Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Ion Minulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MIRAN MATEII BERUCSANDOIU FLAVIA
OANCEA RADUI BERUCSANDOIU FLAVIA
PREDUNA LIVIAI BERUCSANDOIU FLAVIA
TEODOR PATRIKI BERUCSANDOIU FLAVIA
CALUGAREANU COSMINAII BEANCA DINCA
DOGEANU PETRUII BEANCA DINCA
MUNTEANU ILINCAII BEANCA DINCA
NITOI IRINAII BEANCA DINCA
RADU TEODORAII BEANCA DINCA
SERBAN NATALIAII BEANCA DINCA
STEFANESCU ALEXANDRUII BEANCA DINCA
TICLEANU MIHNEAII BEANCA DINCA
TRAISTARU ANDREEAII BEANCA DINCA
VLAD ANDREIII BEANCA DINCA
BADEA CORNELIII BEPREDOI VALERIA
CATILA ROBERTPregatitoare AEBADEA DESPINA
CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare AEBADEA DESPINA
CIRCIUMARU RAZVANPregatitoare AEBADEA DESPINA
DUIU MIHAIPregatitoare AEBADEA DESPINA
GHIORGHITA ANTONIAPregatitoare AEBADEA DESPINA
GHITURIN LUCAPregatitoare AEBADEA DESPINA
IANCU RARESPregatitoare AEBADEA DESPINA
MATEI FLOREAPregatitoare AEBADEA DESPINA
MITRU IANISPregatitoare AEBADEA DESPINA
OBROCEA SARAHPregatitoare AEBADEA DESPINA
PETRE NICOLETAPregatitoare AEBADEA DESPINA
POPESCU ERIKAPregatitoare AEBADEA DESPINA
POPESCU GRATIELAPregatitoare AEBADEA DESPINA
TULEA ISABELAPregatitoare AEBADEA DESPINA
VIIU FABIANPregatitoare AEBADEA DESPINA
VLADESCU NICOLASPregatitoare AEBADEA DESPINA
BADESCU RARESPregatitoare BEMELINTE IONELA
CHIREA EDUARDPregatitoare BEMELINTE IONELA
CIOBANU MARIA GIUSSEPINAPregatitoare BEMELINTE IONELA
CONSTANTIN MIHNEAPregatitoare BEMELINTE IONELA
DAVIDESCU DARIUSPregatitoare BEMELINTE IONELA
ION NATALIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
IVAN MARIA ADRIANAPregatitoare BEMELINTE IONELA
LAZAR RADU Pregatitoare BEMELINTE IONELA
MANOLACHE RAZVANPregatitoare BEMELINTE IONELA
MATEI CEZARPregatitoare BEMELINTE IONELA
MINDROC MARIA Pregatitoare BEMELINTE IONELA
PALTIN ELENA MARIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
PALTIN MARIA FLORENTINAPregatitoare BEMELINTE IONELA
PREOTEASA ALEX MIHAIPregatitoare BEMELINTE IONELA
SCARLAT IOANAPregatitoare BEMELINTE IONELA
STEGARU TOMAPregatitoare BEMELINTE IONELA
SURUGIU MARIA IULIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
VISAN ANA ALESSIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
VLAD ROBERT ANDREIPregatitoare BEMELINTE IONELA
BUNEA MARIOPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
DAN ALEXIAPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
DINCA GABRIELPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
IVAN ADINAPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
BADUICA VIOLETAI BIRUCSANDOIU FLAVIA
CIOBANU ALEXIAI BIRUCSANDOIU FLAVIA
MILITARU AYLINI BIRUCSANDOIU FLAVIA
STANCIU ROBERTI BIRUCSANDOIU FLAVIA
GAINA DARIAIII BIPREDOI VALERIA
GHITA DAVIDPregatitoare AIIBADEA DESPINA
GHITA DAVIDPregatitoare AIIBADEA DESPINA
NACHE DRAGOSPregatitoare BIIMELINTE IONELA
PATRU IANISPregatitoare BIIMELINTE IONELA
PREDA DARIUSPregatitoare BIIMELINTE IONELA
PREDA DAVIDPregatitoare BIIMELINTE IONELA
IONITA RAISAI BIIRUCSANDOIU FLAVIA
IONITA ROBERTI BIIRUCSANDOIU FLAVIA
SAFTA GABRIELAI BIIRUCSANDOIU FLAVIA
BUNGIU NICOLAEII BIIANCA DINCA
CHIREA MIHNEAII BIIANCA DINCA
CINCU ANDREEAII BIIANCA DINCA
COSTACHE ENYAII BIIANCA DINCA
MAXIMENCO RIANA II BIIANCA DINCA
MILITARU ANDREIII BIIANCA DINCA
PELCEA EMA Pregatitoare AIIBADEA DESPINA
SAVU ALEXANDRAPregatitoare AIIBADEA DESPINA
STANCU STEFANIAPregatitoare AIIBADEA DESPINA
VATAFU IANISPregatitoare BIIMELINTE IONELA
BADITA MIHNEAI BIIIRUCSANDOIU FLAVIA
MARICESCU BIANCAI BIIIRUCSANDOIU FLAVIA
CRISTEA DAVIDIII BIIIPREDOI VALERIA
MANDA VLADIII BIIIPREDOI VALERIA
STANCULET LUIZAIII BIIIPREDOI VALERIA
PREDOI DAMIAN III BIIIPREDOI VALERIA
MILITARU ROBERTPregatitoare AIIIBADEA DESPINA
DUTA CRISTIANI BIIIRUCSANDOIU FLAVIA
CIUTUROIANU CRINAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
KANNAS ANASTASIAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
OLARU BIANCAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
PATRU MARIAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
PEPTUSEL ANISIAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
TOMESCU RALUCAI BMRUCSANDOIU FLAVIA
CIRCIUMARU RARESII BMANCA DINCA
MOTCA ANDRAII BMANCA DINCA
BARBU DAVIDPregatitoare AMBADEA DESPINA
CRACIUN EDUARDPregatitoare AMBADEA DESPINA
SIRGHIE DAVIDPregatitoare AMBADEA DESPINA
BALASA ALEXIAPregatitoare BMMELINTE IONELA
STINGU INGRIDPregatitoare BMMELINTE IONELA
STANCU GEORGIANAPregatitoare CMIONITOAIA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs