Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIUR KARINAI BEBODESCU LARISA
ROTARU PATRICKI BEBODESCU LARISA
IONESCU DARIAI CEPANTIRU MAGDALENA
SAMSON SARAI CEPANTIRU MAGDALENA
BALAN ANDREIII BEROTARU VALERIA
CIOBANU MARIAII BEROTARU VALERIA
CRACIUN ADELINAII BEROTARU VALERIA
GLIGA CLEOPATRAII BEROTARU VALERIA
IRICINSCHI ALEXANDRAII BEROTARU VALERIA
MIHOC ALESIAII BEROTARU VALERIA
PINTILIE LAURAII BEROTARU VALERIA
POGOR DAVIDII BEROTARU VALERIA
SCUTARU IOANA II BEROTARU VALERIA
SIPOTEANU MAYAII BEROTARU VALERIA
STOICA ANDREIII BEROTARU VALERIA
TEODORESCU IOANAII BEROTARU VALERIA
TIHULCA ROBERTII BEROTARU VALERIA
PANTIRU DIMITRIEII CEArteni Greta
CIUBOTARU MARAII DEROTARU ANA MARIA
CRACIUN MAYAII DEROTARU ANA MARIA
MANTU ALEXANDRUII DEROTARU ANA MARIA
SULUGIUC ANDRADAII DEROTARU ANA MARIA
Antonescu Tudor StefanIII AECRAUCIUC MARIA
DAVID DARIA IOANAIII AECRAUCIUC MARIA
Ilas Radu StefanIII AECRAUCIUC MARIA
LIZA DIANA ANDREEAIII AECRAUCIUC MARIA
MIRONESCU MATEIIII AECRAUCIUC MARIA
ONOFREI CRISTIAN STEFANIII AECRAUCIUC MARIA
PUTINA ALEXANDRA MARIAIII AECRAUCIUC MARIA
SERBANESCU LUCA CIPRIANIII AECRAUCIUC MARIA
BARABOI ALEXANDRU GIANIIII BECATIA EUGENIA
HRISTEA - DARIE LUCAIII BECATIA EUGENIA
MANCAS STEFAN CASIANIII BECATIA EUGENIA
PERDUN IULIA ALICIAIII BECATIA EUGENIA
DEACONITA ARES ANDREIIV AESPANU DOINITA
REBEMNCIUC ALEXIAIV AESPANU DOINITA
RACU IOANAIV DESTIFIUC GABRIELA
RADU SEBASTIAN GABRIELI CIPANTIRU MAGDALENA
BALAN YANNIS THEODORI CIPANTIRU MAGDALENA
MOISA RARES CONSTANTINII CIArteni Greta
FRATIMAN BOGDAN GABRIELIII AICRAUCIUC MARIA
Noroc Ilinca MariaIII AICRAUCIUC MARIA
Pintilie Alersia MariaIII AICRAUCIUC MARIA
ANDRONIC ANDREEA KARINAIII BICATIA EUGENIA
PRISACARIU IOANA PETRONELAIII BIICATIA EUGENIA
CIOBANU ALBERTI CIIPANTIRU MAGDALENA
POSTOLACHE TEODORA MARIAI BIIBODESCU LARISA
RUSU TUDORI CIIPANTIRU MAGDALENA
ANGHELUS GABRIELII BIIROTARU VALERIA
BRATULEANU ELIZAII BIIROTARU VALERIA
CIUMANDRU ALYSSAII BIIROTARU VALERIA
REUREAN STEFANII BIIROTARU VALERIA
CHICHIRAU VIFOREANU EMA MARIAII CIIArteni Greta
CHIRIAC ANDREEA CLAUDIAII CIIArteni Greta
DASCALU ALEXANDRUII CIIArteni Greta
GHEORGHIU STEFANII CIIArteni Greta
IFRIM NICHOLASII DIIROTARU ANA MARIA
ANTON COSMINIII BIICATIA EUGENIA
MANEA STEFAN VLADIII BIICATIA EUGENIA
MEDVICHI TEODORAIV AIISPANU DOINITA
FERARU BIANCA IOANAII CIIIArteni Greta
NEGREI LORENA ANDREEAIII BIIICATIA EUGENIA
CIOBANU LUCAIV AIIISPANU DOINITA
ISACHE SABINAIV AIIISPANU DOINITA
ANGHEL SOFIA NICOLETAII CIIIArteni Greta
STAN SOAFIA MARIAII CIIIArteni Greta
TULUCA STEFANIA RIANAII CIIIArteni Greta
ICHIM MARIO DARIUSIII BIIICATIA EUGENIA
TOCU TUDORIV AIIISPANU DOINITA
POPOVICI ARINAI BMBODESCU LARISA
SCUTARU STEFANI BMBODESCU LARISA
CIOBANU IOANI CMPANTIRU MAGDALENA
DRANCA OLIVIAI CMPANTIRU MAGDALENA
HULPAN GIULIA IOANAI CMPANTIRU MAGDALENA
RAILEANU MIHAELAI CMPANTIRU MAGDALENA
GRECU DAMIANII BMROTARU VALERIA
MARIAN ALBERTII BMROTARU VALERIA
PANA ALECSIAII BMROTARU VALERIA
BUTA MARIA CRISTINAII CMArteni Greta
CONDURACHI RAZVAN VASILEII CMArteni Greta
COTAE IRIS MARIAII CMArteni Greta
ENEA DARIUS GABRIELII CMArteni Greta
MATEI MARIUS CONSTANTINII CMArteni Greta
COZMEI MIHNEAII DMROTARU ANA MARIA
Muraru Alexandra ElenaIII AMCRAUCIUC MARIA
CIOCAN DAVID ANTONIOIII BMCATIA EUGENIA
MACOVEI ANDREEA GABRIELAIII BMCATIA EUGENIA

Inapoi la centrele de concurs