupescu Andreea-NicoletaIII B95Hutan Livia
Hanganu Irina-AndreeaIII B93Hutan Livia
Mintari Sebastian-GabrielIII B93Hutan Livia
Grigoras Sara-MariaIII B92Hutan Livia
Palievici Cristian NicolaeIII B92Hutan Livia
Fodor RazvanIII B90Hutan Livia
Stefaroi ClaudiuIII B90Hutan Livia
Perhinschi AlexandruIII B89Hutan Livia
Rusu BiancaIII B89Hutan Livia
Muscalu Ioan DariusIII B80Hutan Livia
Cerlinca DenisaIII C100Babii Daniela
Neagu TeodorIII C100Babii Daniela
Strugariu AlinIII C100Babii Daniela
Hancean CiprianIII C99Babii Daniela
Aghenitei SebastianIII C97Babii Daniela
Paduraru AndreiIII C96Babii Daniela
Lupu AlinIII D100Abalasei Cristina
Puscas Lucian AlexandruIII D100Abalasei Cristina
Avasiloaie TaisiaIII D99Abalasei Cristina
Danis SebastianIII D99Abalasei Cristina
Zamfir AntonioIII D98Abalasei Cristina
Borhan LarisaIII D97Abalasei Cristina
Irimia DenisaIII D96Abalasei Cristina
Brezan ErykaIII D90Abalasei Cristina
Puscas cristinaIII D90Abalasei Cristina
Berco BiancaIII D83Abalasei Cristina
Galanton YanisIII DParticipantAbalasei Cristina
Bilinschi AntoniaIV C100Crainiciuc Doina
Lupancu CezarIV C85Crainiciuc Doina
Aioanei GeorgianaIV C83Crainiciuc Doina
Babliuc TudorIV C74Crainiciuc Doina
Strugaru valentinaIV C70Crainiciuc Doina
Tamas CezaraIV C70Crainiciuc Doina

Inapoi la centrele de concurs