Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 17
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciubota-Rosa IlincaI A100Chirila Silviea
Ghetler RalucaI A100Chirila Silviea
Rebei CrinaI A100Chirila Silviea
Constantin JennpherI A95Sava Elena
Talpan LucaI A95Chirila Silviea
Anitescu CarlaI A90Chirila Silviea
Beresteanu Cosmin I A90Sava Elena
Foca IustinI A90Chirila Silviea
Honciuc AntonioI A90Chirila Silviea
Cornaci DariusI A80Chirila Silviea
Ciocan Adina-DianaI C100Sava Elena
Mechis Antonia IoanaI C100Sava Elena
Burlacu DavidI C95Sava Elena
Onofrei AndreiI C95Sava Elena
Padurariu Victor StefanI C95Sava Elena
Palade Stefan-AlexandruI C95Sava Elena
Gheorghiu David-GabrielI C90Sava Elena
Ioan Razvan-Gabriel I C85Sava Elena
Pascal aLEXANDRUI C85Sava Elena
ANDREI EVAII A100Petrea Ramona
APETREI ROBERTII A100Petrea Ramona
BRASOVEANU MARIAII A100Petrea Ramona
Bursuc Stefan II A100Petrea Ramona
COZMIUC IOANAII A100Petrea Ramona
LEONTE ANDREIII A100Petrea Ramona
MIHAILOV SABINAII A100Petrea Ramona
MIHOREANU BOGDANII A100Petrea Ramona
ROTARITA SILVIUII A100Petrea Ramona
VORNICU DAVIDII A100Petrea Ramona
VIERIU GIULIAII A95Petrea Ramona
BOZIAN ANAMARIAII A94Petrea Ramona
BUNDUC MARIAII A90Petrea Ramona
ANGHELUS SABINAII A85Petrea Ramona
RUSU BIANCAII A80Petrea Ramona
Acsente EricII B100Onofrei Carmen
Dumitras TeodorII B100Onofrei Carmen
Simionica MaiaII B100Onofrei Carmen
Andries Cosmina-ElenaII B95Onofrei Carmen
Samsanovici LucianII B95Onofrei Carmen
Andrei DeliaII B75Onofrei Carmen
Bucur AlexiaII B75Onofrei Carmen
Frigioiu Giulia IlincaII B75Onofrei Carmen
Albota RalucaII C100Rus Alina
Enciu ElenaII C100Rus Alina
Funduianu IrinaII C100Rus Alina
Georgescu SabinaII C100Rus Alina
Petrea AlexandruII C100Rus Alina
Todi TheaII C100Rus Alina
iacob CatalinII C98Rus Alina
Popovici SabinaII C98Rus Alina
Rosu AlexandruII C98Rus Alina
Stefancu EmiliaII C98Rus Alina
Ciupei MihneaII C97Rus Alina
Mihalache IonaII C97Rus Alina
Ailoaie AlexiaII C95Rus Alina
Mironescu PaulII C95Rus Alina
Vasiliu SabrinaII C95Rus Alina
Iacob DariusII C93Rus Alina
Bora GiuliaII C90Rus Alina
Aluculesei LarisaIII A100Toader Carolina
Apachitei Antonia III A100Toader Carolina
cluci MateoIII A100Toader Carolina
Holcan CezarIII A100Toader Carolina
Ifrim MateiIII A100Toader Carolina
Mihoreanu AlexandruIII A100Toader Carolina
Miron IustinIII A100Toader Carolina
Onofrei MariaIII A100Toader Carolina
Vieru RaresIII A100Toader Carolina
Vieru RazvanIII A100Toader Carolina
Scutelnicu Alexia III A95Toader Carolina
SuleapArianaIII A95Toader Carolina
Abalasei AndraIII A90Toader Carolina
Baltaru RominaIII A90Toader Carolina
Cristescu BogdanIII A90Toader Carolina
Harcota SebastianIII A90Toader Carolina
Gaspar DenisiaIII A85Toader Carolina
Cumpata TeodoraIII C100Chirila Andreea-Simona
Doloi AlexiaIII C100Chirila Andreea-Simona
Morcov AdrianIII C100Chirila Andreea-Simona
Vladeanu AlexandruIII C100Chirila Andreea-Simona
Aciocanesa BogdanIII C95Chirila Andreea-Simona
Horodincu DeliaIII C95Chirila Andreea-Simona
Dumbravanu AndreiIII C90Chirila Andreea-Simona
Rus MariaIII C90Chirila Andreea-Simona
Vasiliu AndraIII C90Chirila Andreea-Simona
Boicu DariaIII C85Chirila Andreea-Simona
Botezatu ArmandIII C85Chirila Andreea-Simona
Iacob RaresIII C85Chirila Andreea-Simona
Paslaru AlexiaIII C85Chirila Andreea-Simona
Iacob KaterinaIII C83.5Chirila Andreea-Simona
Andrei CosminIV B100Voicu Ana
Pinciuc RazvanIV B100Voicu Ana
Ungureanu Razvan IlieIV B100Voicu Ana
Danila Mihnea AndreiIV B98Voicu Ana
Ciocan AlexandraIV B96Voicu Ana
Drimus DenisaIV B95Voicu Ana
Hutu AnaIV B95Voicu Ana
Apetri ElenaIV B90Voicu Ana

Inapoi la centrele de concurs