Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Ion Minulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MIRAN MATEII B100RUCSANDOIU FLAVIA
OANCEA RADUI B100RUCSANDOIU FLAVIA
PREDUNA LIVIAI B100RUCSANDOIU FLAVIA
TEODOR PATRIKI B100RUCSANDOIU FLAVIA
BADUICA VIOLETAI B99RUCSANDOIU FLAVIA
CIOBANU ALEXIAI B98RUCSANDOIU FLAVIA
MILITARU AYLINI B98RUCSANDOIU FLAVIA
STANCIU ROBERTI B98RUCSANDOIU FLAVIA
IONITA RAISAI B95RUCSANDOIU FLAVIA
IONITA ROBERTI B95RUCSANDOIU FLAVIA
SAFTA GABRIELAI B95RUCSANDOIU FLAVIA
BADITA MIHNEAI B93RUCSANDOIU FLAVIA
MARICESCU BIANCAI B93RUCSANDOIU FLAVIA
DUTA CRISTIANI B91RUCSANDOIU FLAVIA
CIUTUROIANU CRINAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
KANNAS ANASTASIAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
OLARU BIANCAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
PATRU MARIAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
PEPTUSEL ANISIAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
TOMESCU RALUCAI B90RUCSANDOIU FLAVIA
MANDA BOGDANI B85RUCSANDOIU FLAVIA
MARIN BIANCAI B82RUCSANDOIU FLAVIA
CIOBANU IANISI B81RUCSANDOIU FLAVIA
MARICESCU ANDREASI B81RUCSANDOIU FLAVIA
MINDROC MIHAII B79RUCSANDOIU FLAVIA
POPA IUSTINAI B78RUCSANDOIU FLAVIA
NICULAE CATALINAI B76RUCSANDOIU FLAVIA
FIERARU ALINI B75RUCSANDOIU FLAVIA
GHEORGHE CRISTIANI B73RUCSANDOIU FLAVIA
SAFTA STEFANIAI B67RUCSANDOIU FLAVIA
SAVULESCU ROBERTI B67RUCSANDOIU FLAVIA
STANCA DENISI B61RUCSANDOIU FLAVIA
DOROBANTOIU MIHAII BParticipantRUCSANDOIU FLAVIA
SLUJITORU DIANAI BParticipantRUCSANDOIU FLAVIA
NAE PATRIKI BParticipantRUCSANDOIU FLAVIA
CALUGAREANU COSMINAII B100ANCA DINCA
DOGEANU PETRUII B100ANCA DINCA
MUNTEANU ILINCAII B100ANCA DINCA
NITOI IRINAII B100ANCA DINCA
RADU TEODORAII B100ANCA DINCA
SERBAN NATALIAII B100ANCA DINCA
STEFANESCU ALEXANDRUII B100ANCA DINCA
TICLEANU MIHNEAII B100ANCA DINCA
TRAISTARU ANDREEAII B100ANCA DINCA
VLAD ANDREIII B100ANCA DINCA
BUNGIU NICOLAEII B95ANCA DINCA
CHIREA MIHNEAII B95ANCA DINCA
CINCU ANDREEAII B95ANCA DINCA
COSTACHE ENYAII B95ANCA DINCA
MAXIMENCO RIANA II B95ANCA DINCA
MILITARU ANDREIII B95ANCA DINCA
CIRCIUMARU RARESII B90ANCA DINCA
MOTCA ANDRAII B90ANCA DINCA
BUZDUN MIHAELAII B80ANCA DINCA
CHIRITA ANA-MARIAII B80ANCA DINCA
NEDA DENISAII B80ANCA DINCA
SAULESCU ANDREIII B80ANCA DINCA
LILA STEFANIAIII A86NICOLAE GABRIELA
STANA LAURAIII A86NICOLAE GABRIELA
LOGOFATU DENISAIII A80NICOLAE GABRIELA
BADEA CORNELIII B100PREDOI VALERIA
GAINA DARIAIII B98PREDOI VALERIA
CRISTEA DAVIDIII B93PREDOI VALERIA
MANDA VLADIII B93PREDOI VALERIA
STANCULET LUIZAIII B93PREDOI VALERIA
PREDOI DAMIAN III B92PREDOI VALERIA
MIHALCEA MIHAIIII B89PREDOI VALERIA
DIACONU EMILIAIII B88PREDOI VALERIA
DIACONU MIHNEAIII B88PREDOI VALERIA
OANCEA MARIAIII B88PREDOI VALERIA
MARICESCU MIRUNAIII B86PREDOI VALERIA
DRINCIU LUCAIII B85PREDOI VALERIA
MARCU LORENAIII B85PREDOI VALERIA
STANESCU IRISIII B84PREDOI VALERIA
BALAN FABIANIII B83PREDOI VALERIA
DEACONU CARLAIII B83PREDOI VALERIA
MICLI TUDORIII B82PREDOI VALERIA
VOICA GABRIELAIII B82PREDOI VALERIA
GARTAN DIANAIII B81PREDOI VALERIA
CATILA ROBERTPregatitoare A100BADEA DESPINA
CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare A100BADEA DESPINA
CIRCIUMARU RAZVANPregatitoare A100BADEA DESPINA
DUIU MIHAIPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHIORGHITA ANTONIAPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHITURIN LUCAPregatitoare A100BADEA DESPINA
IANCU RARESPregatitoare A100BADEA DESPINA
MATEI FLOREAPregatitoare A100BADEA DESPINA
MITRU IANISPregatitoare A100BADEA DESPINA
OBROCEA SARAHPregatitoare A100BADEA DESPINA
PETRE NICOLETAPregatitoare A100BADEA DESPINA
POPESCU ERIKAPregatitoare A100BADEA DESPINA
POPESCU GRATIELAPregatitoare A100BADEA DESPINA
TULEA ISABELAPregatitoare A100BADEA DESPINA
VIIU FABIANPregatitoare A100BADEA DESPINA
VLADESCU NICOLASPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHITA DAVIDPregatitoare A97BADEA DESPINA
GHITA DAVIDPregatitoare A97BADEA DESPINA
PELCEA EMA Pregatitoare A95BADEA DESPINA
SAVU ALEXANDRAPregatitoare A95BADEA DESPINA
STANCU STEFANIAPregatitoare A95BADEA DESPINA
MILITARU ROBERTPregatitoare A92BADEA DESPINA
BARBU DAVIDPregatitoare A90BADEA DESPINA
CRACIUN EDUARDPregatitoare A90BADEA DESPINA
SIRGHIE DAVIDPregatitoare A90BADEA DESPINA
RUSU MIHAIPregatitoare A87BADEA DESPINA
OPROIU ANDREIPregatitoare A83BADEA DESPINA
OPROIU MIHAIPregatitoare A83BADEA DESPINA
JAGA MATEIPregatitoare A82BADEA DESPINA
STANCU BOGDANPregatitoare A82BADEA DESPINA
BADESCU RARESPregatitoare B100MELINTE IONELA
CHIREA EDUARDPregatitoare B100MELINTE IONELA
CIOBANU MARIA GIUSSEPINAPregatitoare B100MELINTE IONELA
CONSTANTIN MIHNEAPregatitoare B100MELINTE IONELA
DAVIDESCU DARIUSPregatitoare B100MELINTE IONELA
ION NATALIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
IVAN MARIA ADRIANAPregatitoare B100MELINTE IONELA
LAZAR RADU Pregatitoare B100MELINTE IONELA
MANOLACHE RAZVANPregatitoare B100MELINTE IONELA
MATEI CEZARPregatitoare B100MELINTE IONELA
MINDROC MARIA Pregatitoare B100MELINTE IONELA
PALTIN ELENA MARIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
PALTIN MARIA FLORENTINAPregatitoare B100MELINTE IONELA
PREOTEASA ALEX MIHAIPregatitoare B100MELINTE IONELA
SCARLAT IOANAPregatitoare B100MELINTE IONELA
STEGARU TOMAPregatitoare B100MELINTE IONELA
SURUGIU MARIA IULIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
VISAN ANA ALESSIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
VLAD ROBERT ANDREIPregatitoare B100MELINTE IONELA
NACHE DRAGOSPregatitoare B97MELINTE IONELA
PATRU IANISPregatitoare B97MELINTE IONELA
PREDA DARIUSPregatitoare B97MELINTE IONELA
PREDA DAVIDPregatitoare B97MELINTE IONELA
VATAFU IANISPregatitoare B95MELINTE IONELA
BALASA ALEXIAPregatitoare B90MELINTE IONELA
STINGU INGRIDPregatitoare B90MELINTE IONELA
BUNEA MARIOPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
DAN ALEXIAPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
DINCA GABRIELPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
IVAN ADINAPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
STANCU GEORGIANAPregatitoare C90IONITOAIA MARIANA
DINU ANDREIPregatitoare C82IONITOAIA MARIANA
MARIN ALEXIAPregatitoare C75IONITOAIA MARIANA
MONETE NICOLAEPregatitoare C75IONITOAIA MARIANA
CHIRCA EDUARDPregatitoare C73IONITOAIA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs