Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Duiliu Zamfirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bortum MariaI CEChiriac Florentina
Constantin MelissaI CEChiriac Florentina
Onia DavidI CEChiriac Florentina
Nica Milea AlexandruI DEIlie Sandica
Stefan SoniaI DEIlie Sandica
Badita TudorII BEIrimia Luminita
Betisor Irina ElenaII BEIrimia Luminita
Ghimici AndreiII BEIrimia Luminita
Moglan Mara AndreeaII BEIrimia Luminita
Moscu AndreiII BEIrimia Luminita
Nica AndreeaII BEIrimia Luminita
Popescu AmaliaII BEIrimia Luminita
Radeanu George MateiII BEIrimia Luminita
Rizea Luis II BEIrimia Luminita
Vasiloiu Sara IoanaII BEIrimia Luminita
Bahna Miruna IonelaII CEIlie Anca
Guc Melis II CEIlie Anca
Lazar Musat RobertII CEIlie Anca
Taman GabrielII CEIlie Anca
Borcais Anisia - StefaniaIII BEGavrila Daniela
Calin Alexandru CosticaIII BEGavrila Daniela
Stoian AndreeaIII BEGavrila Daniela
Pasarica AndraIII CESava Anca
Cirnu RaresPregatitoare AEMerloiu Monica
Cornea StefanPregatitoare AEMerloiu Monica
Dumbrava MihaiPregatitoare AEMerloiu Monica
Filip SofiaPregatitoare AEMerloiu Monica
Gherghe AlexandraPregatitoare AEMerloiu Monica
Ghica SaraPregatitoare AEMerloiu Monica
Hutanu AndradaPregatitoare AEMerloiu Monica
Ladunca StefaniaPregatitoare AEMerloiu Monica
Tandara MariaPregatitoare AEMerloiu Monica
Vasiliu VeronicaPregatitoare AEMerloiu Monica
Andrei IoanPregatitoare BEAirini Gheorghe
Ariton RazvanPregatitoare BEAirini Gheorghe
Ariton RazvanPregatitoare BEAirini Gheorghe
Bozgan ArisPregatitoare BEAirini Gheorghe
Buture MateiPregatitoare BEAirini Gheorghe
Ciochina GiulyaPregatitoare BEAirini Gheorghe
Coica EduardPregatitoare BEAirini Gheorghe
Comansescu ToniPregatitoare BEAirini Gheorghe
Gheorghita AnamariaPregatitoare BEAirini Gheorghe
Herghelegiu RaduPregatitoare BEAirini Gheorghe
Mihalea BogdanPregatitoare BEAirini Gheorghe
Nicolau AndreiPregatitoare BEAirini Gheorghe
Pastia MihneaPregatitoare BEAirini Gheorghe
Ploscaru MihaiPregatitoare BEAirini Gheorghe
Podariu SebastianPregatitoare BEAirini Gheorghe
Racos RaresPregatitoare BEAirini Gheorghe
Stanciu AlexandruPregatitoare BEAirini Gheorghe
Todirascu EduardPregatitoare BEAirini Gheorghe
Vasiloiu SophiaPregatitoare BEAirini Gheorghe
Vlase DianaPregatitoare BEAirini Gheorghe
Soare GabrielII CIIlie Anca
Chiforeanu ElenaIII AIRadulescu Giorgeta
Sarbu IsabelaIII AIRadulescu Giorgeta
Ilie Dennis CasianIII BIGavrila Daniela
Milea Delia IoanaII CIIlie Anca
Serban BeatriceII CIIlie Anca
Antal IngrydIII CISava Anca
Patrascu FabianIII CISava Anca
Vladescu DeliaIII CISava Anca
Betisor BiancaIV AIVasile Anisoara
Stanculea AndreiIV AIVasile Anisoara
Sima IsabelaPregatitoare AIMerloiu Monica
Vizitiu RazvanPregatitoare AIMerloiu Monica
Hurmuzache CalinI BIIAgherghinei Alina
Gavrila Stefania II CIIIlie Anca
Ionescu LucaIII AIIRadulescu Giorgeta
Panaite Alessia ElenaIII BIIGavrila Daniela
Alexa IngridIII DIIPricope Gina
Poiana StefanPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Resmerita ValentinaI BIIAgherghinei Alina
Necoara AlexandruII CIIIlie Anca
Doganay DenizIII BIIGavrila Daniela
Labunt Denissa EmanuelaIII BIIGavrila Daniela
Labunt Denissa EmanuelaIII BIIGavrila Daniela
Briana ArianaIII EIILazar Pina
Zaharia IriniaI BIIAgherghinei Alina
Doaga ArianaI CIIChiriac Florentina
Nastasa PatrickI CIIChiriac Florentina
Sacalus SofiaI DIIIlie Sandica
Iordache Maria VioletaII CIIIlie Anca
Bezea AlesiaIII AIIRadulescu Giorgeta
Cosaru IlincaIII CIISava Anca
Ungureanu AndreiIII CIISava Anca
Herciu MihneaIV DIIDolia Petria
Costache AntoniaPregatitoare AIIMerloiu Monica
Dediu PhilipPregatitoare AIIMerloiu Monica
Enache IonutPregatitoare AIIMerloiu Monica
Gurguiatu AlinPregatitoare AIIMerloiu Monica
Manolescu DariaPregatitoare AIIMerloiu Monica
Mihalache AlexandruPregatitoare AIIMerloiu Monica
Serea AnaPregatitoare AIIMerloiu Monica
Bancila IanisPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Dobos VladPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Duta Golaes LucaPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Radu AndreiPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Slabu NicholasPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Tufanoiu IoanaPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Vasii BiancaPregatitoare BIIAirini Gheorghe
Balanescu DariaI BIIIAgherghinei Alina
Ciobotaru DariaI BIIIAgherghinei Alina
Iacobu FlavianI BIIIAgherghinei Alina
Balosu RaduII CIIIIlie Anca
Teodorescu AlexandraIII AIIIRadulescu Giorgeta
Potlog SebastianIII BIIIGavrila Daniela
Badarau CezarIII DIIIPricope Gina
Miron AndreiIII EIIILazar Pina
Apostol AndreiI BIIIAgherghinei Alina
Dondoi KarinaI BIIIAgherghinei Alina
Ion MariusI BIIIAgherghinei Alina
Vasiliu Razvan MihaiII CIIIIlie Anca
Barbu ArianaIII EIIILazar Pina
Bucur StefanPregatitoare AIIIMerloiu Monica
Bunghez DavidPregatitoare BIIIAirini Gheorghe
Epure MariaI BIIIAgherghinei Alina
Gheorghiu AdrianaI BIIIAgherghinei Alina
Balin BogdanI DIIIIlie Sandica
Ionescu RuxandraII CIIIIlie Anca
Berehoi RobertaIII AIIIRadulescu Giorgeta
Stanciu RaresIII AIIIRadulescu Giorgeta
Calin Dragos IonelIII BIIIGavrila Daniela
Donie RaresIII EIIILazar Pina
Anghel AlexandraPregatitoare BIIIAirini Gheorghe
Nitu Ileana VeronicaIII BIIIGavrila Daniela
Buzea DariaIII EIIILazar Pina
Alexandru Matei I BMAgherghinei Alina
Bizu RaresI BMAgherghinei Alina
Calota DavidI BMAgherghinei Alina
Chiriac DavidI BMAgherghinei Alina
Coman CarinaI BMAgherghinei Alina
Coman LaviniaI BMAgherghinei Alina
Cristea AriannaI BMAgherghinei Alina
Enache AlessiaI BMAgherghinei Alina
Olaru DavidI BMAgherghinei Alina
Oprea MateiI BMAgherghinei Alina
Pana Julia RyannaI BMAgherghinei Alina
Strauneanu EvelynI BMAgherghinei Alina
Vulpoiu SaraI BMAgherghinei Alina
Avram AlexandraI CMChiriac Florentina
Ilie BogdanI CMChiriac Florentina
Rotaru RominaI CMChiriac Florentina
Vlad OctavianI CMChiriac Florentina
Olteanu ElenaI DMIlie Sandica
Oprea ElenaI DMIlie Sandica
Bobeica Rares IonutII BMIrimia Luminita
Buica Sabina IoanaII BMIrimia Luminita
Candea Alessia ElenaII BMIrimia Luminita
Chiriac AdelaII BMIrimia Luminita
Dumitrache Flavia MariaII BMIrimia Luminita
Gurau Matei StefanII BMIrimia Luminita
Matei Tudor StefanII BMIrimia Luminita
Visoiu Robert AndreiII BMIrimia Luminita
Andronache MariaII CMIlie Anca
Nedelcu GeorgeII CMIlie Anca
Nicolau Darius OvidiuII CMIlie Anca
Papa Autu RobertaII CMIlie Anca
Iorga MariaIII BMGavrila Daniela
Vasie Ioan BogdanIII BMGavrila Daniela
Vasiliu IlincaIII BMGavrila Daniela
Burloiu GeorgianIII CMSava Anca
Croitoru DenisIII CMSava Anca
Dragomir MateiIII CMSava Anca
Moldoveanu StefanIII CMSava Anca
Pantus ValentinIII CMSava Anca
Tufanoiu MariaIII CMSava Anca
Ivanciu MarioIII EMLazar Pina
Dragan AdrianPregatitoare AMMerloiu Monica
Geana BogdanPregatitoare AMMerloiu Monica

Inapoi la centrele de concurs