Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Satu-Mare
Localitate:Satu Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Pop MihaiIII A96Fischer Elisabeta
Dragan RoxanaIII A95Fischer Elisabeta
Nicoara AntoniaIII A95Fischer Elisabeta
Toma BiancaIII A95Fischer Elisabeta
Demian CezarIII B100Calai Adriana
Lup IasminaIII B100Calai Adriana
Matioca DariaIII B100Calai Adriana
Nistea AlexiaIII B100Calai Adriana
Covacs TudorIII B95Calai Adriana
Makszim FabianIII B95Calai Adriana
Bontos Tudor AndreiIII C100Sabau Margareta
Muresan IuliaIII C100Sabau Margareta
Kovacs AlexandraIII C98Sabau Margareta
Caraba JessicaIII C96Sabau Margareta
Indreicut AndradaIII C95Sabau Margareta
Bibart RaresIV A100Racolta Doina
Cuha TudorIV A100Racolta Doina
Muresan AzaleeaIV A100Racolta Doina
Paul CezaraIV A100Racolta Doina
Roszus DanIV A100Racolta Doina
Sorian AlexandraIV A100Racolta Doina
Szilagyi AlexaIV A100Racolta Doina
Varga AndreiIV A100Racolta Doina
Ghete BriannaIV A97Racolta Doina
Burta RiannaIV A91Racolta Doina
Pereni LucaIV A88Racolta Doina
Makara DanielIV A86Racolta Doina
Pop AlisiaIV A78Racolta Doina
Blaga AnaysIV A76Racolta Doina
Pintea SerbanIV A70Racolta Doina
Ciorba AdelinIV A68Racolta Doina
Danciu MirunaIV A67Racolta Doina
Coroiu ElisaIV A65Racolta Doina
Sipos MelisaIV A61Racolta Doina
Boros FionaIV AParticipantRacolta Doina
Sulyok LucaIV AParticipantRacolta Doina
Tatar LucaIV AParticipantRacolta Doina
Bogdan DoraIV AParticipantRacolta Doina
Ardelean ArianaIV B100Florea Gabriela
Tamas Ana-AlexandraIV B100Florea Gabriela
Ardelean MarioIV B96Florea Gabriela
Gherman BogdanPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Ghete NadiaPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Goje Sara TeodoraPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Hanus MateiPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Huszar TeodoraPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Meghisan-Juncu TeodorPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Ster MayaPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Tincu MaiaPregatitoare A100GOJE CARMEN TEODORA
Balint MariaPregatitoare A99GOJE CARMEN TEODORA
Pop AndreiPregatitoare A98GOJE CARMEN TEODORA
BALASZ SARA Pregatitoare A95GOJE CARMEN TEODORA
Giza AlesiaPregatitoare A95GOJE CARMEN TEODORA
Jakab DoraPregatitoare A95GOJE CARMEN TEODORA
Matioca AndreiPregatitoare A95GOJE CARMEN TEODORA
Jurjuman AsianPregatitoare A93GOJE CARMEN TEODORA
Lup AdelinaPregatitoare A90GOJE CARMEN TEODORA
Todut AlesiaPregatitoare A89GOJE CARMEN TEODORA
Pop ArianaPregatitoare A82GOJE CARMEN TEODORA
DARABAN YAZMINPregatitoare A70GOJE CARMEN TEODORA
Schiop SaraPregatitoare A70GOJE CARMEN TEODORA
Gentimir GeorgianaPregatitoare A66GOJE CARMEN TEODORA
CODREANU SORAIAPregatitoare A65GOJE CARMEN TEODORA
Mazilu AlisaPregatitoare A62GOJE CARMEN TEODORA
SOLYOM ALEXPregatitoare A62GOJE CARMEN TEODORA

Inapoi la centrele de concurs