Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Duiliu Zamfirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Hurmuzache CalinI B97Agherghinei Alina
Resmerita ValentinaI B96Agherghinei Alina
Zaharia IriniaI B95Agherghinei Alina
Balanescu DariaI B94Agherghinei Alina
Ciobotaru DariaI B94Agherghinei Alina
Iacobu FlavianI B94Agherghinei Alina
Apostol AndreiI B93Agherghinei Alina
Dondoi KarinaI B93Agherghinei Alina
Ion MariusI B93Agherghinei Alina
Epure MariaI B92Agherghinei Alina
Gheorghiu AdrianaI B92Agherghinei Alina
Alexandru Matei I B90Agherghinei Alina
Bizu RaresI B90Agherghinei Alina
Calota DavidI B90Agherghinei Alina
Chiriac DavidI B90Agherghinei Alina
Coman CarinaI B90Agherghinei Alina
Coman LaviniaI B90Agherghinei Alina
Cristea AriannaI B90Agherghinei Alina
Enache AlessiaI B90Agherghinei Alina
Olaru DavidI B90Agherghinei Alina
Oprea MateiI B90Agherghinei Alina
Pana Julia RyannaI B90Agherghinei Alina
Strauneanu EvelynI B90Agherghinei Alina
Vulpoiu SaraI B90Agherghinei Alina
Nica Milea AlexandruI D100Ilie Sandica
Stefan SoniaI D100Ilie Sandica
Sacalus SofiaI D95Ilie Sandica
Balin BogdanI D92Ilie Sandica
Olteanu ElenaI D90Ilie Sandica
Oprea ElenaI D90Ilie Sandica
Chelariu Andrei PetruI D86Ilie Sandica
Pietraru ElenaI D85Ilie Sandica
Simiz ElenaI D85Ilie Sandica
Miron Carla MedeeaI D83Ilie Sandica
Nistorescu BiancaI D80Ilie Sandica
Radu BeatriceI D80Ilie Sandica
Diaconu MihailI D78Ilie Sandica
Chirvasuta VictorI D75Ilie Sandica
Cirimibei CristinaI D75Ilie Sandica
Dumbraveanu IoanaI D75Ilie Sandica
Ladunca MateiI D75Ilie Sandica
Mihalache AndreiI D75Ilie Sandica
Mocanu DavidI D75Ilie Sandica
Mocanu DavidI D75Ilie Sandica
Tufanoiu BiancaI D75Ilie Sandica
Dardala StefanI D73Ilie Sandica
Mocanita AndraI D73Ilie Sandica
Stoica AntoniaI D73Ilie Sandica
Bourosu GabrielaI D72Ilie Sandica
Cioaric TeodorI D71Ilie Sandica
Coforea PetruI D71Ilie Sandica
Gherman DariaI D71Ilie Sandica
Tandara ElisaI D71Ilie Sandica
Bogoi Ana MariaI D70Ilie Sandica
Vidrasc EmilianI D70Ilie Sandica
Ignatescu StefanI D65Ilie Sandica
Badita TudorII B100Irimia Luminita
Betisor Irina ElenaII B100Irimia Luminita
Ghimici AndreiII B100Irimia Luminita
Moglan Mara AndreeaII B100Irimia Luminita
Moscu AndreiII B100Irimia Luminita
Nica AndreeaII B100Irimia Luminita
Popescu AmaliaII B100Irimia Luminita
Radeanu George MateiII B100Irimia Luminita
Rizea Luis II B100Irimia Luminita
Vasiloiu Sara IoanaII B100Irimia Luminita
Bobeica Rares IonutII B90Irimia Luminita
Buica Sabina IoanaII B90Irimia Luminita
Candea Alessia ElenaII B90Irimia Luminita
Chiriac AdelaII B90Irimia Luminita
Dumitrache Flavia MariaII B90Irimia Luminita
Gurau Matei StefanII B90Irimia Luminita
Matei Tudor StefanII B90Irimia Luminita
Visoiu Robert AndreiII B90Irimia Luminita
Badura LucaII B85Irimia Luminita
Bratu DianaII B85Irimia Luminita
Matei StefaniaII B85Irimia Luminita
Mocanu StefanII B85Irimia Luminita
Gurguiatu Teodora IoanaII B75Irimia Luminita
Mircea TudorII B75Irimia Luminita
Saulea Aida ElenaII B75Irimia Luminita
Sima Natalia Elena II B75Irimia Luminita
Ungureanu DragosII B75Irimia Luminita
Piftor MateiII B70Irimia Luminita
Tarulescu MariaII B65Irimia Luminita
Andronache MateiII B60Irimia Luminita
Pupazan PetruII B60Irimia Luminita
Morhan Rares FlorentinII BParticipantIrimia Luminita
Bahna Miruna IonelaII C100Ilie Anca
Guc Melis II C100Ilie Anca
Lazar Musat RobertII C100Ilie Anca
Taman GabrielII C100Ilie Anca
Soare GabrielII C99Ilie Anca
Milea Delia IoanaII C98Ilie Anca
Serban BeatriceII C98Ilie Anca
Gavrila Stefania II C97Ilie Anca
Necoara AlexandruII C96Ilie Anca
Iordache Maria VioletaII C95Ilie Anca
Balosu RaduII C94Ilie Anca
Vasiliu Razvan MihaiII C93Ilie Anca
Ionescu RuxandraII C92Ilie Anca
Andronache MariaII C90Ilie Anca
Nedelcu GeorgeII C90Ilie Anca
Nicolau Darius OvidiuII C90Ilie Anca
Papa Autu RobertaII C90Ilie Anca
Chiforeanu ElenaIII A99Radulescu Giorgeta
Sarbu IsabelaIII A99Radulescu Giorgeta
Ionescu LucaIII A97Radulescu Giorgeta
Bezea AlesiaIII A95Radulescu Giorgeta
Teodorescu AlexandraIII A94Radulescu Giorgeta
Berehoi RobertaIII A92Radulescu Giorgeta
Stanciu RaresIII A92Radulescu Giorgeta
Borcais Anisia - StefaniaIII B100Gavrila Daniela
Calin Alexandru CosticaIII B100Gavrila Daniela
Stoian AndreeaIII B100Gavrila Daniela
Ilie Dennis CasianIII B99Gavrila Daniela
Panaite Alessia ElenaIII B97Gavrila Daniela
Doganay DenizIII B96Gavrila Daniela
Labunt Denissa EmanuelaIII B96Gavrila Daniela
Labunt Denissa EmanuelaIII B96Gavrila Daniela
Potlog SebastianIII B94Gavrila Daniela
Calin Dragos IonelIII B92Gavrila Daniela
Nitu Ileana VeronicaIII B91Gavrila Daniela
Iorga MariaIII B90Gavrila Daniela
Vasie Ioan BogdanIII B90Gavrila Daniela
Vasiliu IlincaIII B90Gavrila Daniela
Pintilie SebastianIII B89Gavrila Daniela
Tudor IlincaIII B86Gavrila Daniela
Tibrea Andrei TheodorIII B76Gavrila Daniela
Niculitov Lucas ChristianIII B75Gavrila Daniela
Oancea MariaIII B73Gavrila Daniela
Grajdeanu AndreiIII B69Gavrila Daniela
Dumitru Theodor CristianIII B65Gavrila Daniela
Stanciulescu BogdanIII BParticipantGavrila Daniela
Ciobanu Ana MariaIII BParticipantGavrila Daniela
pascu RaresIII BParticipantGavrila Daniela
Cornea VladIII BParticipantGavrila Daniela
Bratosin DavidIII BParticipantGavrila Daniela
Nedelcu FelixIII BParticipantGavrila Daniela
Pasarica AndraIII C100Sava Anca
Antal IngrydIII C98Sava Anca
Patrascu FabianIII C98Sava Anca
Vladescu DeliaIII C98Sava Anca
Cosaru IlincaIII C95Sava Anca
Ungureanu AndreiIII C95Sava Anca
Burloiu GeorgianIII C90Sava Anca
Croitoru DenisIII C90Sava Anca
Dragomir MateiIII C90Sava Anca
Moldoveanu StefanIII C90Sava Anca
Pantus ValentinIII C90Sava Anca
Tufanoiu MariaIII C90Sava Anca
Alexa IngridIII D97Pricope Gina
Badarau CezarIII D94Pricope Gina
Fatu ElenaIII D87Pricope Gina
Vlad AlexandraIII D87Pricope Gina
Nemut MihaiIII D84Pricope Gina
Manolescu DragosIII D83Pricope Gina
Carabadjac GabrielIII D82Pricope Gina
Cernei Ana MariaIII D81Pricope Gina
Zlata AlexIII D80Pricope Gina
Briana ArianaIII E96Lazar Pina
Miron AndreiIII E94Lazar Pina
Barbu ArianaIII E93Lazar Pina
Donie RaresIII E92Lazar Pina
Buzea DariaIII E91Lazar Pina
Ivanciu MarioIII E90Lazar Pina
Betisor BiancaIV A98Vasile Anisoara
Stanculea AndreiIV A98Vasile Anisoara
Ghinea CristinaIV A86Vasile Anisoara
Anghel AnaIV A83Vasile Anisoara
Baldin MihneaIV A83Vasile Anisoara
Mocanu DariaIV A83Vasile Anisoara
Uta DariaIV A81Vasile Anisoara
Dobrin NarcisaIV A80Vasile Anisoara
Lupu DanielIV A78Vasile Anisoara
Petroianu LucaIV A78Vasile Anisoara
Andronache MihailIV A75Vasile Anisoara
Potlog AdelaIV A73Vasile Anisoara
Dobre BiancaIV A72Vasile Anisoara
Varmez DenisaIV A72Vasile Anisoara
Plantos SergiuIV A71Vasile Anisoara
Pasu AndreeaIV A70Vasile Anisoara
Rosu DavidIV A70Vasile Anisoara
Cazacu MateiIV A63Vasile Anisoara
Nicolau AlexandruIV A60Vasile Anisoara
Herciu MihneaIV D95Dolia Petria
Mihu RaduIV D60Dolia Petria
Cirnu RaresPregatitoare A100Merloiu Monica
Cornea StefanPregatitoare A100Merloiu Monica
Dumbrava MihaiPregatitoare A100Merloiu Monica
Filip SofiaPregatitoare A100Merloiu Monica
Gherghe AlexandraPregatitoare A100Merloiu Monica
Ghica SaraPregatitoare A100Merloiu Monica
Hutanu AndradaPregatitoare A100Merloiu Monica
Ladunca StefaniaPregatitoare A100Merloiu Monica
Tandara MariaPregatitoare A100Merloiu Monica
Vasiliu VeronicaPregatitoare A100Merloiu Monica
Sima IsabelaPregatitoare A98Merloiu Monica
Vizitiu RazvanPregatitoare A98Merloiu Monica
Costache AntoniaPregatitoare A95Merloiu Monica
Dediu PhilipPregatitoare A95Merloiu Monica
Enache IonutPregatitoare A95Merloiu Monica
Gurguiatu AlinPregatitoare A95Merloiu Monica
Manolescu DariaPregatitoare A95Merloiu Monica
Mihalache AlexandruPregatitoare A95Merloiu Monica
Serea AnaPregatitoare A95Merloiu Monica
Bucur StefanPregatitoare A93Merloiu Monica
Dragan AdrianPregatitoare A90Merloiu Monica
Geana BogdanPregatitoare A90Merloiu Monica
Grigore DarioPregatitoare A85Merloiu Monica
Ivanciu RaresPregatitoare A85Merloiu Monica
iosif DavidPregatitoare A72Merloiu Monica
Sandru AndreiPregatitoare A67Merloiu Monica
Ardeleanu DeliaPregatitoare A66Merloiu Monica
Oprea RaresPregatitoare A61Merloiu Monica
Andrei IoanPregatitoare B100Airini Gheorghe
Ariton RazvanPregatitoare B100Airini Gheorghe
Ariton RazvanPregatitoare B100Airini Gheorghe
Bozgan ArisPregatitoare B100Airini Gheorghe
Buture MateiPregatitoare B100Airini Gheorghe
Ciochina GiulyaPregatitoare B100Airini Gheorghe
Coica EduardPregatitoare B100Airini Gheorghe
Comansescu ToniPregatitoare B100Airini Gheorghe
Gheorghita AnamariaPregatitoare B100Airini Gheorghe
Herghelegiu RaduPregatitoare B100Airini Gheorghe
Mihalea BogdanPregatitoare B100Airini Gheorghe
Nicolau AndreiPregatitoare B100Airini Gheorghe
Pastia MihneaPregatitoare B100Airini Gheorghe
Ploscaru MihaiPregatitoare B100Airini Gheorghe
Podariu SebastianPregatitoare B100Airini Gheorghe
Racos RaresPregatitoare B100Airini Gheorghe
Stanciu AlexandruPregatitoare B100Airini Gheorghe
Todirascu EduardPregatitoare B100Airini Gheorghe
Vasiloiu SophiaPregatitoare B100Airini Gheorghe
Vlase DianaPregatitoare B100Airini Gheorghe
Poiana StefanPregatitoare B97Airini Gheorghe
Bancila IanisPregatitoare B95Airini Gheorghe
Dobos VladPregatitoare B95Airini Gheorghe
Duta Golaes LucaPregatitoare B95Airini Gheorghe
Radu AndreiPregatitoare B95Airini Gheorghe
Slabu NicholasPregatitoare B95Airini Gheorghe
Tufanoiu IoanaPregatitoare B95Airini Gheorghe
Vasii BiancaPregatitoare B95Airini Gheorghe
Bunghez DavidPregatitoare B93Airini Gheorghe
Anghel AlexandraPregatitoare B92Airini Gheorghe
Bocu Rares Pregatitoare B87Airini Gheorghe
Petroiu RaduPregatitoare B80Airini Gheorghe
Damaschin AndreiPregatitoare B75Airini Gheorghe
Tigla Stefan Pregatitoare B60Airini Gheorghe

Inapoi la centrele de concurs