Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Ana Lugojana
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CONSTANTIN RADUI A100IULIA DAN
CEAUSU VLADI A96IULIA DAN
MICOSOVICI HORIAI A91IULIA DAN
PANCIU NATALIAI A80IULIA DAN
DINESCU ILINCAI A78IULIA DAN
SEGARCEANU DANIELI A70IULIA DAN
BRAILA MARIAI A68IULIA DAN
BULACI A68IULIA DAN
STEFAN MAIAI A68IULIA DAN
DUSU MARIAI A65IULIA DAN
GHIDANAC VLADI AParticipantIULIA DAN
GEANTA BIANCAI AParticipantIULIA DAN
ION ALEXANDRUI AParticipantIULIA DAN
DOBRA ALEXANDRUI AParticipantIULIA DAN
DRUGU RARESI B88DOINA GHEORGHE
FLOREA REBECAI B88DOINA GHEORGHE
PAUSAN ALISSAI B87DOINA GHEORGHE
MORMOGEAC SEBASTIANI B81DOINA GHEORGHE
IORDACHE ANDREII B78DOINA GHEORGHE
SIMOIU ANYAI B72DOINA GHEORGHE
BARA ALEXANDRUI B69DOINA GHEORGHE
MELINTESCU DANIELI B68DOINA GHEORGHE
COJOCARU IVYI B65DOINA GHEORGHE
CORLAN LUCASI BParticipantDOINA GHEORGHE
MILESCU DAVIDII A100TOMA ROXANA
MIRCEA NICULESCUII A100TOMA ROXANA
ANDREI POSTOLACHEII A95TOMA ROXANA
PAUN CALINII A90TOMA ROXANA
DARIUS MANDRICII A85TOMA ROXANA
GHERGHESCU LUCAII A85TOMA ROXANA
LECU DARIAII A85TOMA ROXANA
DRAGOS DOROFTEIII A80TOMA ROXANA
SARA NICULESCUII A78TOMA ROXANA
ANGHEL MATTEOII A75TOMA ROXANA
CURT ALBERTII A75TOMA ROXANA
IORDACHE ANA MARIAII A70TOMA ROXANA
GEORGESCU MARAII A65TOMA ROXANA
ALESSIA TITISANII AParticipantTOMA ROXANA
ARDELEAN ERICII AParticipantTOMA ROXANA
BALTOIU MIRCEA ALEXANDRUPregatitoare A100CARMEN MICU
CALIN MIHNEAPregatitoare A100CARMEN MICU
DINU MIHAI DAVIDPregatitoare A100CARMEN MICU
DINU SARA ELENAPregatitoare A100CARMEN MICU
GEORGESCU MARIAPregatitoare A100CARMEN MICU
MICU MIHAELAPregatitoare A100CARMEN MICU
NECHITOAIA LAVINIAPregatitoare A100CARMEN MICU
PAUN MALINA NICOLETAPregatitoare A100CARMEN MICU
SOMESAN BIANCAPregatitoare A100CARMEN MICU
UTALE MARIAPregatitoare A100CARMEN MICU
GEORGESCU DELIAPregatitoare A97CARMEN MICU
MIHAI NOEMI REBECAPregatitoare A97CARMEN MICU
ALBU ELVIRAPregatitoare B100ALINA NEDELCU
CIUCA ZENOPregatitoare B100ALINA NEDELCU
DOSPINOIU IZABELAPregatitoare B100ALINA NEDELCU
IONITA LUCAPregatitoare B100ALINA NEDELCU
OPRESCU GIULIAPregatitoare B100ALINA NEDELCU
STOICA ANDREIPregatitoare B100ALINA NEDELCU
TARANU TUDOR ANDREEAPregatitoare B100ALINA NEDELCU
CIOBANU IANISPregatitoare B99ALINA NEDELCU
MUCUTA MARIAPregatitoare B95ALINA NEDELCU
TURTUREANU MIHAIPregatitoare B95ALINA NEDELCU
CHERPEC LUCAPregatitoare B90ALINA NEDELCU
TOLEA ANDREIPregatitoare B90ALINA NEDELCU
PETRACHE STEFANIAPregatitoare BParticipantALINA NEDELCU
CIUBOTARIU VLADPregatitoare C100RAMONA VOICU
ILIE MIHAIPregatitoare C100RAMONA VOICU
MOCANU STEFANPregatitoare C100RAMONA VOICU
BAZACHIA REBECCAPregatitoare C95RAMONA VOICU
SERBAN AYANPregatitoare C95RAMONA VOICU
GHEORGHE ANDREEAPregatitoare C90RAMONA VOICU
BASCHIR VLADPregatitoare C80RAMONA VOICU
NECULA ERENPregatitoare C70RAMONA VOICU
MALICA ANDREIPregatitoare C65RAMONA VOICU
BORDIAN MARIAPregatitoare CParticipantRAMONA VOICU

Inapoi la centrele de concurs