Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Abeni FabiolaI CEMaxim Valentina
Breniuc SaraI CEMaxim Valentina
Chelaru EduardI CEMaxim Valentina
Cucos LarisaI CEMaxim Valentina
Grigoras TabitaI CEMaxim Valentina
Hutan SergiuI CEMaxim Valentina
Ilasi DavidI CEMaxim Valentina
Ipate MateiI CEMaxim Valentina
Neamtu AlexndruI CEMaxim Valentina
Peniuc IoanaI CEMaxim Valentina
Poamaneagra CrinaI CEMaxim Valentina
Smadici IasminaI CEMaxim Valentina
Spatariu IasminaI CEMaxim Valentina
Tun MirunaI CEMaxim Valentina
Ujeniuc AmaliaI CEMaxim Valentina
zoitan MaiaI CEMaxim Valentina
Colominschi SashaII AEDiaconasu Rodica
Iftimovici MateoII AEDiaconasu Rodica
Lavric AlexII AEDiaconasu Rodica
Pujina IosifII AEDiaconasu Rodica
Acsinti VictoriaII DEGherman Raluca
Pintea CalinII DEGherman Raluca
Burlacu Daniel-AndreiIII AEMuntianu Georgeta
Cocieru Tudor-LucaIII AEMuntianu Georgeta
Drobota Ioana-SofiaIII AEMuntianu Georgeta
Anton Ioan-AlexandruIII BEHutan Livia
Apetrei AlexandruIII BEHutan Livia
Cojocaru Madalina-AndreeaIII BEHutan Livia
Gafencu Miruna-MariaIII BEHutan Livia
Gafencu Miruna-MariaIII BEHutan Livia
Cerlinca DenisaIII CEBabii Daniela
Neagu TeodorIII CEBabii Daniela
Strugariu AlinIII CEBabii Daniela
Lupu AlinIII DEAbalasei Cristina
Puscas Lucian AlexandruIII DEAbalasei Cristina
Bilinschi AntoniaIV CECrainiciuc Doina
Hancean CiprianIII CIBabii Daniela
Avasiloaie TaisiaIII DIAbalasei Cristina
Danis SebastianIII DIAbalasei Cristina
Zamfir AntonioIII DIAbalasei Cristina
Niculica Sabina-NicoletaIII AIIMuntianu Georgeta
Tamas MateiIII BIIHutan Livia
Aghenitei SebastianIII CIIBabii Daniela
Borhan LarisaIII DIIAbalasei Cristina
Huianu Eduard-GabrielIII AIIMuntianu Georgeta
Tauciuc Victor-EduardIII BIIHutan Livia
Paduraru AndreiIII CIIBabii Daniela
Irimia DenisaIII DIIAbalasei Cristina
Ostrovan EricaII DIIGherman Raluca
Lupescu Andreea-NicoletaIII BIIHutan Livia
Hanganu Irina-AndreeaIII BIIIHutan Livia
Mintari Sebastian-GabrielIII BIIIHutan Livia
Grigoras Sara-MariaIII BIIIHutan Livia
Palievici Cristian NicolaeIII BIIIHutan Livia
Costiuc TeodoraI CMMaxim Valentina
Curcan AndreiI CMMaxim Valentina
Ostarsuc RaresI CMMaxim Valentina
Smadici IrisI CMMaxim Valentina
Mindru NataliaII DMGherman Raluca
Morosanu Diana-IonelaIII AMMuntianu Georgeta
Ursu Iuliana-NataliaIII AMMuntianu Georgeta
Fodor RazvanIII BMHutan Livia
Stefaroi ClaudiuIII BMHutan Livia
Brezan ErykaIII DMAbalasei Cristina
Puscas cristinaIII DMAbalasei Cristina

Inapoi la centrele de concurs