Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 17
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciubota-Rosa IlincaI AEChirila Silviea
Ghetler RalucaI AEChirila Silviea
Rebei CrinaI AEChirila Silviea
Ciocan Adina-DianaI CESava Elena
Mechis Antonia IoanaI CESava Elena
ANDREI EVAII AEPetrea Ramona
APETREI ROBERTII AEPetrea Ramona
BRASOVEANU MARIAII AEPetrea Ramona
Bursuc Stefan II AEPetrea Ramona
COZMIUC IOANAII AEPetrea Ramona
LEONTE ANDREIII AEPetrea Ramona
MIHAILOV SABINAII AEPetrea Ramona
MIHOREANU BOGDANII AEPetrea Ramona
ROTARITA SILVIUII AEPetrea Ramona
VORNICU DAVIDII AEPetrea Ramona
Acsente EricII BEOnofrei Carmen
Dumitras TeodorII BEOnofrei Carmen
Simionica MaiaII BEOnofrei Carmen
Albota RalucaII CERus Alina
Enciu ElenaII CERus Alina
Funduianu IrinaII CERus Alina
Georgescu SabinaII CERus Alina
Petrea AlexandruII CERus Alina
Todi TheaII CERus Alina
Aluculesei LarisaIII AEToader Carolina
Apachitei Antonia III AEToader Carolina
cluci MateoIII AEToader Carolina
Holcan CezarIII AEToader Carolina
Ifrim MateiIII AEToader Carolina
Mihoreanu AlexandruIII AEToader Carolina
Miron IustinIII AEToader Carolina
Onofrei MariaIII AEToader Carolina
Vieru RaresIII AEToader Carolina
Vieru RazvanIII AEToader Carolina
Cumpata TeodoraIII CEChirila Andreea-Simona
Doloi AlexiaIII CEChirila Andreea-Simona
Morcov AdrianIII CEChirila Andreea-Simona
Vladeanu AlexandruIII CEChirila Andreea-Simona
Andrei CosminIV BEVoicu Ana
Pinciuc RazvanIV BEVoicu Ana
Ungureanu Razvan IlieIV BEVoicu Ana
iacob CatalinII CIRus Alina
Popovici SabinaII CIRus Alina
Rosu AlexandruII CIRus Alina
Stefancu EmiliaII CIRus Alina
Danila Mihnea AndreiIV BIVoicu Ana
Ciupei MihneaII CIIRus Alina
Mihalache IonaII CIIRus Alina
Ciocan AlexandraIV BIIVoicu Ana
Constantin JennpherI AIISava Elena
Talpan LucaI AIIChirila Silviea
Burlacu DavidI CIISava Elena
Onofrei AndreiI CIISava Elena
Padurariu Victor StefanI CIISava Elena
Palade Stefan-AlexandruI CIISava Elena
VIERIU GIULIAII AIIPetrea Ramona
Andries Cosmina-ElenaII BIIOnofrei Carmen
Samsanovici LucianII BIIOnofrei Carmen
Ailoaie AlexiaII CIIRus Alina
Mironescu PaulII CIIRus Alina
Vasiliu SabrinaII CIIRus Alina
Scutelnicu Alexia III AIIToader Carolina
SuleapArianaIII AIIToader Carolina
Aciocanesa BogdanIII CIIChirila Andreea-Simona
Horodincu DeliaIII CIIChirila Andreea-Simona
Drimus DenisaIV BIIVoicu Ana
Hutu AnaIV BIIVoicu Ana
BOZIAN ANAMARIAII AIIIPetrea Ramona
Iacob DariusII CIIIRus Alina
Anitescu CarlaI AMChirila Silviea
Beresteanu Cosmin I AMSava Elena
Foca IustinI AMChirila Silviea
Honciuc AntonioI AMChirila Silviea
Gheorghiu David-GabrielI CMSava Elena
BUNDUC MARIAII AMPetrea Ramona
Bora GiuliaII CMRus Alina
Abalasei AndraIII AMToader Carolina
Baltaru RominaIII AMToader Carolina
Cristescu BogdanIII AMToader Carolina
Harcota SebastianIII AMToader Carolina
Dumbravanu AndreiIII CMChirila Andreea-Simona
Rus MariaIII CMChirila Andreea-Simona
Vasiliu AndraIII CMChirila Andreea-Simona
Apetri ElenaIV BMVoicu Ana

Inapoi la centrele de concurs