Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Just4Kids
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Paici StefanI A80Cernea Corina
Pelin IoanaI A80Cernea Corina
Timofte Lazureanu RobertI A80Cernea Corina
Gheorghiescu AndreiI A75Cernea Corina
Matei Victor I A70Cernea Corina
Morof EmmaI A70Cernea Corina
Apostol EmmaI A60Cernea Corina
Marinof MaraI A60Cernea Corina
Stan EmmaI A60Cernea Corina
Dragoi TeodoraI AParticipantCernea Corina
Rakitzis ZlataI AParticipantCernea Corina
Pisla MarilouI AParticipantCernea Corina
Partenie RaisaI AParticipantCernea Corina
Morjolic LucaI B100Truta Valentina
Vlaicu AlexiaI B90Truta Valentina
Manea IrinaI B80Truta Valentina
Bogos Celia FrancescaI B75Truta Valentina
Bech HannelisI B70Truta Valentina
Stanciu RaisaI B70Truta Valentina
Nedelcu RobertI B65Truta Valentina
Gheorghiu EvaI B60Truta Valentina
Dima EcaterinaI BParticipantTruta Valentina
Gioga AlexiaI C100Rosu Alina
Onofrei MarielaI C100Rosu Alina
Mihaescu DianaI C95Rosu Alina
Musat AlexandraI C85Rosu Alina
Cernea AnastasiaI C82Rosu Alina
Georgescu MateiI C80Rosu Alina
Rotaru MariaI C65Rosu Alina
Preda AlexandruI C62Rosu Alina
Mincu MedeeaII A100Jianu Corina
Andrei MaraII A95Jianu Corina
Enache AlexanderII A95Jianu Corina
Podaru SaraII A95Jianu Corina
Gagiu TincaII A91Jianu Corina
Goanta RaresII A90Jianu Corina
Margarit IngridII A90Jianu Corina
Porojan TudorII A90Jianu Corina
Stoica AlexandraII A90Jianu Corina
Tentis-Saridachi EmaII A90Jianu Corina
Vede SarahII A90Jianu Corina
Dinu TudorII A86Jianu Corina
Albu EduardII A85Jianu Corina
Gheorghiescu IonutII A84Jianu Corina
Onisei MarcII A75Jianu Corina
Cosa PatriciaII A70Jianu Corina
Vasile MonicaII B100Cristea Madalina
Barker AndreiII B95Cristea Madalina
Marinescu AndraII B95Cristea Madalina
Zamfir RobertII B90Cristea Madalina
Doniceanu CezarII B85Cristea Madalina
Glesnea IoanaII B85Cristea Madalina
Mut ToaderII B85Cristea Madalina
Herscovici RonenII B80Cristea Madalina
Marandiuc DanielII B80Cristea Madalina
Hristu EduardII B70Cristea Madalina
Hartung SaraII B65Cristea Madalina
Radan Ana MariaII B65Cristea Madalina
Calinescu MelissaII BParticipantCristea Madalina
Velcea TudorII BParticipantCristea Madalina
Stancu BiancaIII A95Constantin Georgiana
Petrescu EmaIII A92Constantin Georgiana
Nita MaraIII A80Constantin Georgiana
Besleaga MihneaIII A76Constantin Georgiana
Pisla MayaIII A71Constantin Georgiana
Stoyanov KaloyanIII A70Constantin Georgiana
Balan DariaIII A69Constantin Georgiana
Rakitzis AsterionIII A64Constantin Georgiana
Alexandru Frand Andreea PatriciaIII AParticipantConstantin Georgiana
Scarlat IoanaIII AParticipantConstantin Georgiana
Nichita SabinaIII AParticipantConstantin Georgiana
Baican AlexandruIII AParticipantConstantin Georgiana
Cosmeanu EmmaIII AParticipantConstantin Georgiana
Boboc RiannaIII B88Dobrescu Silvia
Popescu LauraIII B87Dobrescu Silvia
Lupu CalinIII B85Dobrescu Silvia
Hangiu TudorIII B79Dobrescu Silvia
Timofte CarlaIII B74Dobrescu Silvia
Danila MaraIII B67Dobrescu Silvia
Costescu DariusIII B61Dobrescu Silvia
Neagu DanielIII B60Dobrescu Silvia
Gavanescu SebastianIII BParticipantDobrescu Silvia
Paraschiv MarcIII BParticipantDobrescu Silvia
Balan RuxandraIII BParticipantDobrescu Silvia
Rentia FilipIII BParticipantDobrescu Silvia
Rusu NichitaIII BParticipantDobrescu Silvia
Dinu MateiIV A100Achim Mirela
Leonte StefaniaIV A92Achim Mirela
Morjolic LiviuIV A80Achim Mirela
Tarec VictorIV A75Achim Mirela
Soare KarinaIV A74Achim Mirela
Moraru MariaIV AParticipantAchim Mirela
Chelaru Ioan CristianPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Mincu Bogdan AndreiPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Olteanu Iulia MariaPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Besleaga Tudor StefanPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Dumitrescu StefaniaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Lapusneanu CarinaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Popa MariaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Rauta Tudor StefanPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Safonov SofiaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Simion Ilinca AndreeaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Stanciu Ioana RebeccaPregatitoare A95Sirbu Elena Laura
Hangiu VladPregatitoare A94Sirbu Elena Laura
Trandafir IlincaPregatitoare A94Sirbu Elena Laura
Paduret Mara TeodoraPregatitoare A90Sirbu Elena Laura
Vraciu Maximus ValentinPregatitoare A90Sirbu Elena Laura
Lazar Ruxandra IoanaPregatitoare AParticipantSirbu Elena Laura
Cosat Sebe AlexandraPregatitoare B100Alexandru Oana
Dinca IlincaPregatitoare B100Alexandru Oana
Mirea RuxandraPregatitoare B100Alexandru Oana
Sintie Ana VioletaPregatitoare B100Alexandru Oana
Tihon AnastasiaPregatitoare B100Alexandru Oana
Doru MariaPregatitoare B95Alexandru Oana
Dugan Derya MariaPregatitoare B95Alexandru Oana
Fosalau Ana SofiaPregatitoare B95Alexandru Oana
Militaru AndreiPregatitoare B95Alexandru Oana
Nita TudorPregatitoare B95Alexandru Oana
Tataru Tudor MihaiPregatitoare B95Alexandru Oana
Tudorache Ilinca MirunaPregatitoare B92Alexandru Oana
Cojocarasu GabrielPregatitoare B90Alexandru Oana
Gladunea MaraPregatitoare B90Alexandru Oana
Stoica DariusPregatitoare B90Alexandru Oana
Epure Brianna AndreeaPregatitoare B85Alexandru Oana
Constantin Ana CarinaPregatitoare B82Alexandru Oana
Blanariu Briana Pregatitoare B78Alexandru Oana
Condrea AndreeaPregatitoare C100Roth Mihaela
Istratescu MariaPregatitoare C100Roth Mihaela
Muntean AlexandraPregatitoare C100Roth Mihaela
Zamfira MayraPregatitoare C100Roth Mihaela
Zugravu Sandra Pregatitoare C95Roth Mihaela
Petrache Tudor MihaiPregatitoare C85Roth Mihaela
Unuocak AleynaPregatitoare C72Roth Mihaela
Hurjui SaraPregatitoare C63Roth Mihaela
Buciu LucaPregatitoare CParticipantRoth Mihaela
Andrei Gabriel DominicPregatitoare CParticipantRoth Mihaela

Inapoi la centrele de concurs